Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, kubson napisał:

W dashu jest zakładka gry które wkrótce  opuszcza gamepass. Nie, nie wiadomo ktoś pisał że pół roku, ktoś że trzy miesiące, a mi się wydawało że gdzieś czytałem że jest miesiąc i przez to MS na początku nie oferował długoterminowych abonamentów 

Ostatnie gierki wyleciały równo 31 stycznia, więc te pewnie polecą 28 lutego. Może zdążę z Final Station. 

 

Odnośnik do komentarza

Brazylia, aktywacja najlepiej przez tel + VPN, polecam zenvpn z Play store, dojdzie prowizja ok 4 zł w zależności od wybranej formy płatności

Minus - nie ma cebuli z miesiącem gratis, nawet jeśli dodasz płatność wywali błąd

 

https://www.mtcgame.com/en-US/microsoft-points/xbox-live-gift-card-br/xbox-live-gold-12-months-membership-brasil

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.02.2019 o 14:41, chris85 napisał:

Sto razy było pisane, że te promocje są dla nowych użytkowników. 

W dniu 9.02.2019 o 17:36, Elitesse napisał:

Chciałem skorzystać z GamePass za 4 zł. W styczniu opłaciłem subskrypcje za 1 zł, która skończyła się 1.02.2019 r. Teraz chciałem  skorzystać z oferty za 4 zł, ale nie mam takiej możliwości. Na stronie Game Pass pokazuje mi się oferta za 40 zł. A na stronie z kontem M$ znajduje się informacja abym opłacił subskrypcje za 40 zł, ponieważ wcześniejsza próba opłaty się nie powidła. Da się to jakoś naprawić? Wyłączyłem automatyczne przedłużenie subskrypcji. Będę wdzięczny za pomoc.

Nikt nie wie jak działa ten system, albo jak powinien działać xD ja GP brałem 2 razy łącznie, za każdym razem za zł, raz przy premierze SoT i SoD, teraz co jakiś czas widnieje cena 4 zł, raz 40 (przez większość czasu jednak ta droższa), zależy gdzie się zaloguje, odwiedzaj co jakiś czas sklep i może w końcu wskoczy ta niższa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...