Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, oni napisał:

To przecież ta sama gra, a nie sądzę aby systemowy emulator potrafił robić takie rzeczy jak "odkompresowanie" filmików. Na bank wygląda to tak samo 

Ale grę zaciąga się z neta więc mogli by dać jakość jak na PS3 skoro już ograniczone nośniki Xboxa nie są obciążeniem

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, drozdu7 napisał:

To ffXIII, FFXIII-2 i Lightning Returns tworzą jakąś trylogię? Warto się za to zabierać?

to zależy fabularnie to nawet lepsze od ffXV (mówię o FFXIII) ale dupy nie urywa. Technicznie i gameplayowo to nawet przy FFXV nie stało. To bardziej dużo filmu poprzetykane walkami. Mało tam mięska. FF XIII-2 mnie po 15 h odrzuciło grałem na ps3 (chyba było w plusie albo za grosze na przecenie kupiłem nie pamiętam) po prostu doczytywanie i inne pierdoły wkurzały a gra fabularnie nie porwała (bohaterka to siostra głównej bohaterki z XIII i w(pipi)iała mnie jak najgorsi protagoniści w historii jrpg z Tidiusem na czele). W Lightning nie grałem ale słyszałem że gra średnia ale z innym podejściem do fajnala. Dlatego zastanawiam się nad zakupem. Jrpg staram się każdego przynajmniej przetestować.

 

W sumie każda z tych części to zupełnie inna gra. FFXIII otwiera się późno a tak to korytarzyk z filmami, FFXIII- 2 ma otwarty świat (raczej pół otwarty ale i tak lepiej niż XIII) a Lightning znowu wraca do mniejszego świata. Raczej powinno się wszystkie przynamniej raz zobaczyć bo to zamknięta całość. XIII poznajemy bohaterów, potem -2 kontynuuje historie i na końcu Lightning dzieje się 500 lat później i wracamy do protagonistki XIII. Taka telenowela.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś chce grać w FFXIII-2 i FF:LR z japońskim dubbingiem i angielskimi napisami to wystarczy zmienić region konsoli na Hong Kong i stamtąd ściągnąć gry :) Niestety w przypadku FFXIII pozostaje tylko dub angielski.

 

Trochę sobie gram i niesamowicie wygląda ten darmowy remasterek:

 

Gameplay:

 

4xVIMxo.jpg

 

9oVEOMk.jpg

 

Cutscenka:

 

j6YXjHm.jpg

 

 

Edytowane przez Ins
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak wrzucisz wersję z X360 to będziesz mieć wersję z X360 we wstecznej, FC3 nie ma żadnych fikuśnych upgrejdów dla XOX. Classic to chyba wyższa rozdziałka i parę poprawek, więc sam sobie odpowiedz, czy warto wydać hajs na taki "remasterek" po łebkach skoro masz oryginał który działa

Odnośnik do komentarza

hehe mam w cyfrze avp a nie wiem kiedy kupiłem :xboss: amalur kiedyś grałem miałem dvd na premiere ale jakoś nie podeszło. Wtedy dużo dobrych gier wychodziło może teraz w porównaniu do takiego fallout 76 warto dać grze szanse :) Niech do golda wpadnie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.11.2018 o 10:43, blantman napisał:

hehe mam w cyfrze avp a nie wiem kiedy kupiłem :xboss: amalur kiedyś grałem miałem dvd na premiere ale jakoś nie podeszło. Wtedy dużo dobrych gier wychodziło może teraz w porównaniu do takiego fallout 76 warto dać grze szanse :) Niech do golda wpadnie.

Amalura przeszedłem jakoś zaraz po premierze. Bardzo miły mix MMO z singlowym action RPG. W czasach detoxu od WoW'a siadło jak marzenie, mimo tego, że to gra na max 7/10.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...