Skocz do zawartości

Detroit: Become Human


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

będzie co grać w przyszłym roku, tym bardziej jak ktoś lubił heavy rain, ja się jaram i z chęcią zobaczę czy chociażby będzie dało radę np żeby nie udało się uratować tej dziewczynki i gościu jednak by wystrzelił z broni,  wychodząc z pomieszczenia z soczystym napisem na końcu "mission failed"

:kaz:

 

 

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

mersi, no wlasnie w tym cala zabawa, żeby nie było napisu mission failed, tylko gra jak HR zaadaptowala się do naszych wyborow.

Kyoku przecież ten fragment z klotnia w domu był kozacki, widziales takiego rzeczy w grach? Nie mowiac o trailerze Kara, który wyszedł dawno, dawno temu, jak tam nie było emocji to nie mam pytan.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza

mi sie na premiere heavy rain bardzo podobalo, pierwsza polowa byla nudnawa ale druga juz w pyte, od tego czasu zadna gra tego typu nie zrobila na mnie wrazenia (nawet forsowane na forumku life is strange czy pierwszy sezon walking dead) wiec pewnie i detroit mnie nie porwie, wyrwie sie pewnie kiedys uzywke jak cena spadnie do powiedzmy poziomu czterech biletow do kina

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 30.10.2017 o 17:57, Square napisał:

Bardzo fajny materiał. Beyond opuściłem, ale ten tytuł trzeba mieć na uwadze.

Sorry za odkop, ale dopiero teraz obejrzałem ten trailer, miałem go wrzucić, ale widzę że już jest.
Co do Beyond, to celuj w promocję na PSS, za 33 zeta można wyrwać odnowioną wersję. Mnie edycja z PS3 ominęła, ukończyłem dopiero remasterka i byłem w niezłym szoku:) 

Odnośnik do komentarza

Mam pudełkową wersję HR na PS3, ale kupiłem właśnie remastery na PS4, jakoś na początku zabawy z PS4. No i tak pozbierałem trochę tych remasterów i w pewnym momencie patrzę, że więcej mam remasterów niż normalnych gier. Ale to nic, bo w cyfrze można mieć pełno remasterów i to za takie piniondze jak bilet do kina. A dla mnie to bilet do starych czasów PS3. Tyle że w nowej, lepszej oprawie. Oj,  niby 3 piwa, a jakoś siekły :)
HR nawet nie ruszyłem, bo mam go dość po ograniu wersji PS3, ale Beyond jest... dziwiłem się że taka gra powstała za czasów PS3. I w sumie wyszła dość późno i mało osób mogło zagrać - ja nie zagrałem na premierę. 
Na końcu będziesz miał ciary ze wzruszenia :) Polecam  - ograj przed Detroit.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Square napisał:

Myślałem nad tym czy nie brać razem z HR, bo chętnie bym sobie zagrał jeszcze raz, ale nie wiem czy warto jeżeli mam wersję na PS3.

Te "remastery" to chyba tylko podbicie rozdziałki dostały, bo fpsów nadal 30 (nie przypominam sobie, żeby coś przycinało na PS3), zresztą Beyond to czołówka grafiki na trójce, więc śmiało można zaliczać na starym sprzęcie. Sama historia jest może trochę bardziej kiczowata niż HR, ale z tych dwóch tytułów to Beyond mocniej utkwił mi w pamięci. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.