Skocz do zawartości

Detroit: Become Human


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja jeszcze wczoraj zagrałem w to demo, jestem pod dużym wrażeniem (i nie mówię tu o oprawie, która pod wieloma względami pokazuje jak będą wyglądały otwarte gry w następnej generacji). Pierwsza scena jest dobrze napisana, zagrana, a napięcie jest dobrze dawkowane. Powierzenie scenariusza Williamsowi wyszło na plus. Oby cała gra była na podobnym poziomie.

Odnośnik do komentarza

Ukończyłem demko trzy razy. Za pierwszym razem wykonałem wszystko tak, aby uratować małą i siebie, drugi i trzeci raz, to już mój zgon i Daniela, za każdym razem inaczej to wyglądało. 

Na plus statystyki po scenie, można podejrzeć jakie najczęściej były wybierane możliwości przez innych graczy. Ogólnie tytuł tylko i wyłącznie dla osób lubiących produkcję QD, reszta nawet niech nie podchodzi. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Demo ograłem rok temu w trakcie WGW, ale z przyjemnością przeszedłem je ponownie w domowym zacisku. Niedawno skończyłem świetne Heavy Rain i mam ochotę na więcej tego typu gier, jednak decyzję o zakupie podejmę dopiero po przeczytaniu recenzji. Liczę na dobrą fabułę i zwroty akcji, samą grafiką mnie nie kupią :) 

Odnośnik do komentarza

Zaliczyłem raz i zamierzam jeszcze jedno podejście zrobić, podobało mi się, choć w kwestii rozgrywki to klasyczna gierka QD, z pewnymi dodatkami (odtwarzanie wydarzeń trochę jak w Arkham Origins). Doczepiłbym się do (to też tradycja w ich grach) sterowania/chodzenia postacią i kamery, można się zamotać. Wygląda rewelacyjnie, muzyka i klimat pierwszorzędne, pełniaka sprawdzę na pewno, choć bez pośpiechu z kupnem

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde no nie wiem sam. Ogólnie bardzo lubię gierki od QD bo idealnie wpisują się w moje preferencje growe czyli aby granie miało smaczek raz "dziewczynka" raz "chłopaczek". Lubię mieszać gatunki i nie grać w ciągle podobne gierki. Każdą gierkę od Cage wspominam dobrze lub bardzo dobrze (tak, tak nawet Beyond). Jednak co do Detroit to sam nie wiem. Niby wsio jest dobrze, a nawet lepiej jak na ich gierki. Super grafa, nawet dużo grania jak na tę konwencję ale coś mi nie pykło (może te sf? Bo nieodległa przyszłość to końca to moje klimaty). No nic przed kupnem sprawdzę dobrze recki i wasze oponie. Jednak już teraz wiem, że będzie to od HR pierwsza gra od QD, której nie wezmę day one. Szkoda bo z drugiej strony chciałbym aby się sprzedała i żeby nie płakać potem w konsolowej tęczy, że kolejny FPS albo "wspaniałe" płatne doświadczenie online.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...