Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno na japońskim twitterze pojawiła się informacja, że chcą banowac w jakiś sposób graczy nieuczciwych. Nie wiem czy dotyczy to graczy nadużywających pit glitch i nie wiadomo czy tylko w Japonii, czy ogólnie. Tu artykuł na ten temat: 

 

https://www.gtplanet.net/polyphony-digital-takes-action-misbehaving-gran-turismo-sport-players/

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.02.2018 o 19:09, rado_PL napisał:

czes, nie moge sie zalogowac do gts od tygodnia, widze ze innym dziala, jakis ban? cos z moim netem lub plejka? pomocy

 

A nie dostałeś przypadkiem bana za złe zachowanie w online czy używanie jakiś bugów ?

Cytat

We have confirmed the existence of a number of players who were engaging in illicit activities while using the online services of 'Gran Turismo Sport'. As a consequence, those accounts have been suspended and will no longer be able to connect to Gran Turismo Sport's online features. Illicit activities such as cheating through unauthorised modification of game data, exploiting a bug in the game, or showing improper behaviour towards other users, are strictly prohibited. Please be aware that any account found to be involved in this kinds of activities will be subject to this dis(nene)linary action. Thank you for your understanding and collaboration in creating a safe and fair environment for everyone

 

Odnośnik do komentarza
To, że realnie w ogóle sobie już w nią nie pograsz? I tu nie chodzi mi o granie na multi, ale granie ONLINE, które wymagane jest do tego, żeby gra w ogóle miała dokonany zapis postępu w grze SINGLOWEJ. Coś jeszcze wytłuścić? :reggie: 

 

 

No i dalej co w tym dziwnego? Nie znam ofc historii rado, ale gt sport od początku jest always online, a jak ktoś oszukuje to musi być nastawiony, że może dostać bana. Szukanie jakiejś taniej sensacji.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Pacquiao napisał:

No za cheatowanie, wyzywanie innych graczy czy hakowanie konta, a nie za to że kogoś z toru w wyścigu online zepchnąłeś.

 

A co to za różnica? Cheatowanie/oszukiwanie, a permanentne spychanie graczy z toru odnosi się do tego samego. Jedno i drugie nie jest fair play, więc ban w obu przypadkach jest zasadny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Poza tym jest napisane w powiadomieniach i praktycznie przy każdej aktualizacji, jakie działania będą karane i z czym się to wiąże. Pamiętam jak próbowałem grać w pierwszego Grida online - odpaliłem dwa razy i zrezygnowałam. Wjazdy w zad, hamulec na starcie albo zawracanie i jazda pod prąd. Dziękuję, postoję. Jak ktoś nie wie jaką grę kupuje, to trudno.

Odnośnik do komentarza

Zgodzę się, że system nie zawsze działa poprawnie. Musze jednak przyznać, że w GT Sport najlepiej mi się gra online. Grałem kilkaset godzin online zarówno w Forze 3 i 4. W obu grach zawsze trafiał się jakiś debil, który robił destruction derby albo coś podobnego. Tutaj tego nie ma. Są gracze, którzy jeżdżą nieczysto np. blokują przy próbie wyprzedzenia itp. generalnie jednak wyścigi są czyste i gra się bardzo przyjemnie. Muszę też pochwalić kod sieciowy, gdyż pływające czy skaczące samochody zdarzają się sporadycznie chyba, że ktoś faktycznie ma internet z Kauflandu. Ostatnio miałem ekstra akcję.

Gostek mnie strzelił w dupsko, ewidentnie przestrzelił dohamowanie. Myślę sobie trudno, shit happens. Przez cały wyścig odrabiałem straty, na zakręcie przed metą byłem zaraz za nim. Gość elegancko zwolnił, puścił mnie. Taką postawę mega szanuje, aż chce się grać. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 11.02.2018 o 23:52, orion50 napisał:

Ostatnio miałem ekstra akcję.

Gostek mnie strzelił w dupsko, ewidentnie przestrzelił dohamowanie. Myślę sobie trudno, shit happens. Przez cały wyścig odrabiałem straty, na zakręcie przed metą byłem zaraz za nim. Gość elegancko zwolnił, puścił mnie. Taką postawę mega szanuje, aż chce się grać. 

