Skocz do zawartości

Gość osiol

Awarie, usterki, niedomagania

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za rady, ale ja wszystkiego jestem świadomy i o wszystkich usterkach wiedziałem przed zakupem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie wymienili czujnik ABS i zniknął problem ABS i airbagów, w jakiś sposób czujnik ABS powodował błąd poduszek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.07.2018 o 09:35, Pajda napisał:

Odpiecie kontrolek lub zmostkowanie z kontrolka ABS nic nie da - one zapalaja sie i gasna w roznych odstepach czasu.

:potter:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie w szrolfie już z sześć lat się pali kontrolka od airbagów i jeszcze nigdy nie miałem problemu z przeglądem.

Ehh już niedługo trzeba będzie się go pozbyć. Dobrze jakbym chociaż dwójkę za niego dostał xd Może uda się go w jakimś komisie wystawić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To Golf IV? Jak chcesz dwójkę to i w skupie aut Ci tyle dadzą, jeszcze odbiorą spod domu, a i z januszami się nie będziesz użerał, bo to akurat takie auto, że handlarze się rzucą na nie, żeby je trochę dopicować i puścić dalej. Tylko do skupu aut to i tak lepiej poczekać aż ubezpieczenie będzie blisko końca, bo im to nie robi, a skoro już opłaciłeś to szkoda nie wykorzystać do końca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

98, 4/5k to chyba jak blacharz zrobi, że jak nówka wygląda. U mnie byłoby kilka rzeczy do zrobienia, a nie chce mi się bawić z tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój ziomeczek ostatnio trochę zaniedbał swojego Gulfa i jak przyszło co do czego to 16 pozycji mu wypisali z wyceną 1800 pln.

Zgadnijcie co zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozpędził się, wyskoczył z auta i auto spadło w przepaść?

Chociaż nie, to Polska, więc pewnie sprzedał z zatojonymi 3/4 wad.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znaczy się oddał na "przegląd" i za tyle mu wycenili naprawę? Jak dał się skusić to gratuluję, dla mnie zawsze to było naciągactwo. Auto naprawiam tylko jak się coś zyebie, albo mi gość na prawdziwym przeglądzie powie, że coś piszczy czy cieknie to podjeżdżam do znajomego mechanika i sypię pieniążkami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie do bardziej kumatych w temacie. Alternator padł mi w samochodzie według mechanika nie ma zamiennika tylko drogi w (pipi) oryginał. Oczywiście wiem że jest jeszcze regeneracja alternatora i właśnie z tego chce skorzystać. Czy ktoś z was przerabiał regeneracje starego alternatora? Ile coś takiego max powinno wynosić? Bo mam 3 miejsca w oln gdzie to robią i będę jutro dzwonił (czekam aż dzisiaj mi mechanik wyjmie alternator aby zabrać go ze sobą)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi