Skocz do zawartości

Kingdom Hearts 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

a tak na serio to skończyłem tylko DDD na 3DSie (w coś trzeba było grać podczas tej sahary wydawniczej xd) i bardzo mnie się podobało, te cutscenki to tam jednym uchem wlatywały, a drugim wylatywały, ale bardzo chwaliłem sobie walki z bossami, szło się spocić

 

z tym, że z tego co czytam, podobno KH3 jest mocno "press A to win"

 

;/

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Pupcio napisał:

W sumie to nie wiem czy obchodzi mnie fabuła w grze gdzie chodzi się z goofym i kaczorem donaldem :ragus: zayebiście lubie toy story więc w sumie tylko dlatego bym w to pograł

 

Ja też się zastanawiam nad kupnem i chyba wezmę po tej opinii:

 

 

Gość twierdzi, że można śmiało brać się za gierkę jak zna się światy disneya .

 

Zdania z filmiku które mnie przekonały:

"Nie trzeba znać nic z kingdom hearts żeby załapać story arc w każdym ze światów disneya."

"To czy spodoba wam się gra zależy głównie od waszej miłości do światów Disneya niż do świata Kingdom Hearts"

"Gra skierowana tak do starych fanów jak i do każuali, square nie byłoby tak głupie żeby tyle lat produkcji gry poświęcić tylko dla HC fanów KH."

 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, balon napisał:

@blantman mówił coś o zagadkach środowiskowych. Mam pytanie o gameplay tej części, jak z elementami platformowymi?. Jest dużo urozmaiceń względem walki czy walka i fabuła to 90%, a reszta aktywności (zagadki środowiskowe, skakanie itp. to) to jakieś epizodyczne sytuacje?

Zagadek jest więcej ale na zasadzie znalezienia czegoś. Platformówki prawie nie ma. Sora biega po ścianach więc nie da rady z(pipi)ac.  Po 2 światach wychodzi tak 50% filmiki 25% walka i 25 eksploracja że znajdowaniem znajdziek. Plus dochodzi duuuzo mini gier. Sam wczoraj spędziłem ponad godzinę gotując że szczurem różne potrawy. 

 

 

Nie ma języka polskiego albo angielski albo japoński dubbing. Tu preferuje angielski bo bardziej pasuje. Dodatkowo kilku znanych aktorów podkłada głos.  A nawet ci co mają innego aktora niż w bajce oryginalnej świetnie go imitują. 

 

@szczudel to jest opcja w menu konsoli PS4 pro. Tu pytaj się balona albo innego pro wyjadacza gdzie. W kh 3 masz 2 tryby z tym że steady jest NIE grywalny. Tylko default i odblokowanymi FPS. W przypadku koksa to jest wtedy od 50 do 60 ze wskazaniem na 60. W przypadku pro spada do 40 i skacze mocno jest frame pacing. Jak ustawisz w menu konsoli wyświetlanie tylko full HD będziesz miał gorszą grafe ale stałe 60 klatek. Obecnie najlepsza wersja w przypadku pro ps4

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Tak jak ktoś wcześniej pisał - mi też przeszkadza to summonowanie "wszystkiego" podczas walki jakieś filiżanki, statki, karuzele, pokemony.

Na tyle często można to robić, że staje się to rutyną - oczywiście nie muszę tego robić, ale wolałbym jakby skupili się na ciekawszym systemie walki niż na tych wszystkich rzeczach summonowanych - co to prawie cały ekran zasłaniają i się tylko wciska guzik.

Odnośnik do komentarza

Gra jest słodka, urocza i przyjemna. Przynajmniej po pierwszych 8h :) Nigdy nie grałem w żadne KH, nie zagłębiałem się w zawiłości fabuły. Po prostu włączam i gram. Gra wygląda przepięknie na PS4Pro. Czasami coś szarpnie ale sporadycznie. Są tutoriale wszystkich ważniejszych spraw w grze więc bez problemu można ogarnąć. Przy potężniejszych bossach nie wystarczy press A to win, trzeba kombinować. Jednak do tej pory trudno nie było. 

Mnóstwo cut scenek, pewnie na te kilka godzin zajęły połowę czasu. 

