Skocz do zawartości

HALO 5 - Kampania & Cooperative (fabula, ustawki na coop, porady itp.)


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość _Be_

Ja odpadam. Za dużo obowiązków i nie mogę teraz zagwarantować kiedy będę mógł grać. Czeba było Bluber grać jak miałem 2 tygodnie urlopu  :reggie:

 

No wtedy ja pracowałem :reggie:

To jedziemy we trzech i najwyżej kogoś się dokoptuje oki?

Odnośnik do komentarza

 

 

W niedzielę skończyłem kampanię. Wciągnęła mnie na tyle, że zaliczyłem całość w niespełna trzy dni. Bardzo mi się podobała. Na plus nowe zmiany w rozgrywce. Na początku trochę się przestraszyłem, że 343 pchają serię na tory CoDów ale obawy bardzo szybko minęły. To wciąż stare dobre Halo tylko z paroma nowymi sztuczkami. Fabularnie całkiem fajnie i teraz okazuje się, że Cortana będzie głównym bossem w finale trylogii od 343. Trochę mało było grania Chiefem ale Locke w nowej roli sprawdza się mocarnie. Nie robi może takiego wrażenia jak samowolny Sierra117 ale dotrzymuje kroku. Cała drużyna Ozyrys wypadła spoko. Tak samo jak Niebiescy. Chief sprawiał wrażenie totalnie zdezorientowanego ale przynajmniej jakoś to wytłumaczono. Nadzorca jako główny zły może być ale żałowałem, że 343 nie pokusili się o wrzucenie jakieś mocarnej walki tylko parę intensywniejszych starć. No i Cortana, która robi teraz za Skynet xDDD 

 

Od strony grafy nie ma się do czego przyczepić. Jest praktycznie betonowe 60 klatek i fullhd, chociaż tutaj widać parę sztuczek z rozdziałką. Na pierwszym planie jest 1080p ale na horyzoncie rozdziałka spada, tak samo jak obiekty w oddali śmigają w 30fpsach. Na sczęście nie wpływa to na grę bo gameplay wymiata. Doszło dashowanie, przycelowanie, itd. Kampania świetna, to takie Halo 2 trochę z podobnym zakończeniem. Daję 9/10. Polski dubbing zrobił progres od czasu Halo 4. Niedługo biorę się za multi. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Jestem pod koniec juz i o ile ta gra chyba najmniej przypomina HALO (korytarze, skrypty, CODowe wstawki, beznadziejnie glupie AI - to co wyprawiają nasi towarzysze wola o pomste do nieba...) tak mimo tego sam singiel przez 60 fpsow (choc szkoda, ze przeciwnicy animowani sa skokoko), wartka akcje i prezentacje zrobil na mnie ogromne wrazenie.
Nad fabula rozwodzic sie nie bede - jeden z gorszych dubingow jakie slyszalem, do tego na maksa s(pipi)ony (gdy tylko znajdziemy dane wywiadowcze, nagle zaczynaja mowic wszyscy na raz - nasza druzyna, komandor tlumaczy cele misji, a w tle leci jeszcze nagranie, ktore wlasnie znalezlismy - i tak jest za kazdym razem!), to przyjemnosc strzelania jest nadal ogromna - ot solidna porcja dobrej akcji przemieszana z mało treściwą fabułą, nad ktora i tak pewnie nikt sie nie skupia...  Nie rozumiem tez narzekan niektorych na grafike - dla mnie tytul prezentuje fenomenalnie, efekty swietlne, z niektorymi widokami naprawde ciesza. Niby mowilo sie ze nie jest to gra odpowiednia do prezentowania znajomym mocy konsoli, a ja lapie sie jak przy Horizon zastanawiajac sie jak oni to z Xbona wyciagneli.

 

Szkoda, ze multi juz graficznie mocno odstaje - jasne - niektore levele sa calkiem ladnie zaprojektowane, do Areny nie mozna sie przyczepic, ale wieksze bitwy (szczegolnie te bez tekstur xd) wygladaja bardzo slabo - do tego stopnia, ze. BTB z HALO 4 prezentowal sie znacznie lepiej. A jak jeszcze czlowiek trafi na arene z Forga bez tekstur to juz w gole przeciera oczy ze zdziwieniem.

 

O Arenie, multi nie bede sie tutaj rospisywal - kazdy wie - nadal top (chocby bez grafiki), nowy tryb - Warzone poki co mi nie podszedl.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.