Skocz do zawartości

Detroit: Become Human


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Mędrzec napisał:

To ze jakis Arhn.eu mowi ze mu sie bardzo podobalo, to jest najmniej wazne, najwazniejsze jest co ty sadzisz o mistrzu Caegu, tworcy boskiego Farhenheita, az zal ze nie bylo trylogii.


426a132524_ale_faza.jpg

 

Tak czytam już któryś z Twoich postów i dochodzę do wniosku, że nawet trollować to trzeba umieć - chyba, że za cel obrałeś sobie wypowiedzi zayebiście kontrastujące z Twoją ksywką - wtedy wychodzi Ci to idealnie :)

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Fanek napisał:

Jeśli ktoś gra już czy może powiedzieć jak jest z audio?

Można bez problemu mieszać angielski voice i polskie napisy?  pytanie o polską dytrybujcę

Jak najbardziej. Gra automatycznie uruchamia się z polskim audio po wykryciu języka w dashu o czym informuje nas miła pani android a później pyta czy chcemy zachować te ustawienia czy jednak coś zmienić wtedy jest pełen wybór w tym angielski voice plus polskie napisy.

 

Wgl polski dub xdd garąco nie polecam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Typowa gra Cage'a z irytującym sterowaniem i czasem dziwnymi cięciami/przeskakiwaniem akcji, ale tematyka świetna (dla mnie oczywiście), gra aktorska na wysokim poziomie i przepiękna oprawa powodują że nie mogę się oderwać. Oby tylko nie było jakiś fabularnych bzdur i będzie dobrze.

Edytowane przez Ins
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pogralem dzis razem moze ze 2h (tylko) ale juz moge powiedziec, ze jest lepiej niz sie spodziewalem.

Idealnie trafia ten temat androidow po wczoraj obejrzanym jeszcze Ja robot, a niedawno Ex Machina.

Niby proste sprzatanie domu i zmywanie naczyc w jednym epizodzie, a jest w tym cos wiecej niz glupie wciskanie przyciskow

Fajnie male elementy buduja caly klimat gry i dobrze, ze poszczegolne scenki nie sa dlugie.

Oby cala historia dala rade

 

Graficznie czasami zdarzaja sie slabsze textury w tle, ale nawet sie nie czepiam o to.

Postacie swietne zrobione, momentami bardzo filmowo i urywa czapke. Tak pewnie beda wygladaly postacie w grach open world w nastepnej generacji

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Kurde kręci mnie by kupić. Nigdy w gry Cage'a nie grałem choć ponoć są to spoko przygodówki czyli coś co na dziś dzień mnie kręci. Cena chyba szybko będzie spadać (podobnie jak God Of Boy) więc może wpierw Heavy rain i Beyond w oczekiwaniu na price dropa. 

 

@Ins

 

I jak do tej pory wrażenia? Bo recki kręcą by kupować.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem. Ale mam uczulenie jak czytam teksty typu. Grafa lepsza niz w GoW. 

Lepsza moze byc w kolejnej części tego samego tytulu a nie kompletnie innego, z inna skalą świata, koncepcja czy qurwa nawet taką podstawa jaką jest silnik gry. :dafuq: po co te idiotyczne porównania? 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem na jednym posiedzeniu. Zacząłem jakoś o 12-13. 

Ojezu jakie to dobre było. Mimo że na końcu dokonałem troche złych wyborów i zakończenie nie było tak satysfakcjonujące to wiem ze jutro lecę od nowa, tym razem dokonując innych wyborów.

 

Fabuła mnie bardziej wciągnęła niż w Heavy Rain. Praktycznie każdy wybór ma znaczenie i ciężko znaleźć osoby które przy pierwszym podejściu miały dokładnie takie samo zakończenie. 

 

Po przejściu obczaiłem trofea i juz się bałem ze trzeba będzie odkryć wszystkie opcje w schematach (a jest tego w uj) ale na szczęście nie ma czegoś takiego więc platyna powinna być łatwa jak ktoś gra dla wirtualnych pucharków.

 

 

PS. Moje miasto (Zgierz) płonie a ja cały dzień napierdzielam w interaktywny film. Ciężkie życie gracza.

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Wlaczylem na chwile i wlasnie 3h mi przelecialy przy detroit wciaga strasznie,

grafika momentami chyba bije uncharted, ten moment sledztwa conora w domu 0_0

 

To tobie 12h zajelo przejscie?

na jakis wyscig grasz czy cos?

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...