Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Poleciał 1 EP. Mam wrażenie jakbym miał wersję z wyciętym "w poprzednich odcinkach" ale innej nie znalazłem. Odcinek na poziomie z bardzo fajnym zakończeniem, fajnie że trwał dłużej niż zwykle, tęskniłem za tą ekipą. :) Nowy badass bardzo spoko, czekam na 2 ep.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Obejrzałem pierwszy odcinek i niezłe z tego gwno. 

 

Czarnuch ginie pierwszy XDD, w dodatku w bezsensownej i nielogicznej akcji. Takie rzeczy to w Walking Dead od 3sezonu się pojawiały a tutaj od razu w pierwszym odcinku. Przynajmniej zawodu nie będzie jakby serial skopali w po paru sezonach :D

I ta merida z ryjem jak szafa biegająca z tą pałką z aluminium. Miejscami jest nawet bekowo i brak przestojów w akcji nawet ratowało ten ep. Nie wiem czy obejrzę kolejny.

Odnośnik do komentarza

Ale ale czarnuch w horrorach (klasykach gatunku) zawsze ginie jako pierwszy. Hmmm no chyba, że jest jeszcze jakiś stróż prawa to on ma pierszeństwo. Pozatym mówisz o 1szym sezonie? No początek miał trudny ale poźniej nieźle się rozkręca jak na bekowe podejście (zupełnie odmienne od TWD) do tematu zombie apokalipsy. A najlepsi to Doc 10k i Murphy.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem pierwszy odcinek i niezłe z tego gwno. 

 

Czarnuch ginie pierwszy XDD, w dodatku w bezsensownej i nielogicznej akcji. Takie rzeczy to w Walking Dead od 3sezonu się pojawiały a tutaj od razu w pierwszym odcinku. Przynajmniej zawodu nie będzie jakby serial skopali w po paru sezonach :D

I ta merida z ryjem jak szafa biegająca z tą pałką z aluminium. Miejscami jest nawet bekowo i brak przestojów w akcji nawet ratowało ten ep. Nie wiem czy obejrzę kolejny.

 

Pierwszy odcinek lipny, z każdym kolejnym coraz lepiej. Poza tym nie szukaj logiki w serialu, w którym są zombi niedźwiedzie, zombi na viagrze, czy zombi-zielsko. Płyń z falą, serial mimo absurdów angażuje emocjonalnie bardziej od twd, jakby mi teraz Doktorka uśmiercili to bym się załamał, w twd od 5 sezonu gdzieś mam wywalone na całą ekipę, wszyscy są smętni i wnerwiający.

Szkoda, że napisów nie ma dalej. :(

 

Są angielskie, do nowych odcinków tego samego dnia się pojawiają na necie

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...