Skocz do zawartości

HALO 5 - Multiplayer: ARENA (ustawki, customy, dyskusje itp.)


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem wrócic dzisiaj i odpalilem kilka meczyków, ale potwornie się odbiłem

 

IMO największym problemem Halo 5 jest to jak bardzo kompetetywne jest, a przez to skillowe i wycieńczające. Mam zainstalowane również MCC i tam dla porównania mimo wszystkich ułomności takiego Halo 3 casualowo pyka się  tam przyjemniej.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Powiem Wam, że chyba odpuszczę sobie Arenę od premiery Infinite. Graczy na wysokich szczeblach jest wielu, ale wielu pochodzi z innych krajów całego świata i powiem Wam, że sytuacje gdzie ktoś otrzymuje ewidentne tosty z magnuma, na czapę nie umiera to ja wiem, że to już nie będzie to. Dzisiaj grałem z Japończykiem: gość naprawdęwymiatał, ale też miałem go wielokrotnie na widelcu. I co? I gó,wno. Lag (niestety neizauważalny na pierwszy rzut oka) sprawił, że wygrywał. Jak dla mnie odbiera to cały sens tej gry.

 

aha, bullet magnetism działa jak chce: oglądam mecze gdzie miałem kozaków i jeden z gości po prostu mierzył cały czas sporo poza głowę, co i tak kończyło się headami. Lagi? Cheaty? Nie wiem, ale gra na średnio-wysokim szczeblue jest w obecnej formie niegrywalna.  

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
38 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Grywam jeszcze sporadycznie, więc jakbyś szukał kogoś do grupy to :lapka: .

bede zaczynal od zera wiec moze przy premierze bedzie naplyw swiezakow i nie bede bardzo dostawal po pis.dzie.  Jak tylko "siondzie" to mam w to zamiar  ostro ciupac ;) no i w sumie fajnie byloby skonczyc singa zarowno tu jak i MCC (glownie to jedynka oraz reach, odst). Jakby ktos chcial sie pobawic na wyzszych poziomach to :lapka:  

Odnośnik do komentarza

Ktoś pyknął już w multi na SeX-ie? Jak to biega? Widać jakiś delikatny chociaż ruch na serwerach, spowodowany premierą nowych konsol i w związku z tym napływem świeżaków? Przyznaję bez bicia, że Halo 5 Multi to JEDYNA gra z portfolio Microsoftu, za którą autentycznie tęsknię...

Odnośnik do komentarza

Dobra napiszę moje wrażenia na xsx. Gra jest jakby bardziej responsywna, tj. lag mniejszy, to chyba zasługa tego poprawionego połączenia pada z konsolą, gdzie mieli zredukować laga. To widać od razu, więcej moich strzałów dochodzi do celu mimo, że moja skuteczność nie jest lepsza oraz dużego laga z johnami i juanitami. 

Jeszcze bardzo fajny jest ten auto hdr, widać tutaj różnicę. Obraz też wydaje się trochę wyraźniejszy ale to może być placebo bo ostatnio grałem na xone fat po sprzedaży xox. Ogólnie jestem zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Szymek napisał:

Ktoś ma pomysł czemu przy ADS broń wychodzi mi czasem z tego celeowania? Wydaje mi się że dzieje się tak jak oberwę. Może jest jakaś mechanika o której nie wiem :)

W sumie to nie za bardzo wiem o co ci chodzi? 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, lpcl napisał:

W sumie to nie za bardzo wiem o co ci chodzi? 

Gdy celuje (wciśnięty spust, celowanie przez przyrzady) broń mi wychodzi z tego trybu i przechodzi do strzelania z biodra. Nawet chyba działo się to przy DMR. Dziś pewnie będę dalej pykał to chciałem się poradzić. Pewnie coś robię źle 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Szymek napisał:

Gdy celuje (wciśnięty spust, celowanie przez przyrzady) broń mi wychodzi z tego trybu i przechodzi do strzelania z biodra. Nawet chyba działo się to przy DMR. Dziś pewnie będę dalej pykał to chciałem się poradzić. Pewnie coś robię źle 

Masz jakiegoś Elita czy zwykły pad? 

Bo nie powinien sam wychodzić, może za lekko wciskasz, albo paluch sam ci zaczyna go puszczać? 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, lpcl napisał:

Masz jakiegoś Elita czy zwykły pad? 

Bo nie powinien sam wychodzić, może za lekko wciskasz, albo paluch sam ci zaczyna go puszczać? 

Na zwykłym. Nigdy nie było problemów. A to co piszesz to pierwsze co mi przyszło do głowy (bo wiadomo nowy pad) no ale chyba nie.  Wydawało mi się że do końca spusty wciskam...tak czy siak dzieki :lapka:

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Szymek napisał:

Na zwykłym. Nigdy nie było problemów. A to co piszesz to pierwsze co mi przyszło do głowy (bo wiadomo nowy pad) no ale chyba nie.  Wydawało mi się że do końca spusty wciskam...tak czy siak dzieki :lapka:

Czasem ja tak miałem, delikatnie puścisz i od razu zmiana trybu, może spust też być jakiś walnięty w padzie. U mnie bumper był zrąbany i rzucanie granatami nie działało. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.