Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.06.2018 o 15:20, _Be_ napisał:

A ten drugi Grid tez był spoko? Bo grałem w tego pierwszego i był świetny, ale potem czytałem o tym, że ten autosport to średniak. 

 

Drugi był arcade bardziej od pierwszego, który starał się być trochę symulacyjny, ale tak trochę. W dwójce pizgasz zakręty praktycznie bokiem. Nie powiem, nawet fajne było jak grałem swego czasu, ale coś było dziwnego też, że na konsoli w 30fps praktycznie nie mogłem ogarnąć gierki, chwyciłem się za nią na PC w 60fps i dobrych kilka godzin się bawiłem w sumie. Ale spróbować można, zła gra to nie była. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
32 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Kiuuurwa, jakim kasztanem był ten Ghost Recon to się w głowie nie mieści. Kupiłem go jakoś rok po premierze i wyglądał jak gra z poprzedniej generacji.

Chyba pier.dolisz jakie bzdury albo nie wiem co. Jak gra wyszła to kosiła grafą 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Kiuuurwa, jakim kasztanem był ten Ghost Recon to się w głowie nie mieści. Kupiłem go jakoś rok po premierze i wyglądał jak gra z poprzedniej generacji.

 

Serio? Ja to pamiętam, że jak kupiłem i zagrałem, to byłem w szoku jak gra może wyglądać.. Z pewnością mówimy o tej samej grze? :blink:

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
3 minuty temu, Moldar napisał:

Moze faktycznie grał w wersję na ps2, na x360 swego czasu wyglądało to super.

Warto dodać, że wersja na X360 była swojego rodzaju superior w stosunku do wersji na PC i PS2/Xbox graficznie a także różniła się tym, że można było się przełączać między widokiem TPP i FPP i każdą wersja robiła inna firma wersje na x360 robiło studio Red Storm twórcy pierwszych Ghost Reaconów i pierwszej części Rainbow Six. 

Odnośnik do komentarza

No w ch,uj robiła ta plastikowa grafika rodem z Perfect Dark Zero. Zwłaszcza po tym jak ogrywałem wtedy Gears of War. Jeszcze te bugi. Boże, co to był za kasztan.

33 minuty temu, _Be_ napisał:

Chyba pier.dolisz jakie bzdury albo nie wiem co. Jak gra wyszła to kosiła grafą 

 

Dlatego napisałem ROK PO PREMIERZE.

 

Czytajcie oczami, a nie ch.jami. :lapka:

Odnośnik do komentarza

Ja kumam o co Vesir'owi chodzi. Odniosłem podobne wrażenia, bo odpaliłem GRAW daleko po premierze. Jasne, że postacie są dopracowane, ale ten design lokacji jest taki prosty/minimalistyczny. W momencie, gdy w tej grze coś się dzieje - wybuchy, akcja - wtedy jest lepiej. Gears of War dla przykładu nawet w przestojach wyglądał miażdżąco. Podobnie było z R6 Vegas - pusto i tereny miejskie jakieś takie kwadratowe. Kwestia perspektywy.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Teraz ciężko przestawić się na to co bylo kiedyś, jak patrze na Gearsy, które grałem jeszcze kilka lat temu w multi to i tak gra sie zestarzała przeokrutnie bo kiedyś myślałem, że grafika lepsza niż życie tam była. Pamięc jest zawodna ale z tego co widzę po YT to GRAW wyglada gorzej od Gearsów przez to, że ma inną kolorystykę i większe, sporo większe lokacje ale generalnie w życiu bym nie napisał, że to paździerz, no ale Wezyr niech pisze co chce ale widzę, że jest w mniejszości i to nie mnie pamięc płata figle :usmiech:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Shagohad napisał:

 

Dałem plusa, ale cofnąłem, bo nie mogę znaleźć potwierdzenia.. Pewne na 100%? :)

 

https://www.ea.com/ea-access/news/find-out-what-is-coming-soon-to-ea-access?utm_campaign=sims4_hd_ww_ic_soco_fb_eaa-quarterly-fb-07021

 

Cytat

Our first prediction? Your controller's going to get a great workout in the next three months. Five awesome new titles are coming soon to The Vault. You'll get creative with The Sims™ 4, explore an amazing world in Fe, hit the pitch in EA SPORTS™ FIFA 18, take on the underworld in Dante’s Inferno and step on the gas in Burnout™ Paradise Remastered

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kubson napisał:

Ja bym poprosił o Max Payne trylogie oraz Castlevania 

 

Biurwa. Trojeczka podciagnieta tak za(pipi)iscie jak RDR i gruche mecze jak poebany. Najlepszy szuter poprzedniej generacji. I ten soundtrack :fsg:

Edytowane przez II KoBik II
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...