Skocz do zawartości

EA Sports UFC 2


Frredy

Rekomendowane odpowiedzi

easportsufc2rondarouseycover.jpg
 
Pierwsze szczegóły EA Sports UFC 2:

  • Dopracowana fizyka nokautów.
  • Dynamiczny grappling (walka na chwyty)
  • Nowy poziom submissions (wykończenia typu dźwignie, duszenie)
  • Poprawiona defensywa
  • Największa w historii lista zawodników
  • Głęboki i autentyczny tryb kariery
  • Tryb KO
  • Tryb Ultimate Team
  • Kreator tworzenia eventów
  • Mistrzostwa Online
  • Wydarzenia na żywo
  • Lepsze tworzenie zawodnika (w tym kobiety!)
  • Asysty w chwytaniu (Grapple Assist)
  • Rozbudowany tryb ćwiczeń
  • Wyzwania

 

Edytowane przez Frredy
Odnośnik do komentarza

Nie jest skomplikowane. Wystarczy trochę pograć i ogarnia się parter. Po prostu rozwiązanie jest fantastyczne. W parterze byłem mega dobry bo skupiłem sie na jego trenowaniu. Niestety w multi dostawałem łomot w stójce. Jeśli w dwójce poprawią niedociągnięcia z jedynki takie że jednym ciosem możesz niektórymi postaciami wygrać cały pojedynek to będzie to naprawdę godny tytuł aby zdjąć z trony najlepszych gier sportowych NBA 2k

Odnośnik do komentarza

Nie ma trudniejszej sportowej gierki do zrobienia niz MMA. Jest tak wiele mozliwosci/zaleznosci ze naprawde ciezko to oddac tak,zeby mialo sie rzeczywisty wplyw na to co chcesz zrobic bez przypadkowosci w stylu EA MMA.

Najlepsze polaczenie z tego co gralem to parter/zapasy od THQ i stojka od EA,bo jednak silnik i plynnosc stojki to jedyne w czym byli lepsi przynajmniej na pastgenach.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Do niedawna totalnie olewałem takie gierki, ale po ograniu EA UFC zdrowo napalam się na część drugą. Jak zrobią czytelny parter to będzie gicior.

 

Edit: wychodzi na to że była jakaś beta niedawno. Na necie sporo nowego gameplayu i... o rajuśku, elegancko się to prezentuje. Warto zerknąć chociażby na to:

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Na pewno poprawili grafikę. Modele postaci zacne, tak samo wszelkie siniaki, krew i ogólnie cała otoczka.

 

Niestety nie ogarniam gry w parterze. W ogóle tego nie rozumiem

Jędrzejczyk w tej grze to maszyna do zabijania :D

 

Niestety nie działają serwery ea, nie da się grać online, zrobić swojej twarzy ani uruchomić UT.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie gra średnia a jestem fanboyem ufc :D

 

na minus : 

 

poruszanie się do tyłu chodzimy tak szybko jak do przodu przez co nie da się  " przycisąć " rywala

Parter blokady przejść  online cięzko blokować przejścia zwłaszcza gdy pojawi się miminalny lagg a na blokadę mamy mega krótka chwilę 

Parter znowu nie można trzymać przycisku blokady cały czas bot o nic nie da musimy reagować tylko wtedy gdy jest próba przejścia ..

Groud pound nie istnieje w tej grze albo jest minimalny

 

Trochę się zawiodłem zwłaszcza że w Ufc 1 miałem ponad 1000 walk online ..

Odnośnik do komentarza

Na plus 

 

- baza zawodników mnóstwo jest do wyboru  rzadko się gra tym samym co rywal  

- online tryb rankingowy dywizje lepiej zrobione  żeby awanoswać trzeba zdobyć pas mistrza i wtedy walka zamiast 3 rund 5 jest również eliminator w każdej dywizji  do walki o pas

 

Mam nadzieję że wypuszczą patch bo przejścia w parterze przy laggu są  nie do obrony .. 

Odnośnik do komentarza

Te wyzwania to lipa jakiej dawno nie widziałem. Nie tłumaczą praktycznie niczego, po zaliczeniu wywala nas do menu i ogólnie przygotowano je na odwal się. A zagadnień, które powinny zostać w nich poruszone jest przecież cała masa.

 

Paxx, Ty chyba dość dobrze ogarniasz, hmm? Jak wykonać reversal na kopnięcia, po ktorym z miejsca sprowadzamy rywala do parteru? Czy jest to zwyczajne parry (blok plus przycisk ataku) na mid kicki?

 

Kolejna wątpliwość - blokowanie przejść w parterze. Jak dokladnie je wykonać? Trzymamy R2 i...?

 

Napalam się na starcia online, ale póki co unikam walk z randomami. Jesli znajdą się jacyś chętni (także do testowania różnych aspektów rozgrywki w praktyce), to serdecznie zapraszam na mój PSNid. Do czasu premiery Dark Souls 3 szarpię praktycznie tylko w UFC (Rainbow Six Siege się nie liczy, bo to żona naparza po sieci).

Odnośnik do komentarza

Blokowanie przejść w parterze r2 + wychylasz prawą gałkę w momencie jak już widzisz ruch rywala trzeba to zrobić mega szybko .

 

Co do blokowania kopnięć żeby od razu sprowadzić to chyba tak nie można lub może z max 3 zawodników to ma jako specjalny blok ale nie spotkałem się z  tym . 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.