Nie ogarniam jeszcze kilku rzeczy ale miło się gra 

 

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, da$io napisał:

Gra jest słodka, urocza i przyjemna. Przynajmniej po pierwszych 8h :) Nigdy nie grałem w żadne KH, nie zagłębiałem się w zawiłości fabuły. Po prostu włączam i gram. Gra wygląda przepięknie na PS4Pro. Czasami coś szarpnie ale sporadycznie. Są tutoriale wszystkich ważniejszych spraw w grze więc bez problemu można ogarnąć. Przy potężniejszych bossach nie wystarczy press A to win, trzeba kombinować. Jednak do tej pory trudno nie było. 

Mnóstwo cut scenek, pewnie na te kilka godzin zajęły połowę czasu. 

Nie ogarniam jeszcze kilku rzeczy ale miło się gra 

 

 

Mam podobne zdanie ALE dlaczego zostawili ten past-genowy system save-ów? Są momenty, że jest tyle cut scenek, że przez półtora godziny nie idzie zapisać stanu gr, trochę to chore dla mnie:|

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, izon napisał:

 

Mam podobne zdanie ALE dlaczego zostawili ten past-genowy system save-ów? Są momenty, że jest tyle cut scenek, że przez półtora godziny nie idzie zapisać stanu gr, trochę to chore dla mnie:|

Od premiery kh 3 mam grę uruchomioną a konsole w instant on. Może warto z tego korzystać. W każdej chwili możesz start nacisnąć spauzowac film i wyłączyć konsole nawet na kilka dni. Może system save sprzed 2 generacji ale masz konsole z tej. 

Odnośnik do komentarza

Po 4tym świecie stwierdzam, że Proud wyraźnie prostszy niż kiedyś. Także każdy powyżej 12 roku życia powinien na nim zaczynać. Fajnie, że te wszystkie teorie wyciągane z urywek zdań i analiz z YT są teraz podawane na tacy :). Ktoś kto nie inwestował czasu w poznawanie prawdziwej fabuły serii może łatwiej nadrobić.

Zastanawia mnie dlaczego jeszcze nie spotkałem nikogo  FF poza Mooglami i figurkami summonów.

 

Jestem prawie pewien, że wydadzą DLC: Riku Chapters :)

Edytowane przez szczudel
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, izon napisał:

 

Mam podobne zdanie ALE dlaczego zostawili ten past-genowy system save-ów? Są momenty, że jest tyle cut scenek, że przez półtora godziny nie idzie zapisać stanu gr, trochę to chore dla mnie:|

 

Zgadzam się, że cut scenki to gruba przesada. Scenka, trzy kroki, znowu scenka. Powoli mnie to irytuje. Żeby tam jeszcze Donald żartował. Wątków setki i zamiast to wyprostować to z nieskomplikowanego tematu robią zagadnienie ludzkości. 

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, blantman napisał:

Też mnie dziwi brak postaci z ff jestem już po 5 świecie.  Fabularnie chyba nadążam ale ilość serc w jednym ciele troszkę przesadzona. I czyje jest to 3?:)

Gdzieś czytałem że w trzeciej części bardzo ograniczyli się z postaciami pobocznymi z finala i z Disneya. Twierdzili że nie chcieli upychac na siłę postaci które i tak za dużo by nie miały do zaoferowania czy coś takiego~~

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Plackus89 napisał:

Gdzieś czytałem że w trzeciej części bardzo ograniczyli się z postaciami pobocznymi z finala i z Disneya. Twierdzili że nie chcieli upychac na siłę postaci które i tak za dużo by nie miały do zaoferowania czy coś takiego~~

Tak jak sie dobrze zastanowic to gdyby dodali do walki Squalla z ekipa (a to zawsze byl front anty Hearlessowy) to by az za duzo bylo watkow. Moze ma to sens, jednak mogliby zrobic jeden swiat FF, np 4 lub 6, i tak jak potrafili praktycznie cale Tangled pokazac to mogliby opowiedziec o Kefce czy losach Cecila. Biznes jest biznes i wiadomo, ze lepiej sprzedadza sie materialy z Pixara niz FF. Czuje ze troche graczom w twarz napluto, ale coz zrobic.

Edytowane przez szczudel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.