Skocz do zawartości

Kingdom Hearts 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Banan91PL napisał:

Bez znajomosci poprzednich części da radę ogarnąć ?

w skrócie tak możesz nie nie wyciągniesz z gry maksimum wtedy. Gra od razu na start kontynuuje wątki z poprzedniczek. Niezbędne minimum to jakiś skrót wydarzeń przeczytać obejrzeć. Kto jest kim. Samo intro może być kompletnie nie zrozumiałe jak nie wiesz kto jest kim. Dodatkowo micky szuka aqua a sora 

Spoiler

roxasa

więc warto wiedzieć kim oni są. Tak samo jak w pierwszej miejscówce pete, hades i malificent gadają z sorą jak ze starym dobry upierdliwym znajomym :D

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, blantman napisał:

Post pod postem ale wrażenia z gry. Na razie kończę Olimp ale jak to (pipi)a wygląda i jak się porusza. Na koksie pięknie po prostu jak film pixara w którym my uczestniczymy. Od razu mówię aby technikalia mieć za sobą gram na default mode o wiele stabilniej niż Stable mode (wiem Japończycy nazwali coś Stable mode a dziwnie wtedy gra czasem rwie przy obracaniu kamery).

 

 

Gierka super. Początkowy filmik z muzyką to jest kurde instrukcja jak powinno się robić openingi w grach. Wracają starzy znajomi i chyba nawet głosy podkładają ci sami aktorzy. Hades to nadal ten sam aktor co i w bajce podkładał. Fajne są smaczki jak interfejs inny zależnie od krainy. Za(pipi)iste są kombosy walka nabrała rumieńców. Dobre są te combo z atrakcjami parku rozrywki. Mam walkę z bossem tytanem i god of war by się mógł zawstydzić jak boss fight powinien wyglądać w grze. Napierdalam tytana jadąc z gofym i Donaldem kolejką górską to jest po prostu :banderas:

 

Idę dalej grać.

Miałem to samo po odpaleniu. Czekałem na to naprawdę szmat czasu i kiedy nie zapowiadało się aby ta gra miała wyjść na PS3 to straciłem nadzieję.

 

Na szczęście gra wyszla. Wygląda slicznie.

Starzy aktorzy powracają po latach. No miód 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Banan91PL napisał:

Bez znajomosci poprzednich części da radę ogarnąć ?

 

Jesteś osobą numer 945, która o to pyta :)  pograć pewnie się będzie dało, ale raczej nie ma szans, żeby zrozumieć o co tu biega. Polecam jakieś dobre streszczenie na YT, żeby chociaż coś załapać. 

 

 

 

3UMbxwI.jpg

 

 

tumblr_n10x8k2ugl1skufrpo1_250.gif

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to jak ktoś ograł tylko KH1&2 będzie miał problem ze zrozumieniem fabuły. Wszystko co się tu wydarzy zostało zbudowane na BBS. 

Zawsze można kupić by poskakac i pomachac Keybladem, tylko po co? KH bez tej po(pipi)ej fabuły jest jak kremówka bez cukru pudru: Lepiej wtedy wziąc WZkę.

 

Za pół godziny odbieram swoją kopię :)

Edytowane przez szczudel
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Banan91PL napisał:

Podobno w menu jest opcja obejrzenia skrótów z poprzednich części 

Oglądałem jest ale (pipi) tłumaczy. Ja ograłem tylko kh1 i 2 ale obejrzałem skrót 35 min na YouTube i przeczytałem na ign ich podsumowanie. Czy wiem wszystko ? Nie . Ale mogłem przynajmniej załapać kto jest kim i o co biega w skrótach zrobionych przez twórców w grze:pawel:

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, michu86- napisał:

Jakie streszczonko całości polecacie?

Filmik

 

 

Tekstowo

https://www.google.com/amp/s/www.gamespot.com/amp-articles/kingdom-hearts-3-complete-story-recap/1100-6464427/

 

Z tego korzystałem jestem na drugim świecie i oglądałem streszczenia w grze.  Na razie nie miałem momentu w którym nie wiedziałem kto jest kim i co robi tu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Ten filmik ahahahahahahahahahahahaha 

 

Po 4 minutach zapomniałem jak się nazywam. Co za parująca kupa zwana scenariuszem, kto to ku,rwa napisał xddddd

 

13 letni fani anime piszą lepsze fanfici

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Mimo że jak zwykle jako półmózg wybrałem zamiast wersji xox wersje pro to w momencie wejścis w świat toy story grafika powala. Do tego gra się przyjemnie jak w KH2 i mam ochote zwiedzać każdy zakamarek . Nie znam wszystkich światów z  3 części ale z tego co widziałem oprócz krainy lodu same fajne bajeczki  , które jeszcze kojarzę.

Odnośnik do komentarza

Podobają mi się mini gry w tej części. Wszystko chce się robić i wymaksować. Gotowanie z ratatujem, mini gierki klasyczny Disney czy nawet latanie gummishipem jakieś przyjemniejsze. Ehhh to jedna z tych gierek gdzie człowiek w pracy a chciałby do konsoli:sapek:

