Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, marbel007 napisał:

Jutro styczeń i jeszcze nie wiadomo nic co w GP? Grudzień był za gruby.

Dziś mi się skończyła subskrypcja ale Król Spencer od razu obdarował mnie miesiącem za złotówkę :)

Spokojnie, daj im świetować nowy rok.

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.12.2018 o 17:11, maciekww28 napisał:

Ms kiedyś to tłumaczył, nie daje dłuższych abonamentów z powodu rotacji gier

Tyle, że 1 miesiąc to przegięcie pały (innych opcji w grudniu nie było, tylko na prezent).

 

NO WRESZCIE JEST! Mam te 6 miesięcy za 87 zł i co? Gucio! Nie mogę kupić, bo "nie mam pieniędzy" - to kłamstwo! Mam znacznie więcej niż 87 zł (ale mniej niż 174). Jak to obejść? Bo z zapisu wynika, że to 87 za 6 miesięcy i 174 za kolejne 6 mies (niby rok, ale wszędzie zapisy co 6 mies).

Edytowane przez Arek_
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, kubson napisał:

Ale zdajesz sobie sprawę ze za game pasa trzeba zapalić karta, a nie pieniędzmi które masz na koncie xbl ze zdrapek

O dziwo wczoraj brałem za 1 zł i pytał czym chcę zapłacić i udało się zapłacić saldem konta na Xboxie. Jednak mam drugą opcję płatności kartę czy Paypal więc pewnie o to chodzi, że musi mieć opcję by subskrybcja mogla się opłacić.

Dodaj jakąś kartę czy jak a potem wyłącz autoodnawialność.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, kubson napisał:

Ale zdajesz sobie sprawę ze za game pasa trzeba zapalić karta, a nie pieniędzmi które masz na koncie xbl ze zdrapek

Nieprawda. Gdy brałem za 29 zł płaciłem zdrapką (i było podane, że za kolejne 3 miesiące pobierze 87 zł ze zdrapki - czyli konta Microsoft). Tu się pytają jak chcę zapłacić za "resztę" a nie jak chcę zapłacić.

 

Zapewne potrzebuję 87 + 174 na koncie, ale nie będę ryzykował testowania, niech się pałują, kupię sobie triala na miesiąc (nie ma problemu, mogę zakładać konta co miesiąc).

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Dante napisał:

Pierwszy ep 2 sezonu Life is Strange i Ark w Game Pass

giphy.gif 

 

3 minuty temu, _Be_ napisał:

Oficjalne ogłoszenie jutro 

 

 

Hmmmmmm to teraz pytanie: czy ta promocja na 6 miesięcy kończy się dzisiaj czy dopiero jutro o północy? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...