Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka już postów wrażeń napisałem w poprzednim temacie (jakby ktoś z moderacji przykleił - byłoby miło). 

 

Oficjalnie na dziś skończyłem granie. Od 7 rano do teraz z jedną przerwą... ostatni raz wciągnął mnie tak tylko jeden tytuł = Wiedźmin 3 :) :)

 

Dodatku nadal nie skończyłem (chociaż wyczuwam, że zostały mi już tylko 2/3 główne zadania i koniec zabawy). Podtrzymuje nadal wszystko co pisałem. Mamy jeszcze więcej najlepszej gry tego roku :)

 

@Pawcio

Shani w misji głównego wątku (już niektórzy wiedzą pewnie o której mówię)  :wub:

 

EDIT: Mam pytanie do osób które zaczęły nową postacią aby przejść dodatek - jak wygląda kwestia ekwipunku? Co dostaliście? miecz, pancerze, KASA - to wszystko jest ? Zaraz po przejściu odpalam ten dodatek 2 raz żeby wszystkie trofea nabić (platyna w podstawce zobowiązuje, aby również ten zacny dodatek wymasterować :) ).

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza

Dodatek skończony:D. Główna oś  pękła w okolicach 10 godzin. Klimat i unikalność tych zadań naprawdę nadają nowa świeżość. Podobnie jak zakończenie wątku Pana Lusterko i ostatnie jego wyzwanie. Z minusów na pewno  , krotki wątek Shani:< , częste bugi(standard), mało kart jak i uzbrojenia. Pancerz kota nadal nie ma sobie równych. choć ostatni miecz dostał naprawdę ciekawą mechanikę.

 

Il Brutto:

1) Zaczynasz grę od początku wraz z dodatkiem

2) Wczytujesz swojego save

3) Zaczynasz grę pre postacią z 3x lvl

Edytowane przez Woodknight
Odnośnik do komentarza

Dodatek skończony:D. Główna oś  pękła w okolicach 10 godzin. Klimat i unikalność tych zadań naprawdę nadają nowa świeżość. Podobnie jak zakończenie wątku Pana Lusterko i ostatnie jego wyzwanie. Z minusów na pewno  , krotki wątek Shani:< , częste bugi(standard), mało kart jak i uzbrojenia. Pancerz kota nadal nie ma sobie równych. choć ostatni miecz dostał naprawdę ciekawą mechanikę.

 

 

A możesz napisać w spoilerze małe info co to za miecz/jaka mechanika?

Odnośnik do komentarza

EDIT: Mam pytanie do osób które zaczęły nową postacią aby przejść dodatek - jak wygląda kwestia ekwipunku? Co dostaliście? miecz, pancerze, KASA - to wszystko jest ? Zaraz po przejściu odpalam ten dodatek 2 raz żeby wszystkie trofea nabić (platyna w podstawce zobowiązuje, aby również ten zacny dodatek wymasterować :) ).

 

32 poziom postaci i do rozdania punkty jak chcesz (+ jeden eliksir żeby to pozmieniać), 20000 kasy, praktycznie podstawowy zestaw uzbrojenia z jakim się zaczyna w Białym Sadzie tylko z podbitymi statami. Jakieś tam petardy, ulepszona jaskółka, garść innych pierdół. Wszystkie mapy są odblokowane i można robić większość zadań pobocznych + kontrakty, obozowiska bandytów, gniazda potworów, opuszczone miejsca (wku.rwia, bo miesza się z tymi nowymi).

Odnośnik do komentarza

wie ktoś, gdzie jest set księżyca w nowiu dostępny? ale unikat
set żmiji całkiem fajny, ale do mojego buildu bym musiał wrzucic kamień cięzar, a szkoda mi slotów.
miecze niedźwiedzia zostają ze wzglęu na crit.

 

okularki od magistra są zayebiste <3

o fabule jeszcze nic nie napisze bo jeszcze nie skonczylem, ale pan lusterko to jest genialna postać xd

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to północny wschód mapki jest przerobiony pod ten dodatek i trochę Oxenfurt. Ja zacząłem na sejwie z końca gry, bo na ng+ mam tylko lekko ponad 40lvl a dodatek wymaga na nim 60lvl. Na pierwszym przejściu to 30+. Później skończę go jeszcze raz na ng+ bo jest goty. :)

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

No scena super. Jak zapytał

Czy kupowałem małże aby potem sprzedać perły z nich?

to leżałem ze śmiechu tak samo na pytanie

czy wchodziłem do cudzych domów i przywłaszczałem sobie ich rzeczy

. Jak na razie dużo humoru i klimatu takiego z bajek dla dorosłych. To spotkanie na rozstajach i dziecięca piosenka :D Goty dlc do goty gry

Odnośnik do komentarza

Co ten dodatek to ja nawet nie wiem, majstersztyk. Jestem po jakis 4-5 godzinach i juz jestem zachwycony z zawartosci a obstawiam ze dopiero jakies 1/3 za mna max. Co prawda poziom trudnosci niezbyt wywazony jak dla mnie, bo pierwszego bossa na death march zaciukalem w 30 sekund a do kolejnej teoretyczniej latwiejszej walki mialem z 8 podejsc ale to juz czepianie sie na sile.

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.