Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Bzduras napisał:

San Andreas z Xboxa? A miałem nie kupować tej samej gry trzeci raz :frog:

Nope, ta wersja z x360.

Piszą że jeśli włożysz płytę z oryginalnego Xboxa to i tak ściągnie ci się lepsza (:D) wersja 360tkowa. Rockstar jak ja was szkaluje.

 

https://www.rockstargames.com/newswire/article/60456/San-Andreas-Midnight-Club-LA-and-Table-Tennis-Coming-to-Xbox-One-Backw?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=xboxone-backcompat-05312018&utm_content=newswire

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Bzduras napisał:

No to chyba trzeba wytrwać w postanowieniu, same złe rzeczy o tym porcie słyszałem

Grałem na 360 i się zyebalo po jakimś patchu i tak już zostawili. Chyba mają na tyle godności żeby nie wypuszczać takiego kupsztala we wstecznej i mam nadzieję że poprawili co trzeba.

Odnośnik do komentarza
Co tam było takiego dużo lepszego niż w trójce?
Design miasta, teraz nie mam zbytnio możliwości żeby wkleić link ale obczaj też na tubie 'Skate 2 is better than Skate 3‘, dużo szczegółów które działają na zasadzie kuli śnieżnej
Odnośnik do komentarza

Miasto to jeden z głównych argumentów. Świetne skateparki, ich większa ilość w S2. Masa drobnych szczególikow pokazanych w powyższym filmie sprawiajacych, że miałeś wrażenie jeżdżenia po realnym, niesprzyjajacym Ci mieście, a nie pustym i nudnym skateparku, jedynie imitującym miasto, jak w S3.

Dwójka miała możliwość odblokowania klatek animacji, przez co w większości lokacji działała może nie w betonowych 60 fpsach, no ale znacznie płynniej niż trójka. Widać to gołym okiem po przejściu z S3 do S2. 

No i sam gameplay jakiś taki bardziej miodny w dwójce, wynikajacy z tych wszystkich ww. składowych, może nawet nieco bardziej skillowy, ale to ostatnie, to raczej juz tylko moje subiektywne odczucie.

Edytowane przez Hum
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...