Skocz do zawartości

Detroit: Become Human


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ograłem raz i takie to meh. Nie przemawiają do mnie patenty w stylu 'przeszukaj cały teren żeby mieć 3 więcej opcje dialogowe'. Eksploracja miejscówki i szukanie wskazówek były po prostu nudne - jakiś tablet z filmikiem, zdjęcie czy szukanie dziur po kulach na zwłokach. Sama historia, chociaż przerabiana już z milion razy, wydaje się ciekawa. 

 

Może w pełnej grze będzie lepiej, ale nie przekonało mnie to demko do wzięcia na premierę.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.04.2018 o 22:20, Kinoji napisał:

Ograłem raz i takie to meh. Nie przemawiają do mnie patenty w stylu 'przeszukaj cały teren żeby mieć 3 więcej opcje dialogowe'. Eksploracja miejscówki i szukanie wskazówek były po prostu nudne - jakiś tablet z filmikiem, zdjęcie czy szukanie dziur po kulach na zwłokach. Sama historia, chociaż przerabiana już z milion razy, wydaje się ciekawa. 

 

Może w pełnej grze będzie lepiej, ale nie przekonało mnie to demko do wzięcia na premierę.

Zgadzam się w 100% ale żeby nie było podpisuje się pod opinią kolegi a to nie hejt na sony. Proszę nie bijcie. Też na pewno na premierę nie wezmę. Jak recki będą przychylne to może na forum po miesiącu wezmę  (patrząc na gowa to myślę że szybko detroit na pchli trafi w dużym nakładzie-w końcu gra krótsza i na raz)

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Raczej pójdzie na premierę, a to, dlatego że moja Kobieta się w ten tytuł wkręciła :) Zresztą, jak i we wcześniejsze od QD. Osobiście bardzo mi się podobał Fahrenheit (oprócz zniszczonej końcówki) oraz Heavy Rain. W Beyond: Dwie Dusze nie miałem okazji grać, ale z tego co czytam w temacie, to chyba zbyt wiele nie straciłem ;)

Odnośnik do komentarza

Wezmę ale jak mocno stanieje. Na początku miałem mocne " o matko znowu o samo", czyli no fajnie chodzę i gameplay ogranicza się do jakiś tam interakcji. W dodatku zapomniałem wyłączyć PL dubbing i to chyba spotęgowało pierwsze złe wrażenie. Zrestartowałem grę, włączyłem ang. język i się wkręciłem. Na pewno fajne jest to, że mamy mnogość opcji dialogowych, decyzji do powzięcia, a co za tym idzie konsekwencji jakie one przynoszą. Grafika jest bardzo dobra, ale zobaczymy, czy tytuł pokaże jakieś otwarte przestrzenie. Podoba mi się tematyka, nie sądzę, żebyśmy dostali tutaj klimat z Blade Runnera ale jeżeli gra się chociaż do niego zbliży to będzie dobrze:) Heavy Rain wspominam bardzo ciepło, głównie ze względu na kapitalny klimat tamtej gry i mam nadzieję, że tutaj będzie to samo. Nie wiem, czy Sony podjęło taką super decyzję wydając podobno średnie Beyond za darmo w plusie w momencie premiery nowej gry, bo widzę, że nie jestem pierwszy, który ma zamiar pograć w Beyond , a Detroid zostawić na jakąś tam przyszłość:)

Odnośnik do komentarza

Jakie srednie Beyond?

Gra jest nierowna ma kilka slabszych momentow i nie kazdemu podobalo sie ze gramy niechronologicznie.

Ale jak juz sie wszystko zlozy do kupy to calosciowo gra swietna, jest to gra ktora mozna stawiac w 1 szeregu z hr czy farenheit .

Dodatkowo mozna grac we 2 osoby, 2 osoba steruje Aiden.

Pozycja obowiązkowa dla fanow gier qd.

Przeszedlem 3 razy mocne 9/10.

Co do Detroit to bedzie to samo, to nie sa gry dla kazdego wiec świetnie ze jest demko.

Kto ma kupic ten kupi a reszta znów bedzie smecic ze malo gry w grze itp.

Mnie to kreci, fotelik i wczowka, byle story dalo rade i jestem kupiony.

Jedna z niewielu gier ktore kupie w okolicach premiery.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

@Schranz1985 mądrze pisze (choć to formatowanie tekstu mógłby sobie darować) :P
Ogólnie nie jestem fanem tych filmideł, bo jednak w gry wolę GRAĆ, ale później, po jakichś przecenach, zawsze lubię sprawdzić je pod kątem historii i ogólnych "feelsów".
Fahrenheit gdzieś przez 60% czasu było świetne, Heavy Rain bardzo mi się podobało, a Beyond to dokładnie ten sam standardowy poziom innych "gier" QD - zabieg z niechronologicznym ułożeniem wydarzeń był dla mnie świetny, zrozumiały i bardzo udanie budował napięcie - dzięki temu nie poznaliśmy zbyt szybko odpowiedzi na nurtujące nas pytania.
No i zawsze podobają mi się zakończenia, bo nie udaje mi się ich rozgryźć przed faktycznymi wydarzeniami - owszem, można tu obwiniać dziurawy scenariusz (bo z tym też się po części zgadzam), ale ogólnie historyjki w tych "grach" są na tyle sprawnie poprowadzone, że człowiek wsiąka i "nie wnika", dzięki czemu ma na koniec niezłego "mindf.ucka" :)
Myślę, że DETROIT nie będzie odstawać poziomem od poprzedniczek.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj tak od niechcenia pobrałem z plusa tego Beyond Dwie Dusze, wystarczyło kilka pierwszych minut i mnie wciągnęło. Siedziałem 4 godziny przykuty to telewizora. Od razu przypominał mi się Heavy Rain, którego nie ukończyłem. Beyond mimo średnich ocen to świetnie relaksująca ale również wciągająca fabularnie gierka. Z tego co zdążyłem przeczytać to port jeszcze z czasów PS3, jak mogłem to przeoczyć, sam nie wiem. Oprawa wizualna gry jest dość nie równa, ale są momenty jak np ucieczka przez las czy jazda na motocyklu gdzie wygląda to wszystko mega filmowo. Coś mi się wydaję że będę musiał to ograć i sięgnąć raz jeszcze po Heavy Rain.

 

Cofam również to co pisałem o Detroit: Become Human, biere to Pany :P

  • Lubię! 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Całkiem spoko demo. Powrócili do permanentnego zgonu postaci, wiec

Spoiler

niesmiertelnosci

z Beyond nie trzeba się obawiać. 

Probowalem wszystko zrobić jak najlepiej, a i tak nie pyklo. Pozniej sprawdzilem czy maja jaja i nie boja się

Spoiler

usmiercic zakładniczki

Wyglada na to, ze tak. Oby nie wymiękli przy scenie o, która rozpetala się (pipi)burza, bo w grach czegos takiego jeszcze nie widziałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.