Skocz do zawartości

HALO 5 - Multiplayer: ARENA (ustawki, customy, dyskusje itp.)


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

MaZZeo ma ratio na plusie 1,2 i płacze :P Nie może już kosić noob'ów takich jak ja i musi grać z podobnymi sobie cyborgami hue hue.

 

mam gdzieś 20 tysięcy fragów i ciężko mi po prostu grać jak równy z równym z platynami, diamondami i onyxami którzy mają po 50 tysięcy i więcej killi. Po dłuższej przerwie powinno mnie dopasowywać do ludzi z niższą rangą żebym mógł wrócić do formy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No niestety tak się nie da. Halo 5 wymaga ciągłej gry, ciągłego treningu. Każda przerwa, a zwłaszcza dłuższa skutkuje karczemnym wpyerdolem. Ludzie naprawdę nauczyli się w to grać, a niektórzy to grają jak automaty. Zawsze miałem dodatnie ratio. Po dłuższej przerwie wlazłem i dostałem 3 do 12...

Odnośnik do komentarza

Czy Wy tez macie problemy z playlista FFA?Od ok.dwoch tygodni nie moge znalezc zadnej gry,reszta w porzadku.

Specjalnie dzisiaj sprawdzilem. Cos jest na rzeczy. Czekalem 5 minut na mecz i...nic. Albo cos skopane, albo po prostu ludzie nie chca w ten akurat tryb grac. Slayera laczy "od strzala".

Odnośnik do komentarza

Gratuluje jak jeszcze chce się Wam w to Halo grać. Ja sprzedałem to w pizdu bo samo w sobie bardzo dobre w założeniach multi kusiło co jakiś czas i za każdym razem to samo rozczarowanie doborem graczy, połączeniem, atmosferą pierd0lonego turnieju o złoty puchar mistrzów wszechświata. To jest gra dla prosów i aspirujących do tego, nie dla ludzi chcących pograć dla rozrywki (warzona to pomijam bo to g0wno jest). W czwórce nabiłem 2 tygodnie gry a tu zaledwie 5 dób...najlepsza w serii mechanika i najgorsza atmosfera do gry w multi..

Odnośnik do komentarza

Halo jest zbyt dobre, zeby do niego nie wracac nawet kosztem wpyerdolu w pierwszych meczach po powrocie. Tak jak juz wyzej napisalem, H5 wymaga ofiar w postaci godzin spedzonych na grze i treningu. Bez pracy nie ma kołaczy - bez ciągłego grania nie ma wyników. Mnie wpienia tylko wchrzanianie tych obleśnych wizualnie forge`owych map. Pół biedy jesli sa to w miare dopracowane i plynne mapy jak np White Cell. W tym nowym apdejcie pojawily sie niestety fordżowe mapy niedopracowane, poniewaz anima tnie sie niczym narkoman żyletką przedramię. Ja bym nawet zapłacił za nowy pack np pięciu dopracowanych i wycyzelowanych wizualnie map niż ogrywać te kadłubki.

Odnośnik do komentarza

Sorry za offtop ale słowo wycyzelowany widzę w dniu dzisiejszym w tekście po raz 3 - znaczy się że stało się modne.

Jeśli chodzi o system rankingowy to wydaje mi się że jeśli grają ze sobą 2 lub więcej osób w drużynie to przeważnie dostają teoretycznie mocniejszych przeciwników np kolesie z platynami w teamie vs. diamenty. Ma to jakieś uzasadnienienie bo taki zgrany team potrafi rozłożyć większość randomów. No i oczywiście nie zapominajmy o wychodzących z gry. Staram się grać codziennie chociaż z godzinę i praktycznie nie ma takiego dnia żebym kończył wszystkie mecze w pełnym składzie. To też może skutecznie popsuć frajdę z grania.

Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza

5 mln sprzedanych kopii gry się nie liczy? :P Pamiętaj, że w czasach Halo 3 konkurencja na polu FPS na konsolach była tak naprawdę w powijakach. Dzisiaj obok Halo są już dwie mocno zakorzenione serie. Nie mówiąc już o tym, że Halo 3 sprzedało się finalnie w nakładzie ok. 12 mln sztuk.

Halo 3 poszło prawie 15 mln, jest o tym wzmianka na halo waypoint. Jednak Halo 3 mimo cod4, waw, mw2 i bad company 2, trzy lata po premierze dalej było na 2-4 miejscu najczęściej granych gier na xbox live. Gdzie obecnie jest 5 każdy może sobie sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza

Bo gra jest bezwzględna. Ale mnie się to podoba w niej chociaż sam czasem odpuszczam bo nie chcę mi się non stop grać na pełnej koncentracji. Mimo wszystko jest sporo wyrównanych meczów. Nie ma też co się zniechęcać bo wielu lepszych graczy dostaje w tej grze łupnia.

Ktoś pisał wcześniej o 50 tys. grających. Ciekawe ile z tego przypada na Europę bo patrząc po ciągle pojawiających się tych samych ksywach i coraz dłuższych czasach wyszukiwania to raczej niewiele przynajmniej w takiego slayera. W sumie szkoda że nie można wybierać regionu do grania. Nawet kosztem laga chętnie bym zobaczył jak tam np. w stanach grają.

Edytowane przez bloody_gipsy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja po pierwszych meczach chciałem krzyczeć pod nosem -> jaka bzdura....ale im więcej gram (mam od niedawna X i Halo ) tym bardziej widzę że multi w 5 jest genialne. Mam wrażenie że wyciągnęli najlepsze elementy z Halo 3 ( mapy, tryby), Halo:Reach (precyzja w ubijaniu, dopracowana mechanika poza grą w zwarciu na kolby), Halo 4 (dynamika), zmieszali, dodali pierwiastek za(pipi)istości i wyszło im Halo 5. 

 

Niestety mam czasami wrażenie że :

- Pistolet jest mocno przesadzony

- Możesz uber precyzyjnie sadzić heady i tak będziesz w połowie stawki

- BR/DMR nie mają takiej mocy jak kiedyś 

 

Często tak mam że mimo np 16 headów na koncie jestem za kolesiem który ubił 20 kolesi pistolcem/AR :/ 

Odnośnik do komentarza

w Big Team Battle w social playlist jest ;) ale wszechobecne power weapony i pojazdy skutecznie psują rozrywkę ;)

 

Ja się przy piątce doskonale bawię, zdecydowanie najlepsza gra multiplayer w jaką grałem (w zasadzie to nadal gram) 343 Industries wzniosło serie na nowy poziom, a każda decyzja która kiedyś wydawała mi się kontrowersyjna wzbogaciła i pogłębiła gameplay (nie potrafie grać w stare części gdzie nie można wspinać się na obiekty). Brawa za odwagę.

 

Liczę, że szóstka doda do tej genialnej fabuły kampanie na poziomie oryginalnej trylogii i będziemy mieli Halo idealne 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Aha. Czyli te dodatki są tylko w Strefie Wojny czy w kampanii?

 

Na Arenie można używać tylko skinów na broń.

 

W Warzone i Warzone Firefight można używać pakietów REQ z bronią i dodatkowymi zdolnościami.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...