Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.12.2018 o 11:58, Elitesse napisał:

Niedawno zakupiłem konsolę Xbox S w zestawie z grami z serii Batlefield. Był tam też darmowy kod na GamePass i Xbox Live. Kupiłem jednak najpierw kody przez stronkę, a jak chciałem wklepać te z załączonego zestawu to konsola mi ich nie przyjęła. wtf? Przy xbox live pojawiła się informacja abym dał znajomemu ten kod, bo kody były tylko dla "nowych użytkowników". Podobnie z GamePassem na miesiąc z tym, że pojawiła się tylko informacja, że darmowy kod jest dla nowych użytkowników. Chciałem skumulować okresy a tu się okazuje, że już nie jestem "nowym użytkownikiem". Jak myślicie da się coś z tym zrobić? Np po okresie za 1 zł wpisać kody? Kupiłem jeszcze kody na 3 miesiące Live i rok GamePass.

Nigdzie nie widziałem informacji, że kody nie zadziałają. Nie jest to jakaś wielka strata ale czuję się wprowadzony w błąd.

 

Mam już komu odstąpić posiadane kody ;)

 

Sorry, że podbijam ale nie ogarniam tego.

Mam też problem ze ściągnięciem Dragon Age II z najnowszego Golda. Na konsoli mam informacje, że mam opłacone subskrypcje do końca miesiąca na Live, GamePass i EA Acces ale ściągnąłem tylko dwie małe gierki a Dragon Age nie mam opcji. Jest informacja "pokaż cenę". Czy to może wynikać z braku miejsca na dysku albo tego, że zmieniłem ustawienia i teraz za każdym razem nie muszę wpisywać swojego kodu na padzie? Tj. jest ustawione jako konsola domowa. O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
Godzinę temu, blantman napisał:

:sapek: ale królik proszę szanować

 

czemu? słabe są :lapka: 

 

no i podobno w MYZ jest logiczne naliczanie procentu trafienia, a nie jak w xcomie przystawiasz typowi lufę do skroni a tam 95% i oczywiście typ nie trafia :pawel: 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Elitesse napisał:

 

Sorry, że podbijam ale nie ogarniam tego.

Mam też problem ze ściągnięciem Dragon Age II z najnowszego Golda. Na konsoli mam informacje, że mam opłacone subskrypcje do końca miesiąca na Live, GamePass i EA Acces ale ściągnąłem tylko dwie małe gierki a Dragon Age nie mam opcji. Jest informacja "pokaż cenę". Czy to może wynikać z braku miejsca na dysku albo tego, że zmieniłem ustawienia i teraz za każdym razem nie muszę wpisywać swojego kodu na padzie? Tj. jest ustawione jako konsola domowa. O co chodzi?

Przeklikaj to... Pokaż cenę a potem pobierz czy co tam się pojawia. Ja dodaję często gierki przez xbox.com

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, marbel007 napisał:

Przeklikaj to... Pokaż cenę a potem pobierz czy co tam się pojawia. Ja dodaję często gierki przez xbox.com

 

Próbowałem i mam tylko opcję wyboru płatności na kartę kredytową i podarunkową. Próbowałem też przez stronkę dodać grę jednak tam jest informacja, że gra jest na xbox 360. Po dodaniu jej do koszyka otwierało się okienko i nic. Przy wejściu na sklep z poziomu konsoli była informacja, że gra działa na xbox one. A przynajmniej tak mi się wydaje. Teraz nie mam jak tego sprawdzić.

 

Ogólnie to dziwna sytuacja ponieważ jak wchodziłem na sklep w dashu to na dole po lewej stronie nie miałem posiadanych subskrypcji. Dopiero ponowne uruchomienia konsoli sprawiło, że konsola zobaczyła subskrypcje jednak bez możliwości pobrania Dragon Age 2. Zastanawiam się czy to jakiś błąd ponieważ najpierw włączyłem konsolę, a potem dostała neta. Wylogowanie i ponowne zalogowanie niczego nie dało, tylko ponowne uruchomienie.

Trochę to dziwne, bo równolegle było włączone ps4 i pobierało gry z ps+ bez żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, suteq napisał:

czemu? słabe są :lapka: 

 

no i podobno w MYZ jest logiczne naliczanie procentu trafienia, a nie jak w xcomie przystawiasz typowi lufę do skroni a tam 95% i oczywiście typ nie trafia :pawel: 

nie są słabe proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Świetnie przemyślana gra z naprawdę dobrym humorem. Dla mnie w top 3 gier na switcha. Jestem wielkim fanem xcom i wszystkie części z dodatkami przehcodziłem. Fajnie było zobaczyć taką grę taktyczną w bardziej radosnej otoczce. Najlepsze były kopie postaci nintendo w wersji króliczej. No i najlepszy boss tamtego roku czyli królik śpiewający opere xD

