Jump to content

Guest DonSterydo

Games with Gold / Game Pass / EA Access

Recommended Posts

Miałem  ci coś odpisać, ale jednak tego nie zrobię, bo klapa karmić nie zamierzam. 

Powtarzam - Spencer rozj.ebal na koniec roku, ale to w sumie już powoli włącza się końcówka generacji, więc nie ciężko o dobrą bibliotekę. Pytanie czy na starcie następnej będzie równie ciekawie. 

Edited by Hum

39 minut temu, Hum napisał:

Pytanie czy na starcie następnej będzie równie ciekawie. 

jeszcze jak Panie Hum :obama: 

Start następnej generacji będzie mocno różnić się od tego do czego byliśmy zazwyczaj przyzwyczajeni. Zamiast kilkuletniej biedy w bibliotece i powolnego rozkręcania się konsoli już na start będziemy mieli całe bogactwo z GamePassa, do tego spodziewam się że wiele z nich jak Halo:MCC czy Sea of Thieves dostaną updejty do nowej generacji. Do tego przynajmniej kilka studiów first party powinno się wyrobić z nowymi gierkami (Ninja Theory). A najważniejszym tytułem startowym będzie  Halo:Infinite :obama: trudno nawet sobie wyobrazić jaki impact będzie miała premiera nowego Halo, na nową generacje, które można ograć za śmieszne 10 dolarów. 

Nie spodziewam się jakiegoś gigantycznego przeskoku technologicznego, ale tego co najważniejsze czy gierek nie powinno zabraknąć. 

Edited by oni

Witam. Od pewnego czasu gry z Golda nie chcą mi się dodać do zakładki "Do instalacji", zawsze klikalem pobierz i po chwili anulowalem i tam się znajdowały i miałem je wszystkie "pod ręką", a teraz nie idzie zrobić tak by tam wskoczyly. Macie jakiś pomysł na to? 

11 godzin temu, BuRRRza napisał:

Witam. Od pewnego czasu gry z Golda nie chcą mi się dodać do zakładki "Do instalacji", zawsze klikalem pobierz i po chwili anulowalem i tam się znajdowały i miałem je wszystkie "pod ręką", a teraz nie idzie zrobić tak by tam wskoczyly. Macie jakiś pomysł na to? 

To samo jest u mnie :dunno:

15 godzin temu, Hum napisał:

Powtarzam - Spencer rozj.ebal na koniec roku, ale to w sumie już powoli włącza się końcówka generacji, więc nie ciężko o dobrą bibliotekę. Pytanie czy na starcie następnej będzie równie ciekawie. 

szklana kula mówi:

- nowa generacja w 2020

- 3 wersje konsol na premierę z czego ta streamingu może wyjść już w 2019 (szczerze to nie wiem do kogo oni to adresują skoro gry będzie można odpalać na W10 i tam gdzie Android) 

- wsteczna kompatybilność ze wszystkimi generacjami xboxa wstecz (wybrane gry x360 i x1)

- XGP wjedzie jeszcze mocniej bo wykupione studia zaczną już gry wydawać

- nasza obecna biblioteka gier do ogrania na premierę nowej  :banderas:

- na premierę pewnie nowe cross genowe Halo, nowa FM, może nowe IP Ninja Theory, Fable czy tam KI2, itd.

1 minutę temu, SpacierShark123 napisał:

Panowie gry w gamepass , które są obecnie to zostają na stałe i biorąc subskrypcje na rok czasu będę miał do nich przez rok dostęp czy rotują grami i niektóre usuwają?

Rotują i znikają. Niektóre (jak PES 2018) są w usłudze zaledwie kilka miesięcy. Pojawia się też informacja z wyprzedzeniem jakie gry znikną pod koniec danego miesiąca. 

Rotują i usuwają, na zawsze w usłudze są tylko gierki MS

Rotują jak koledzy piszą ale nie jest to jakaś masakryczna rotacja. Ile do tej pory gier wyleciało z usługi, 5-10? 

Trzeba poczekać w takim razie jak nazbiera się wystarczająca ilość exów ;płacząca ze śmiechu emotka:

Rozumiem, że jak je ściągnę to pomimo ich usunięcia dalej będę mógł w nie grać. Przynajmniej do czasu aż sam nie usunę.

Panowie, po zakupie XGP nie wiem w co mam ręce włożyć tyle tego dobra jest. :obama:

Spencer jaki wariat.  

• Upvote 1

Same gierki z ostatnich kilku tygodni - tyle sztosów. I to jeszcze 87zł za pół roku dostępu? :banderas:To musi być jakiś przekręt.

Czy ktoś z Was ma jeszcze dostępną opcję Game Pass 6 miesięcy za 87zł?  U mnie zniknęła zanim zdążyłem kupić mimo, że miała być dostępna do 3 stycznia. Rozmawiałem z supportem MS to stwierdził konsultant, że mogą kończyć promocję wcześniej.