Skocz do zawartości

Automaniak - co zrobiłem dziś przy aucie.


D.B. Cooper

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...
  • 1 rok później...

Dzisiaj stuknęła mi ćwiartka na przebiegu w golfie i akurat zgrało się z wymianą oleju i filtra. Bez problemu u znajomego na podnośniku. Dziadzio dostał nowy 5w30 i nową żarówkę stopu z tyłu. Pod chatą korzystając z ładnej pogody zaimpregnowałem skórę w aucie i ten zapach świeżej skóry jest niesamowity. :wub: 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

O kurwen faken. Nałożyłem dzisiaj na próbę na szybko ten wosk od fussocoat na tylną klapę i szybę i przecierałem oczy ze zdumienia.

 

Łatwa aplikacja, świetnie się rozprowadza, dociera się jak marzenie. Test na mokro wypada lepiej jak ZAJEBIŚCIE, odpycha wodę, fantastycznie kropelkuje, szybko wysycha a jaki połysk zostaje. :wub:

 

Potrzymam go do piątku i startuje na weekend z woskowaniem golfiny na 100%. Jak ogarnę wrzucę fotosy. Polecam ten wosk panowie, jak zresztą internety.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Leciałeś pastą tempo czy jakiś inny wynalazek? Ja przeleciałem swoje w zeszłym roku pastą i o ile nie mam matu na nich, tak ładnie ogarnęła mikro ryski.

Ogólnie to myślę też kupić sobie maszynkę do polerki Ryobi (mam dużo baterii), konkretny wosk i zacząć się bawić na poważnie. Nawet domyślne pady, które dają w zestawie podobno są bardzo dobre. Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, balon napisał:

Co roku tak ci matowieją? :problem:

Tylko lewy. Prawy jest ok. Obstawiam ze po prostu jak juz jest ta zdarta fabryczna ochronka to juz tak bedzie.

 

11 godzin temu, gtfan napisał:

Nie prościej wymienić reflektory, najlepiej z całym samochodem? ;) 

 

Auto zajebiste, wygodne, bezawaryjne, zrywne i malo pali. Daj chociaz jeden argument za tym ze mialbym ładowac kase w inne auto gdzie jezdze 5000km rocznie :) A jest w stanie kolekcjonerskim wiec z racji prawie pelnoletnosci wyglada juz jak KLASYK :sonkassie:Zdecydowanie wole ladowac kase w inne rzeczy. Tym bede jezdzil az sie rozdupcy. Nie zamierzam zmieniac. To juz wolalbym sobie kupic wypasiiny rower triathlonowy albo czasowke niz ladowac w maszynke do jezdzenia. Dla mnie jazda autem to ostatecznosc. 

 

8 godzin temu, Patricko napisał:

Leciałeś pastą tempo czy jakiś inny wynalazek? Ja przeleciałem swoje w zeszłym roku pastą i o ile nie mam matu na nich, tak ładnie ogarnęła mikro ryski.

Ogólnie to myślę też kupić sobie maszynkę do polerki Ryobi (mam dużo baterii), konkretny wosk i zacząć się bawić na poważnie. Nawet domyślne pady, które dają w zestawie podobno są bardzo dobre. Ktoś coś?

 

U mnie poszlo KOMPLEKSOWO . Czyszczenie, odtluszczenie a potem pastą lamp doctor i pozniej dwie warstwy lamp protect. Z 40zl mi wyszlo  :yao: Polecam lampy jak nowe. Tylko wazne jest zeby po pascie nalozyc te lamp protect. Bo jak kiedys przelecialem sama pasta to fakt lampy jak nowe wygladaly. Ale tydzien :yao: A jak nalozysz te lamp protect to masz naprawde na dlugo efekt. No i robilem to ręcznie takze maszynowo to juz wogole by to wypolerował jak cycusie

 

  • Plusik 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...