 

 

 

Fajnie że ta gierka co jest teraz w gamepass jest trudna. Nie lubię jak takie taktyczne gry są za proste. Tutaj czytam że w drugiej połowie potrafi dać w kość nawet weteranom xcom.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
37 minut temu, Elitesse napisał:

 

Próbowałem i mam tylko opcję wyboru płatności na kartę kredytową i podarunkową. Próbowałem też przez stronkę dodać grę jednak tam jest informacja, że gra jest na xbox 360. Po dodaniu jej do koszyka otwierało się okienko i nic. Przy wejściu na sklep z poziomu konsoli była informacja, że gra działa na xbox one. A przynajmniej tak mi się wydaje. Teraz nie mam jak tego sprawdzić.

 

Ogólnie to dziwna sytuacja ponieważ jak wchodziłem na sklep w dashu to na dole po lewej stronie nie miałem posiadanych subskrypcji. Dopiero ponowne uruchomienia konsoli sprawiło, że konsola zobaczyła subskrypcje jednak bez możliwości pobrania Dragon Age 2. Zastanawiam się czy to jakiś błąd ponieważ najpierw włączyłem konsolę, a potem dostała neta. Wylogowanie i ponowne zalogowanie niczego nie dało, tylko ponowne uruchomienie.

Trochę to dziwne, bo równolegle było włączone ps4 i pobierało gry z ps+ bez żadnego problemu.

Jesteś może zagranicą? Bo pojawia się czasem problem z dodawaniem gier jak masz ip z zagranicy a na x360 masz wybrany na przykład region polski (w sensie karte płatniczą masz przypisaną na polski adres) no i do dodawania gierek z x360 rekomenduje mieć podpiętego paypala

Odnośnik do komentarza
Teraz, _Be_ napisał:

Jesteś może zagranicą? Bo pojawia się czasem problem z dodawaniem gier jak masz ip z zagranicy a na x360 masz wybrany na przykład region polski (w sensie karte płatniczą masz przypisaną na polski adres) no i do dodawania gierek z x360 rekomenduje mieć podpiętego paypala

 

Jestem w Polsce. Wszystkie ustawienia są na PL. Nie dodawałem karty płatniczej ani żadnej innej metody płatności. Doładowałem sobie konto zdrapką za 50 zł aby móc coś kupić w sklepie 'store'. Padło na subskrypcje po 1 zł. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
2 minuty temu, Elitesse napisał:

 

Jestem w Polsce. Wszystkie ustawienia są na PL. Nie dodawałem karty płatniczej ani żadnej innej metody płatności. Doładowałem sobie konto zdrapką za 50 zł aby móc coś kupić w sklepie 'store'. Padło na subskrypcje po 1 zł. 

No to z tego co pamietam musisz mieć przypisaną jakąś płatność aby gierki z x360 dodawać 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gumiś_JaGoDa napisał:

 

Tak jak pisze @_Be_, potrzebna jest przypisana płatność.

 

Hmm, chyba dokładnie jest tak jak mówicie, bo teraz przypisałem kartę do konta i "kupiłem" grę. Mam nadzieję, że mi nie ściągną kasy z konta ;) chociaż jeżeli chodzi o Dante Inferno to ściągnąłem normalnie. Podobnie Bayonetę z EA Acces albo GamePassa.

Odnośnik do komentarza

Nie przepadam za subskrypcjami i ogrywaniem gierek mając z tyłu głowy tykający zegar. Ale ostatnio tyle gierek wartych świeczki ogrania wjechało do GamePassa (Ashen, Mutant Year Zero, zaraz Below i Hellblade) że po prostu grzech nie wykupić abonamentu. Pewnie i tak skończy się że ogram tylko jedną lub dwie pozycje a resztę tylko liznę xD 

 

To gdzie ta promocja na 6 miesięcy?  Dobra już sobie znalazłem

7 minut temu, 20inchDT napisał:

Jak długo gry sa w gamepass? Niedawno kupilem konsole i jakis tydzien temu widzialem strider i mad maxa, a teraz juz nie ma :/

 

Zależy od wydawcy. Gierki MS są tam zawsze i nigdy nie znikną z oferty. Reszta losowo, część jest w ofercie od początku usługi, a niektóre po kilku miesiącach znikają z oferty. 

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza

@oniJa tez nie lubie z tego samego powodu, ale za złotówkę to trzeba ograc te małe gierki. No i Mutant wygląda jak x-com, a ja uwielbiam tę grę. Mam nadzieje, ze szybko nie wywala tej pod(pipi)y soulsow, gdzie tłucze sie samych bossow, bo juz kilka gier zassalem xd

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.