Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Jak wpisałem te dwa 00 to numer odpowiedział. Anulowali mi zakup i twierdzą, że to musi być jakiś błąd na stronie, że jest ta gra. Właśnie czekam na infolinii po więcej szczegółów.

 

edit:

Z tego co dowiedziałem się na infolinii to popełniłem błąd z racji kliknięcia "kup" zamiast "zainstaluj na urządzeniu". Dowiedziałem się także, że jak skończy mi subskrypcja Xbox Live to gry nie będą działać. Nie wiedziałem, że tak to wygląda także przy tej subskrypcji, myślałem że tak jest tylko z GamePass i EA.

Edytowane przez Elitesse
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Człowiek uczy się całe życie ;) Dzięki za pomoc.  W domu sprawdzę czy mogę dodać grę, bo podczas konsultacji z konsultantem to się nie udawało. Podejrzewam, że to przez ten zwrot i że za jakiś czas będę mógł dodać grę. Powiedzcie czy w takim razie jak skasuję z dysku grę, którą miałem zakupiona podczas subskrypcji to czy mogę ją zainstalować znowu po upływie jej dostępności, np. po miesiącu czasu jak dostępne będą już nowe gry?

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Elitesse napisał:

Powiedzcie czy w takim razie jak skasuję z dysku grę, którą miałem zakupiona podczas subskrypcji to czy mogę ją zainstalować znowu po upływie jej dostępności, np. po miesiącu czasu jak dostępne będą już nowe gry?

Jeśli mówisz o Goldzie to gry przypisują Ci się do konta i możesz je pobierać/usuwać dopóki masz aktywny abonament. Tytuły rotują przez jakiś czas, ale jeśli dodałeś je do konta raz to już tam zostają. Możesz zrobić sobie przerwę w abonamencie, ale w momencie w którym wykupisz go ponownie masz dostęp do wszystkich gier, które przypisałeś sobie wcześniej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, kermit napisał:

the golf club 2 :obama:

https://www.gameinformer.com/games/the_golf_club_2/b/playstation4/archive/2017/06/30/game-informer-review-the-golf-club-2.aspx

The Golf Club 2

This is a must-play for any golf fan, with lasting gameplay and features that make it better than the first title in every way.

8.75

ale będzie dołkowane :obama:

8.75 to będzie więcej niż Days Gone.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, chris85 napisał:

https://www.gameinformer.com/games/the_golf_club_2/b/playstation4/archive/2017/06/30/game-informer-review-the-golf-club-2.aspx

The Golf Club 2

This is a must-play for any golf fan, with lasting gameplay and features that make it better than the first title in every way.

8.75

ale będzie dołkowane :obama:

8.75 to na pewni  więcej niż Days Gone.

 

Całkiem ładne to, na polu golfowym w GTA V spędziłem zdecydowanie za dużo czasu, trzeba będzie ściągnąć :notbad:

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, sprite napisał:

3 miechy Game Passa za 43,50zł dla aktywnych subskrybentów. Można kilka razy brać, tylko za każdym razem trzeba wyłączyć automatyczne odnawianie

 

https://www.pepper.pl/promocje/3-mce-xbox-game-pass-polski-ms-store-151691?page=2#thread-comments

 

Ja sobie dwa razy załadowałem:xboss:

 

Od roku nie miałem żadnej takiej promocji aktywnej na koncie... Anuluje cykliczne rozliczanie, kombinuje no po prostu nie tylko 40/miesiac.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
1 godzinę temu, sprite napisał:

3 miechy Game Passa za 43,50zł dla aktywnych subskrybentów. Można kilka razy brać, tylko za każdym razem trzeba wyłączyć automatyczne odnawianie

 

https://www.pepper.pl/promocje/3-mce-xbox-game-pass-polski-ms-store-151691?page=2#thread-comments

 

Ja sobie dwa razy załadowałem:xboss:

A wiesz czy się stackuje do tego co już ma się aktywne?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...