Skocz do zawartości

Figuś

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Hum napisał:

Za każdym razem widząc nowy post w tym temacie wchodzę bz nadzieją przeczytania newsa o Skate 2 w BC. Coraz bardziej czuję, że jednak nigdy się taki nie pojawi. :frog:

Co tam było takiego dużo lepszego niż w trójce?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co tam było takiego dużo lepszego niż w trójce?
Design miasta, teraz nie mam zbytnio możliwości żeby wkleić link ale obczaj też na tubie 'Skate 2 is better than Skate 3‘, dużo szczegółów które działają na zasadzie kuli śnieżnej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Miasto to jeden z głównych argumentów. Świetne skateparki, ich większa ilość w S2. Masa drobnych szczególikow pokazanych w powyższym filmie sprawiajacych, że miałeś wrażenie jeżdżenia po realnym, niesprzyjajacym Ci mieście, a nie pustym i nudnym skateparku, jedynie imitującym miasto, jak w S3.

Dwójka miała możliwość odblokowania klatek animacji, przez co w większości lokacji działała może nie w betonowych 60 fpsach, no ale znacznie płynniej niż trójka. Widać to gołym okiem po przejściu z S3 do S2. 

No i sam gameplay jakiś taki bardziej miodny w dwójce, wynikajacy z tych wszystkich ww. składowych, może nawet nieco bardziej skillowy, ale to ostatnie, to raczej juz tylko moje subiektywne odczucie.

Edytowane przez Hum
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możecie ściągnąć GTA: SA? W zakładce do zainstalowania mi się nie pokazało, a na Marketplace każą sobie płacić, chociaż gierkę mam kupione i przez PC to widać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie ta sama sytuacja co z SSXem była. Poczekaj do jutra, powinni ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj patrzyłem i dalej nie mam do pobrania San Andreas, mogli by dauna ogarnąć 

Wydaje mi sie że jest to spowodowane wersja gry która posiadam GTA SA z oryginalnego xboxa, a nie ta nowsza co wydali na x360 przeportowana z komórki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie ktoś na live gra w SA. Więc raczej działa. A gra na XOne bo wrzuca screeny i gra właśnie od kilku dni jak wrzucili do BC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś gra może w "Batman: Arkham Origins"? Jestem ciekaw czy multi w tej grze nadal działa? Kiedys czytałem o zamknięciu serwerów, ale na trueachievements widzę, że ludzie nadal się na sesje rankingowe umawiają. Jak to możliwe? Przywrócili multi? Da się wbić calaka? 

Edytowane przez MLeKSk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, ja z takim pytaniem: nie jestem w stanie zakupić gier ze wstecznej kompatybilności. Przy próbie płatności (karta sprzężona z kontem XBL) każdorazowo wywala mi komunikat, że ta forma płatności nie jest akceptowana. W przypadku wszystkich innych gier (z obecnej generacji) podobny problem się nie pojawia. Czy idzie to jakoś obejść?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wiem to trzeba kupować przez konsolę a nie stronę. No i pytanie czy masz polskie konto czy zagraniczne? Wydaje mi się że nie kupisz z innej lokalizacji niż lokalizacja konta xbl - ale tu nie jestem pewien bo od zawsze kupuję za zdrapki. Z tym że czasem nie można kupić czegoś z X360 z uwagi na blokadę regionalną - główne konto mam USA i tylko za dolary mogę kupić na poprzednią generację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie kwestia blokady. Zakupów dokonuję wyłącznie przez konsolę, więc to też nie jest przyczyną. Za cholerę nie mam pojęcia. Może zakupić zdrapkę właśnie i spróbować zapłacić przy jej pomocy, hmm...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem pewien ale wydaje mi sie na 99% ze zdrapka nie można kupić gier we wstecznej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ano nie może, sprawdziłem właśnie - lipa. Konto mam zarejestrowane na PL, a mimo to zonk. A ten komunikat na którym się wykładam brzmi: 

"Nie masz zarejestrowanej ważnej opcji płatności". 

I dalej jakieś bla, bla, bla. Ktoś, coś? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Amer napisał:

Panowie, ja z takim pytaniem: nie jestem w stanie zakupić gier ze wstecznej kompatybilności. Przy próbie płatności (karta sprzężona z kontem XBL) każdorazowo wywala mi komunikat, że ta forma płatności nie jest akceptowana. W przypadku wszystkich innych gier (z obecnej generacji) podobny problem się nie pojawia. Czy idzie to jakoś obejść?

Miałem tak samo na poprzednim koncie a fizyczne wydanie rozwiązywało sprawę.

Edytowane przez Cottage

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Amer napisał:

@Cottage, fizyczne wydanie? Hmm... :/

3 razy dzwoniłem do suportu i jedynym rozwiązanie było zamrożenie konta na miesiąc czasu aby ludzie z M$ to zbadali, a więc odpuściłem bo moje konto PL przyjmowało tylko kody zasilające funduszami ze zdrapek :) inne pozostałe błąd regionalny dlatego przeniosłem się do niebieskiego królestwa ;) po powrocie założyłem nowe konto i tu już nie było problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałeś przez strone internetowa? Ja kupuje gry ze wstecznej tylko w przegladarce edge bo na direfox coś mi nie działało. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, właśnie próbowałem przez stronę, a ta częstuje mnie komunikatem: "brak ważnych opcji płatności" - żałosne to troszkę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi