Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Panowie, ja z takim pytaniem: nie jestem w stanie zakupić gier ze wstecznej kompatybilności. Przy próbie płatności (karta sprzężona z kontem XBL) każdorazowo wywala mi komunikat, że ta forma płatności nie jest akceptowana. W przypadku wszystkich innych gier (z obecnej generacji) podobny problem się nie pojawia. Czy idzie to jakoś obejść?

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem to trzeba kupować przez konsolę a nie stronę. No i pytanie czy masz polskie konto czy zagraniczne? Wydaje mi się że nie kupisz z innej lokalizacji niż lokalizacja konta xbl - ale tu nie jestem pewien bo od zawsze kupuję za zdrapki. Z tym że czasem nie można kupić czegoś z X360 z uwagi na blokadę regionalną - główne konto mam USA i tylko za dolary mogę kupić na poprzednią generację.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Amer napisał:

Panowie, ja z takim pytaniem: nie jestem w stanie zakupić gier ze wstecznej kompatybilności. Przy próbie płatności (karta sprzężona z kontem XBL) każdorazowo wywala mi komunikat, że ta forma płatności nie jest akceptowana. W przypadku wszystkich innych gier (z obecnej generacji) podobny problem się nie pojawia. Czy idzie to jakoś obejść?

Miałem tak samo na poprzednim koncie a fizyczne wydanie rozwiązywało sprawę.

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Amer napisał:

@Cottage, fizyczne wydanie? Hmm... :/

 

3 razy dzwoniłem do suportu i jedynym rozwiązanie było zamrożenie konta na miesiąc czasu aby ludzie z M$ to zbadali, a więc odpuściłem bo moje konto PL przyjmowało tylko kody zasilające funduszami ze zdrapek :) inne pozostałe błąd regionalny dlatego przeniosłem się do niebieskiego królestwa ;) po powrocie założyłem nowe konto i tu już nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, MierzejX napisał:

GRID też spoko - jeden z lepszych Arcade racerów zeszłej generacji

A ten drugi Grid tez był spoko? Bo grałem w tego pierwszego i był świetny, ale potem czytałem o tym, że ten autosport to średniak. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...