Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.04.2018 o 22:28, Pacquiao napisał:

Jutro sprawdzę jakieś gry z BC ale które nie miały patcha do 4K żeby zobaczyć jak sprawia się samo wygładzanie16x na starych grach. 

 

Edyta2: 16x AA daje radę w grach bez patcha do 4K. Pierwsza Bayonetta wygląda o niebo lepiej niż Bayonetta 2 na Switchu która też jest natywnie w 720p. Wszystkie krawędzi gładkie.

 

 

Że co Koks dodaje 16xAA do gier ze wstecznej bez patcha?

Edytowane przez Kyokushinman
Odnośnik do komentarza
Teraz, SlimShady napisał:

Głownie widac  zachwyty nad koksem, ale jak  np. tak RDR wypada w zwyklaku w porównaniu do 360?

 

No masz przecież na tej i na poprzedniej stronie porównania wszystkich 3 konsol. Brak tearingu i wyraźnie lepszy farmerate jak w każdej grze z X360 na Xone. Na YT jest profil Vg tech tam jest pełno porównań gier z BC.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale to może być sprzętowe wsparcie dla 16x AF - bo mają to wszystkie gry, które nie miały dedykowanego patcha na XoX, zarówno gry z X360 jak i gry na Xone (ale bez patcha). Efekt jest bardzo fajny.

 

Ostatnio oglądałem analizę DF jak właściwie działa BC na Xone i powiedzieli, że jak się okazało, zwykły Xone (i tym samym wszystkie kolejne aktualizacje sprzętowe) mają de facto jakieś sprzętowe wsparcie BC, więc BC w obecnej formie nie jest pomysłem ostatnich 2 czy nawet 3 lat, a funkcją, która była zamierzona dla Xone od samego początku, więc podstawy powstały już na etapie projektowania HW samej konsoli. Do tej pory wszyscy myśleli, że to wyłącznie "magia" software'owa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Pacquiao napisał:

Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale to może być sprzętowe wsparcie dla 16x AF - bo mają to wszystkie gry, które nie miały dedykowanego patcha na XoX, zarówno gry z X360 jak i gry na Xone (ale bez patcha). Efekt jest bardzo fajny.

 

 

Wyczytałem teraz właśnie i ponoć to idzie z automatu przez konsolę.

Bardzo fajnie, także zakup koksa coraz bardziej prawdopodobny.

Jeszcze niech tylko poleci łatka 4k do Castlevanie Lords of Shadow, Virtua Fighter 5 Final Shodown i Girsów 1.

Odnośnik do komentarza

Panzer Dragoon to była jedna z najładniejszych i zarazem najpłynniejszych gier na xboxa bez dwóch zdań.

A wracając do Castlevania Lords Of Shadow to zanim gra miałaby dostać kopniaka w postaci 4k to najpierw musiałaby wejść do programu BC. Póki co jej tam nie ma i nic nie zapowiada, że miałaby się tam rychło znaleźć:frog:

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Kyokushinman napisał:

Szkoda tej gry jak cholera. Mega tytuł.

 

Z starego Xa pod Koksa powinni podkręcić trylogie Splinter Cell, Dead or Alive 3 i Ultimate, 3 Coliny, 2 Max Payny, trzy części GTA, NBA SV2 oraz RSC 1 i 2.

 

 

całkiem możliwe że te gry dojdą do BC, to dopiero drugi rzut gierek ze starego Xa, racery samochodowe raczej odpadają przez wygasłe licencje.

Ja tam mam jaranko SSX3 w HD to najlepsza śnieżna deska jak powstała  :banderas:

 

a Conker to świetny humor, parodie klasyków filmowych, klimat, jak na pierwszego Xa mega oprawa graficzna ale dzisiaj gameplay pewnie już mocno się zestarzał...no i gra nie prowadzi za rączkę. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...