Skocz do zawartości

Overwatch


Metoda

Rekomendowane odpowiedzi

Za to, że jeszcze nie ma takiego tematu, a gierka ma zaraz mieć zamkniętą betę, tworze ten temat dla zainteresowanych.

 

Overwatch będzie pierwszym FPSem od Blizzarda, gdzie walczą ze sobą 2 drużyny z podziałem na różnych bohaterów i zgodnie z modą na MOBy i ARTSY, każda postać ma 3 umiejetnośći i 1 ulti, wyróżniającą ją od innych. Czyli fps z podziałem na tanków, supportów, carry itp. Trochę zalatuje Team fortressem 2, ale znając kunszt Blizzarda, gierka będzie miodna i niesamowicie grywalna:

 

Z ciekawych linków ode mnie:

 

Oficjalny kanał PL: https://www.youtube.com/channel/UCqjHsVw9tI_KYdb4_duF7Vw

Strona community, gdzie pojawia się dużo newsów itp:   http://www.overpwn.com/

 

Edytowane przez Metoda
Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej wzbudza moje zainteresowanie - jest to gra, ktora na chwile obecna zaciekawila mnie najbardziej jesli chodzi o Blizza... pozostale przeszly lub przechodza do lamusa.

Jakis sentyment do gier Blizza mam, a i sporo znajomych jest ich wyznawcami i trzepia po dzien dzisiejszy w WoW i/lub HS, D3, HOTS.

Shootery to moj ulubiony gatunek, wiec licze, ze uda mi sie zalapac na bete.

TF2 jakos mnie nie wciagnal, ale to ma szanse.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zamknięta beta rozpocznie się 27.10, akurat w dniu premiery Halo 5. Pewnie najwięksi streamerzy dostaną klucze, żeby zrobić trochę szumu :)

 

http://us.battle.net/overwatch/en/blog/19919176/overwatch-beta-coming-soon-10-14-2015

Niefajnie ze strony Blizza! :P

Odnośnik do komentarza

halo nikogo

Ziom, nie masz pojęcia co mówisz. :v Ja sam nie jarałem się tą grą jakoś nadzwyczajnie, ale miałem okazję zagrać (i to całkiem sporo, bo łącznie 12 meczów, różnymi postaciami, jeśli ktoś ma jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć na tyle, na ile sam wiem ;) ) i od tamtej pory praktycznie tylko na to czekam, codziennie modląc się o szczęście przy pierwszym rzucie bety. Gra jest genialna. :banderas:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gra jest według mnie skazana na sukces, wygląda to to i rusza się rewelacyjnie, a na dodatek za produkt odpowiada Blizzard. Jeden z niewielu mesjaszy naszej branży, którego gry wywołują gigantyczne emocje. 

 

W plikach gry odnaleziono jakieś informacje o wersjach konsolowych - ciekaw jestem, czy Overwatch zostanie wydany na Xone/PS4 - pewno zyskałby wielu zwolenników.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...