 

Też tak robię, tzn. jeśli coś zawalę i przeze mnie przeciwnik wyleci z toru, zwalniam i przepuszczam. Swoją drogą w multi z reguły nie gram, ale w GT Sport rzeczywiście jeździ się całkiem przyjemnie. System kar po dłuższym czasie wydaje się nie do końca dopracowany, ale zgaduję, że nie jest łatwo stworzyć idealny, bo niejasnych sytuacji na torze jest całe multum.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 2/11/2018 o 23:52, orion50 napisał:

Zgodzę się, że system nie zawsze działa poprawnie. Musze jednak przyznać, że w GT Sport najlepiej mi się gra online. Grałem kilkaset godzin online zarówno w Forze 3 i 4. W obu grach zawsze trafiał się jakiś debil, który robił destruction derby albo coś podobnego. Tutaj tego nie ma. Są gracze, którzy jeżdżą nieczysto np. blokują przy próbie wyprzedzenia itp. generalnie jednak wyścigi są czyste i gra się bardzo przyjemnie. Muszę też pochwalić kod sieciowy, gdyż pływające czy skaczące samochody zdarzają się sporadycznie chyba, że ktoś faktycznie ma internet z Kauflandu. Ostatnio miałem ekstra akcję.

Gostek mnie strzelił w dupsko, ewidentnie przestrzelił dohamowanie. Myślę sobie trudno, shit happens. Przez cały wyścig odrabiałem straty, na zakręcie przed metą byłem zaraz za nim. Gość elegancko zwolnił, puścił mnie. Taką postawę mega szanuje, aż chce się grać. 


Nie puścił cię, a zwyczajnie zwolnił, bo miał nabitą karę, którą zbijał w ten sposób w ostatnich chwilach wyścigu :P Też to zauważyłem i jest to częsta praktyka szczególnie w przypadku kierowców z najlepszymi statystykami. Zakończenie wyścigu z naliczoną karą, powoduje najprawdopodobniej większy uszczerbek na ocenie fair-play kierowcy. 

Wcześniej grałem w PC2, i o ile tam problem jest z tym, że wiele osób nie potrafi opanować aut i jest destruction derby, to jednak z tymi kierowcami, którzy wiedzą co robią, jeździ się znacznie lepiej niż z czołówką graczy w GTS. Przede wszystkim w PC2 z jakiegoś powodu ma się lepszą świadomość gdzie są auta przeciwników i unikanie kolizji jest znacznie prostsze niż w GTS. Nie wiem czy to kwestia "hitboxów", czy jakości połączenia, ale jest zauważalnie lepiej. ( oczywiście pod warunkiem że gra nie wywali cię z serwera bez powodu)

Odnośnik do komentarza

Nie puścił cię, a zwyczajnie zwolnił, bo miał nabitą karę, którą zbijał w ten sposób w ostatnich chwilach wyścigu  Też to zauważyłem i jest to częsta praktyka szczególnie w przypadku kierowców z najlepszymi statystykami. Zakończenie wyścigu z naliczoną karą, powoduje najprawdopodobniej większy uszczerbek na ocenie fair-play kierowcy. 

Wcześniej grałem w PC2, i o ile tam problem jest z tym, że wiele osób nie potrafi opanować aut i jest destruction derby, to jednak z tymi kierowcami, którzy wiedzą co robią, jeździ się znacznie lepiej niż z czołówką graczy w GTS. Przede wszystkim w PC2 z jakiegoś powodu ma się lepszą świadomość gdzie są auta przeciwników i unikanie kolizji jest znacznie prostsze niż w GTS. Nie wiem czy to kwestia "hitboxów", czy jakości połączenia, ale jest zauważalnie lepiej. ( oczywiście pod warunkiem że gra nie wywali cię z serwera bez powodu)
Ograłem demo PC2 i zupełnie mi nie siedzi model jazdy. Gram na padzie, więc moja ocena nie jest miarodajna. Nie zmienia to faktu, że mimo wszystkich asyst na Off w PC2 nie czuje samochodu. Mam wrażenie jakbym jechał poduszkowcem, to samo miałem w pierwszej części. Sterowanie wydaje się być mało responsywne. To co jest w GT Sport daje mi fun i lepsze odczucia. Brakuje wiekszej ilości prawdziwych torów. Duzo łatwiej jest nauczyć mi się realnych obiektów. Poscigalbym się na Spa, Laguna Seca, Circuit de Catalunya... Może dodadzą kiedyś ;)

Wysłane z mojego MI 5X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...