Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Bzduras napisał:

Może jestem głupi, ale za bardzo nie widzę możliwości żeby tam cokolwiek wpisać.

Mieli jakąś zadyszkę albo pauzę zrobili - z rana jak wygenerowałem swój było jeszcze ponad 15k kluczy - info z translatora:

Dystrybucja kluczy jeszcze się nie rozpoczęła, odbędzie się 22.03.2019 o 09:55

 

 

Odnośnik do komentarza

Outcast chętnie spróbuję bo grałem kiedyś daaawno temu w oryginał ale nie skończyłem bo mój ówczesny komp ledwo to dźwigał a tyle verbatimków miałem wtedy z grami że czasu mało na każdą:pawel: 

 

Technomancera kupiłem kiedyś na wyprzedaży mimo @kermit odradzającego gierkę. Co mogę powiedzieć kermit miał rację 40 zł zmarnowałem szukając przez 5 h funu aż się poddałem :)

 

Battlefront 2 nie wiem po co to chyba gra online? ghost recon mam od kilku lat cyfrowo i się zastanawiam kiedy odpale bo jakoś na wsteczną mało czasu :) 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W jaki sposób uzyskać zwrot za niesłusznie poniesionej opłaty za grę w Xbox Live? Mam opłaconą subskrypcję w związku z czym chciałem "kupić" gry miesiąca, w tym przypadku Plants vs Zombie 2. Przeklinałem wszystko, a z mojego konta została pobrana opłata 50 zł oraz 34 zł z paypala. Jak szukam pomocy to strona odsyła mnie tylko do for dyskusyjnych po angielsku albo proponuje rozmowę po angielsku. Chciałbym porozmawiać z kimś po polsku. 

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Bzduras napisał:

Jedyne co mi przychodzi do głowy to telefon do polskiego supportu MS: 800-331-14-12.

 

Wybrany numer jest niedostępny. Wygląda na to, że podałeś za dużo o jedną cyfrę.  Na stronie też nie ma żadnego numeru.

 

edit:

znalazlem coś takiego ogólnie do M$:

801 802 000
22 594 19 99

Edytowane przez Elitesse
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...