Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

No ja jutro chyba idę odebrać XoX. Poza dużo lepszą jakością nowych gier, to właśnie BC w takiej jakości przechyliło szalkę. Z pastgena mam między innymi do dokończenia dodatki z Forza Horizon, RDR z Undead Nightmare i bardzo liczyłem na jakiś remaster/remake Gears of War 2 i teraz wszystkie gierki wyglądają o niebo lepiej. Człowiek niepotrzebnie te porównania ogląda - niewiedza bywa błogosławieństwem (dla portfela ;)).

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza

No tak. Ultimate Edition bez tego niezwykle umiejętnie odgrzali, a łatka enhanced pod One X dodałaby grze rumieńców. Taki GoW 4 wygląda kapitalnie dzięki temu (choć gra na podstawowym modelu świetnie się prezentowała). Dodatkowo Gearsy Trzecie, które swoje lata mają, również bardzo, ale to bardzo dobrze wyglądają na One X.

Mnie osobiście cieszy usprawnienie Darksiders II. Zacząłem w nią grać jakiś czas temu. Póki co gra się bardzo dobrze (jedynka mi się podobała), ale posiadam Warmastered i jednak brak tych 60 klatek w kontynuacji lekko doskwierał. Liczę, że i tutaj oprawią przygody Śmierci w kombo 4k + 60 k/s. Nie inaczej. :cool2:

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony racja, niemniej jak wszystkie, to wszystkie. Mnie się wydaje, że obie będą za jakiś czas ulepszone. Tak dziwie idą od najmłodszych osłon. Najpierw 4 (ale to chyba oczywiste), później trzecia odsłona, teraz druga cześć. W każdym razie, jeżeli ktoś jeszcze nie ograł, a ma Xbox One X, to taki GoW 4 z pakietem poprzedniczek, to będzie dlań złoto :lapka:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, XM. napisał:

Ale powiedzcie mi - kupuje albo pożyczam np. Conkera czy JA, wkładam płytę i ściąga mi się gra na dysk? Czy działa z płyty? Wtedy juz normalnie to wszystko lata, tak?

 

Płyta to licencja. Ściąga Ci pliki z emulatora. Musisz mieć płytę w napędzie. To działa tak samo jak gry z X360.

Edytowane przez Pacquiao
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chyba chodzi czy jak włoży płytę to grę mu ściągnie nawet jak nie ma na polskim sklepie.

 

Imo 99% tak. Oglądałem filmik jakiegoś kolesia który omawiał każdą grę i jedna pozycja wyszła tylko w Europie ale jako że nie ma region locka ani nic normalnie można ją odpalić w USA.

Edytowane przez hav7n
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, hav7n napisał:

Trochę to dziwne że na polskim store może nie być ale zawsze można kupić zdrapkę USD, zmienić region na USA i tam kupić :lapka:


Nie da się na X1 kupować gier z 360tki za pomocą zdrapek. Zapewne jest tak samo w przypadku gier z pierwszego Xboxa.

 

Obawiam się, że znowu u nas nic nie będzie a kupiłbym Panzer Dragon Orta, Conkera, Jade Empire i Breakdowna.

Edytowane przez Ins
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Zdrapkę możesz kupić i aktywować ale samej gry już nie,gry z pierwszego x mają blokadę na IP potrzebny jest vpn.

 

 

Od lat korzystam z tego VPNa, 2$ (przez paypala) pakiet na trzy dni ,dostępne są wszystkie kraje z xbl. Banalna konfiguracja,wszystko jest ładnie opisanie w tutorialach.

http://www.vpntraffic.com/index.php

http://www.vpntraffic.com/index.php?action=content&cont_id=9875

Edytowane przez pic3k
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, maciekww28 napisał:

To już lepiej szukaj jakiegoś zaufanego kolesia który mieszka za granicą i kupi Ci gry na Twoje konto 

 

No nie bardzo. Próbowałem już tak zrobić i nie dało rady na moim koncie (PL).Trzeba było założyć konto na US by można było zrobić zakup. No chyba, że da się to jakoś obejść.

Odnośnik do komentarza

No rdr pięknie wygląda. Grałem w hellblade a rdr w tle się instalował. Stwierdziłem że odpale na chwile i 2 h minęły. Nie wiem czy to też zasługa koksa ale poza ostrym obrazem, wyraźniejszym drugim planem (wreszcie widzę wrogów naprawdę z daleka) chyba loadingi polepszyli. Ładowanie po zgonie błyskawiczne 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...