Skocz do zawartości

Mały bukmacher...;p


Alec

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

No i? Większość porządnych serwisów daje bonus na początek.

 

Dzisiaj wygrałem kasę dzięki rekordowi świata Husajna (jakieś 2,40) i Villarealowi (jakieś 1,80). Gdyby nie ten głupi Milan, to bym nic w tym tygodniu nie przegrał. Kasę postawiłem na Śląsk, na którym pewnie wszystko stracę.

 

P.S. Większość pozostałej kasy postawiłem na zwycięstwo Grecji w Eurobaskecie. Kurs wynosi 7 - będę bogaty.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

ufff po kilkumiesięcznej niemocy w obstawianiu odbijam się od dna, tydzień temu siadł kuponik na 130zł, a w ten weekend coś takiego:

 

Siena-AS Roma - mecz 2 2,1 1:2 (Riise ratuje mi tyłek w 89')

Valladolid-Valencia - mecz 2 2,05 2:4 (zajebisty kurs, Valencia jest mocna w tym sezonie)

Sporting L.-Ferreira - mecz 1 1,3 1:0

Stoke-Chelsea - mecz 2 1,35 1:2 (Chelsea strzela na 1:2 w 94minucie lol!)

Liverpool-Burnley - mecz 1 1,2 4:0

Polska-Bulgaria PF - mecz 1 1,8 3:0

PSV Eindhoven-Kerkrade - mecz 1 1,22 3:0

Lyon-Lorient - mecz 1 1,3 1:0

 

Całkowity kurs 25,88

Wkład 13,50 Zł

Do zapłaty 15,00 Zł

EWK 349,40 Zł

 

jestem w siódmym niebie, ide przejebać pieniążki ;)

Odnośnik do komentarza

 Grają z Debreczenem przecież? Na dodatek na Anfield.

 

 

 

 

Real gra z Zurychem, też wygrają - bo jeśli nie to klęska nad klęskami, ciśnienie jest i zagrają pewnie pełnią możliwości. 

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

mój kuponik na najbliższe 3 dni:

 

FC Zurich-Real M.:1.pol. 2 1,68 (myślę, że Real da radę w 1 połowie już prowadzić - muszą coś udowodnić w tym sezonie, a mecz w Szwajcarii na inauguracje sezonu w LM będzie idealny)

Liverpool-Debrecen 1 1,1 (pewniak!)

Besiktas-Manch.Utd. 2 1,5 (o ten mecz boje się najbardziej, chociaż ostatnia forma ManU, a Besiktasu to niebo, a ziemia)

Mac.Haifa-Bayern M. 2 1,45 (pewniak! Bayern przecież wygyrwa LM w tym sezonie, c'nie? :) )

Lille-Valencia 02 1,33 (z podpórką powinno być OK)

Genoa-Slavia 1 1,4 (Genoa - w 6 ostatnich meczach mieli 5 wygranych m.in z Romą i jeden remis, grają u siebie, Slavia raczej słabiutka)

 

Całkowity kurs 7,48

Wkład 36,00 Zł

Do zapłaty 40,00 Zł

EWK 269,30 Zł

 

dziś w sumie najważniejsze mecze, a śr/czw powinno być z górki.

Edytowane przez Marcin$
Odnośnik do komentarza

@Obso

 

 

 

 

Chciał pewniaki to ma.

 

 

 

 

edit: ja obstawiłem real z kursem 1.25 - do kombinacyjnego kuponu nawet spoczko.

 

 

 

 

Juve i Atletico zakończą z remisem - dwa mecze mi na kuponie nie wejdą... Eh..

 

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Juve i Atletico zakończą z remisem - dwa mecze mi na kuponie nie wejdą... Eh..

 

Atletico dało dupy, już w zeszłym sezonie przejechałem się na meczach z udziałem APOEL-u.. Bordeaux ma dosyć mocną ekipę (oglądałem pare meczy w Ligue 1, to A. Diarra nieźle tam czyścił).

 

Póki co, u mnie wszystko siadło : ) nawet ManU dał radę na wyjeździe.

Odnośnik do komentarza

To już wiemy, że Barca Ci nie siadła. Ja specjalnie ten mecz skreśliłem z listy bo strasznie nie pewny on był - tak też się stało... REMIS. Chociaż bet-at-home to przewidziało i pewnie inne internetowe buki bo dość mały kurs na remis był.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...