Skocz do zawartości

Unravel


maciekww28

Rekomendowane odpowiedzi

Na końcu jak podnosi tą naszywke.

 

Chapter 7

 

 

gdzie chodzimy po jaskini, drucie elektrycznym i w środku tej maszyny,

 

 

zrobiłem teraz 14 podejść, dochodze do maszyny i zawsze musze sie gdzieś wyłożyć, nie wiem czy starczy na to sił, jutro jeszcze spróbuje.

Ale do(pipi)ali konkretnie z tym trofikiem, wyjdzie że Pan włóczka trudniejszy od Bloodborne :D

Odnośnik do komentarza

Wpadło, przy drugim podejściu dziś, czyli w sumie za czwartym. :obama:
No i od razu kolejna plansza bez śmierci.
Myślałem, że ta maszyna to raczej pamięciówka. Przy powtarzaniu niektórych plansz w których trzeba było robić dodatkowe rzeczy raczej wszystko gładko szło.
Jeszcze wrony mogą być trochę wnerwiające, ale tam wystarczy cierpliwie przeczekać.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Obczaj plansze z drutami i maszyną na czysto i daj znać :D

Tip z drutami

 

 

 

3 uderzenia pioruna i jest dłuższa chwila przerwy

 

 

 

edit: w końcu sie udało, zrobiłem przerwe i teraz usiadłem, razem 20 prób chyba było wtf

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Skonczylem ostatni chapter bez zgonu, wpadla platynka, cieszy na pewno bo to moja 10-ta i przy tak swietnym tytule! :)

Jednak gdybym wiedzial, ze tak ciezko bedzie to zrobic to pewnie bym odpuscil, najgorsze lvl to ten z linami elektrycznymi i maszyna, z torami kolejowymi na poczatku i troche teraz siedzialem nad tym ze złomowiskiem.

 

Anyway pan włóczka ftw!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Platyna wpadła kilka dni temu.
Jedna z najładniejszych i sympatycznych gier w jakie grałem :) Genialna mieszanka klimatów - trochę radości, smutku i nostalgii.

Jeżeli chodzi o poziom trudności, to oceniam go punkt niżej od LBP (trofeum bez zgonu, znajdźki).
Gorąco polecam !

PS. Śmiesznie wygląda, kiedy spis ludzików ze Skandynawii odpowiedzialnych za Unravel zajmuje dwie strony, a spis EA (którzy pomogli w wydaniu gry) jakieś 50... :)

Edytowane przez giger_andrus
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Trzeci level Berry Mire, mam nieaktywny. Dlaczego? W planszy obok zebrałem 1 z 5 sekretów. Jest jakaś wymagana ilość sekretów, by odblokować nastęne plansze?
Nagrałem nawet filmik:)

Tylko myślałem, że film będzie dłuższy, jak chodzę po tym warp roomie.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...