Skocz do zawartości

HALO 5 - Multiplayer: ARENA (ustawki, customy, dyskusje itp.)


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

Platynowcy to nie jest jakaś wyższa kasta, osobiście nie czuję mocnej różnicy w zakresie Gold 3 - Platinum 3. Co innego Onyxowcy, już po movement i sposobie prowadzenia ognia wiem że mam do czynienia z kimś kto na rankedzie zjadł zęby.

Odnośnik do komentarza

Czasem dobrze system dobiera tych przeciwników a czasem jest lipa. Wczoraj grałem na slayerze i 6 razy trafiłem na drużynę wysokich onyxów. Oczywiście mecze zakończone sromotnym w(pipi)em. Mało pada nie połamałem a w kolejnym meczu dostałem jakiegoś typa co zrobił na nich 22:1. Skill niektórych ludzi nie przestaje mnie zadziwiać.

Odnośnik do komentarza

a myślałem że to coś ze mną jest coś nie tak. Zazwyczaj radziłem sobie przyzwoicie, ale w ciągu ostatnich tygodni przeżywam w tej grze jakieś męczarnie, biją mnie jak totalnego leszcza. Być może to sprawa tego że lubię grać w tryby objective (bastiony i CTF) oraz nakładających się rozgrywek w HWC, nie wiem. Chociaż chciałbym tak myśleć

Odnośnik do komentarza

W takim razie przez kilka miesięcy przerwy od Halo 5 musiał mi wzrosnąć skill, bo po raz pierwszy od czasu premiery gry w Slayerze wpadło mi Złoto :yao: Pomimo rzucania granatów pod nogi towarzyszy, haniebnych pudeł snajperką i szarżowania na przeciwników z powerem weaponami :reggie:  Mimo tego K/D ratio w większości spotkań miałem w okolicy 1.0 i rzadko kiedy czułem się bezradny z powodu poziomu trudności.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Gość ragus

Jak to wygląda i sie rusza na koksie, poezja. Ciężko mi się przestawić z H3, na razie staty jak u yakubu, 0,8 k/d ale gra sie elegancko.

 

Które ustawienie pada polecacie? Teraz używam tego z przeładowaniem na RB i biegiem na X i byloby ok, tylko właśnie ten nieszczęsny sprint trochę nieintuicyjny przez to ;/

 

Można zmienić lektora podczas meczu na angielski?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, ragus napisał:

Jak to wygląda i sie rusza na koksie, poezja. Ciężko mi się przestawić z H3, na razie staty jak u yakubu, 0,8 k/d ale gra sie elegancko.

 

Które ustawienie pada polecacie? Teraz używam tego z przeładowaniem na RB i biegiem na X i byloby ok, tylko właśnie ten nieszczęsny sprint trochę nieintuicyjny przez to ;/

 

Można zmienić lektora podczas meczu na angielski?

Jak chcesz zmienić dubbing to musisz jeszcze raz pobrać grę, tylko najpierw zmień region konta na UK. Sam tak robiłem.

Odnośnik do komentarza

Co znowu? Przecież to wystarczy zmienić język w systemie konsoli na angielski.

 

@ragus bumper jumper, pozwala to na jednoczesny skok, celowanie i strzelanie.

Edytowane przez Paolo de Vesir
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
3 minuty temu, oni napisał:

a polskie serwisy po raz kolejny bezmyślnie to łykają i bluber widocznie też... 

ja tylko widziałem, że zmienili cover - co by mogło być sensowne żeby wrzucić h5 do windows store nie musisz być od razu pasywno agresywny z tego braku gier ;/ 

Odnośnik do komentarza

tu jeszcze odpowiedź Community Directora 

 

 

2 minuty temu, _Be_ napisał:

ja tylko widziałem, że zmienili cover - co by mogło być sensowne żeby wrzucić h5 do windows store nie musisz być od razu pasywno agresywny z tego braku gier ;/ 

 

osobiście nie mam nic przeciwko aby gra trafiła na Windowsa i od razu do Play Anywhere. Ale irytuje mnie po prostu jak kolejny miesiąc widzę tą samą odgrzewaną plotkę na podstawie pudełka, która była już dementowana wiele razy 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...