Skocz do zawartości

Gość DonSterydo

Games with Gold / Game Pass / EA Access

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Chyba faktycznie przyda się taki temat, więc od teraz nie śmiecić po tematach o Marketplace i Komentarzach ;)

PS. Można prosić jakiegoś admina o podpięcie?

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Games with Gold - grudzień 2015

•The Incredible Adventures of Van Helsing – dostępna pomiędzy 1-31 grudnia na konsoli Xbox One

•Thief – dostępna pomiędzy 16 grudnia i 15 stycznia na konsoli Xbox One

•CastleStorm – dostępna pomiędzy 1-15 listopada na konsoli Xbox 360

•Sacred 3 – dostępna pomiędzy 16-31 grudnia na konsoli Xbox 360

•Operation Flashpoint: Dragon Rising – dostępna pomiędzy 16-31 grudnia na konsoli Xbox 360

The%20Incredible%20Adventures%20of%20VanThief-Xbox-One-PlayStation-4-Screen-3-Bocastlestorm-pic-1.jpg

20140625211304.jpgOperation%20Flashpoint%202%201.jpg

Jak będzie znana lista na dany miesiąc to można tak wklejać, btw. oferta na XO spoko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DonSterydo

Dla mnie w tym miesiącu bardzo ok. Thiefa i Van Helsinga bym raczej nie kupił, ale mogę sprawdzić z ciekawości. na pewno dużo lepiej niż dostawać gry, które się kupowało na premierę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CastleStorm...jest błąd, podobnie jak na ppe. Jest 1-15 listopada, moim zdaniem powinno być grudnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heheh Yes !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Następny w EA Access będzie pewnie ten golf. Oceny ma umiarkowanie dobre, ale jak to mówią darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby :P tak BTW ja przy darowanym Hardline bawię się całkiem nieźle, na pewno lepiej niż przy BF4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Thief dobry tytul, mega ciezki klimat. W sam raz na jesienne wieczory. Mi sie gierka podobala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

van helsing zostawie na pozniej bo jestem przesycony diablo 3 ale thiefa przytule mocno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Thief dobra gierka, ale tylko full stealth. Wychylasz sie z bohaterem zza wegla non stop. Reszty kompletnie nie kojarze, ale obczaje. W koncu sa za "darmo".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest możliwe wbicie 100% w osiągnięciach w Thief? Bo w Sniper Elite III jest to niemożliwe. -.-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie można więc lepiej nie zaczynaj po co mieć 950 gs to tak brzydko wygląda :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gry w dwg, ktore są na 360tke, moge normalnie kupowac na x1 i odpalać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też :cebula: bo podobno spoko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Max za(pipi)isty jest polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładniej to zayebisty tak od połowy do końca, a wcześniej tylko bardzo dobry ;p Przeszedłem jak i moja kobita również, więc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No do cholery, żeby sciagnac thief i maxa trzeba podpiac karte. Po co im ta karta jak gry sa w gwg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi