Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, creatinfreak napisał:

Nikt jeszcze nie pisał? Gamepass na 6miesiecy za 87 zł na stronie ms :)

Podlinkuj, bo nigdzie nie widzę tej opcji.

 

edit: dobra, opcja dla kont bez aktywnej subskrypcji :/

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bzduras napisał:

Dzięki, ale tak jak w edycie - chyba jest to promo tylko dla kont bez aktywnego GP, bo u mnie widnieje jedynie opcja jednomiesięczna.

Oferta jest dla osób z aktywnym GP.

Jednomiesięczna oferta jest za złotówkę, ale zaraz potem jak zakupisz, to wskakuje Ci opcja na 87 zł za 6 m-c. 
Podsumowując masz GP na 7 m-c za 88 ziko ;)

 

EDYTA: żeby było zrozumiałe (bo piszę dziś po chińsku) - sam mam aktywny GP na rok do przodu, a mam dostępną opcję za 87 zł. Może musisz się zalogować? :D 

Druta EDYTA: Widzę, że ludzie zgłaszają problem, o którym piszesz - realnie pomaga ponoć zainstalowanie apki Game Passa na telefonie i aktywacja z poziomu mobilnego, ew. to może być kwestia ciasteczek, potrzeby wyłączenia cyklicznego odnawiania lub po prostu musisz chwilę poczekać ;) 

Edytowane przez Matriks_1111
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Matriks_1111 napisał:

Oferta jest dla osób z aktywnym GP.

Jednomiesięczna oferta jest za złotówkę, ale zaraz potem jak zakupisz, to wskakuje Ci opcja na 87 zł za 6 m-c. 
Podsumowując masz GP na 7 m-c za 88 ziko ;)

 

EDYTA: żeby było zrozumiałe (bo piszę dziś po chińsku) - sam mam aktywny GP na rok do przodu, a mam dostępną opcję za 87 zł. Może musisz się zalogować? :D 

No to Spencer mnie nie szanuje chyba.

 

mApr3zc.jpg

Odnośnik do komentarza
Teraz, creatinfreak napisał:

@Bzduras wejdź na ppe i z tamtego linku spróbuj. Mi zaskoczyło za drugim razem. 

Nic, kaplica, żaden link, sklep MS na W10, apka GP, telefon, konsola, włączanie i wyłączanie rozliczeń cyklicznych - dalej twardo 40zł poprosimy, kawalerze.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Bzduras napisał:

Nic, kaplica, żaden link, sklep MS na W10, apka GP, telefon, konsola, włączanie i wyłączanie rozliczeń cyklicznych - dalej twardo 40zł poprosimy, kawalerze.

Tia, w dupie z tym, a przetrzepał wszystkie możliwości jakie daje MS :D 

Przeglądarki zmieniałeś? Pamięć podręczną czyściłeś?

Odnośnik do komentarza

Nie mam aktywnej subskrypcji teraz i mam możliwość zakupu za 87zł. Teraz dwa pytanka. Czy da się kupić w tej cenie 2 razy i mieć GP na rok ? Co trzeba zrobić by mieć dodatkowy miesiąc ? Coś kiedyś pisaliście o tym by nie anulować automatycznego przedłużania chyba.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

biorac miesiac czy zgadasz sie na subskrypcje nastepna oplata bedzie juz w normalnej cenie, chyba ze anulujesz i kupisz ponownie tak mi sie wydaje. Ja mialem nie przedluzac bo od momentu kiedy mam gamepass skonczylem z niego tylko 3 gry, no ale za taka cene szkoda nie brac, a widac ze MS bedzie mocno promowal te usluge, wiec kupilem na rok xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...