Odnośnik do komentarza

Musze wychodzic na malkonenta, bo tylko na gre narzekam. Prawda jest taka, że podoba mi się wszystko na co nie narzekam  i jest tego zdecydowanie więcej. Łatwiej pisać o tym co nie gra, bo aby przedstawić zalety trzeba jednak grę przejść i je rzetelnie przeanalizować. Wady rzucają się w oczy od razu i rzadko się udaje przekuwać „porażki w skucesy”.
Także narzekania cześć dalsza:
-Flowmotion. Nie podobał mi się w DDD, nie podoba się i tutaj. Rozumiem, że przez chwile daje wytchnienie i „klatki nieśmiertelności”, ale jest zbędnym udziwniaczem. W sumie ignorowałbym go całkowicie, gdyby nie poświata na kolumnach i innych przedmiotach z którymi można wejść w interakcje.
-Atrakcje DisneyLandu. Jestem generalnie przeciwnikiem takiego przerywania Gameplayu „Summonami” w grach akcji.
-Grafika słabo działa w światach po animacji Disneya. Pete, który był redefiniowany w KH2 wygląda spoko, ale taka Malificent wygląda bardzo źle. Kłuje w oczy to uPixarowienie postaci z klasycznych animacji. Oby go było jak najmniej. Chyba rozumiem decyzję podjęta o kursie na światy Pixara.
-Jest problem z FrameRatem na PS4 pro. Gra czasami rwie. Przestawiłem na „steady” ale nadal tego uświadczam. Pewnie to poprawią, już nawet jest łatka 1.02, jednak typowy problem Early Adopter, będzie za pół roku nieaktualny.
 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, szczudel napisał:

Musze wychodzic na malkonenta, bo tylko na gre narzekam. Prawda jest taka, że podoba mi się wszystko na co nie narzekam  i jest tego zdecydowanie więcej. Łatwiej pisać o tym co nie gra, bo aby przedstawić zalety trzeba jednak grę przejść i je rzetelnie przeanalizować. Wady rzucają się w oczy od razu i rzadko się udaje przekuwać „porażki w skucesy”.
Także narzekania cześć dalsza:
-Flowmotion. Nie podobał mi się w DDD, nie podoba się i tutaj. Rozumiem, że przez chwile daje wytchnienie i „klatki nieśmiertelności”, ale jest zbędnym udziwniaczem. W sumie ignorowałbym go całkowicie, gdyby nie poświata na kolumnach i innych przedmiotach z którymi można wejść w interakcje.
-Atrakcje DisneyLandu. Jestem generalnie przeciwnikiem takiego przerywania Gameplayu „Summonami” w grach akcji.
-Grafika słabo działa w światach po animacji Disneya. Pete, który był redefiniowany w KH2 wygląda spoko, ale taka Malificent wygląda bardzo źle. Kłuje w oczy to uPixarowienie postaci z klasycznych animacji. Oby go było jak najmniej. Chyba rozumiem decyzję podjęta o kursie na światy Pixara.
-Jest problem z FrameRatem na PS4 pro. Gra czasami rwie. Przestawiłem na „steady” ale nadal tego uświadczam. Pewnie to poprawią, już nawet jest łatka 1.02, jednak typowy problem Early Adopter, będzie za pół roku nieaktualny.
 

Niestety co do framerate to to problem wresji na ps4 i kto ma wybór i ma obie konsole lepiej niech kupuje na xbox one x. 

 

Co do grafiki co znaczy że wygląda źle? Ja nie zauważyłem aby wyglądali jakoś zdecydowanie gorzej. Może po prostu przyzwyczajony jesteś do tych postaci w 2d i dlatego to sztucznie wygląda. 

Summony to kwestia gustu mi się podoba ale nie rozumiem po co dajesz to jako minus. To są summony i możesz je używać ale nie musisz. To jest opcja. Gdybyś musiał to robić to rozumiałbym narzekanie. 

flowmotion to chodzi o to nakierowanie pod rb na różne rzeczy i np skakanie po kamieniach? Ja to tylko używam przy zagadkach środowiskowych i dla mnie to dodaje im głębi. W walce olewam. 

 

Edycja

 

poczytałem artykuł teraz i jest sposób aby ulepszyć fps na prosiaku. Weź w opcjach konsoli wymuś 1080 p i wtedy będziesz mieć 60 fps.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, blantman napisał:

poczytałem artykuł teraz i jest sposób aby ulepszyć fps na prosiaku. Weź w opcjach konsoli wymuś 1080 p i wtedy będziesz mieć 60 fps.

To jest ta opcja Steady? Sprawdze jak wróce do domu, ale po zmianie opcji z Graphic na wlasnie jakieś Steady Olim nadal mi rwał.

 

Ogladnij prosze Malificent w takim KH2 i potem tą z KH3. Ta mocno 3D, wygląda jakoś dziwnie. Wiem, że sam model jest ubogi, ale grafika w KH2 lepiej oddawała animowane ręcznie postacie. To jest mało istotny zarzut, bo wiemy, jak duży udział mają filmy a’la Pixar w KH3.

Jedno co trzeba oddać grze to ogromna różnorodność w trakcie walki. Owszem, można lecieć na samym „X”ie, bloku i skillu, ale sam system jest bardzo rozbudowany. Disneyland Summony (pomimo, ze ich nie lubie), zmiany keyblade’a, powerupowanie magii, Shootlock (chyba coś nazwę przekręciłem), akcję z reszta ekipy, flowmotion. Tutaj w każdej walce się coś dzieje i nawet jeśli nie jesteśmy mistrzami pada to nie może być mowy o monotonii.
Gram na Pround i gram bardzo ostrożnie. Jednak nie do końca jest to potrzebne, bo jak już odpalają się te wszystkie fajerwerki to żadne mięso armatnie nie ma szans. 
 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Pupcio napisał:

mogę wbić do tej gierki i dobrze się bawić bez znajomości poprzedników? 

 

1 minutę temu, Ficuś napisał:

hej, mam pytanie, skonczylem na ps2 tylko jedynke, pozniej juz nigdy nie tykalem tej serii, da rade wszystko zrozumiec mimo to w kh3?

Możecie się bawić gameplayem. Z fabuły nie zrozumiecie prawie nic. I teraz odpowiedźcie sobie na pytanie czy warto grać w grę Square bez rozumienia fabuły.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.