Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, SpacierShark123 napisał:

Panowie gry w gamepass , które są obecnie to zostają na stałe i biorąc subskrypcje na rok czasu będę miał do nich przez rok dostęp czy rotują grami i niektóre usuwają?

Rotują i znikają. Niektóre (jak PES 2018) są w usłudze zaledwie kilka miesięcy. Pojawia się też informacja z wyprzedzeniem jakie gry znikną pod koniec danego miesiąca. 

Odnośnik do komentarza

Szkoda , fajnie jakby zrobili biblioteke gier i po prostu do niej dorzucali jakieś giereczki albo rotowali ale byłaby lista stała gier. Często lubię wracać do giereczek starszych więc odpuszczam mimo że oferta wygląda spoko.

Odnośnik do komentarza

 

A gdzie masz dostępną tą opcję? W na stronie MS Store czy bezpośrednio z poziomu Xboxa?

We wszystkich kanałach mam ją widoczną. Swoją drogą bardzo dziwne jest te przyznawanie promocji. Np chciałem skorzystać z tej co był gold na rok za 150zl i nie miałem jej.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza

To prawda. Ciężko dopatrzeć się tu jakiegoś schematu. Na moim koncie zniknęła 6m za 87zł jakoś jak wrzucili wyprzedaż świąteczną i mam tylko 1zł za miesiąc. Mi Game Pass wygasł jakoś w listopadzie. Na koncie żony też tylko opcja za 1zł. Jej wygasł z tydzień temu (a też miała wcześniej dostępną tą na 6 miesięcy). Wziąłem u niej ten 1 miesiąc to tylko można wydłużyć już za 40zł. Wdziałem w necie, że niektórzy  byli wstanie aktywować 1 miesiąc za 1zł i dodatkowo 6 miesięczną promocję.

Niezbadane są działania Microsoftu :D

Odnośnik do komentarza

Dobra kupiłem na miesiąc a później zobaczę , podoba mi się sam fakt takiego netflixa dla gier i gdyby nie te rotacje albo byłaby pula gier które nigdy nie znikną z GP bym wiedział że mam je dopóki leci abonament to bym już brał go na stałe co by pozwoliło dużo oszczędzić na grach. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...