Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, easye napisał:

Dodali do Windows store przycisk subskrypcji, od razu przenosi do tytułów z game passa, wygląda na to, że rzeczywiście chcą uruchomić to na E3. 

 

No wrzucili newsa że idzie GP idzie na PC więc czego innego się spodziewałeś xD

Odnośnik do komentarza

Po MS to spodziewam się absolutnie wszystkiego - np. ze będą dodawali po 1 grze raz w miesiącu, bo nie mają gotowej infrastruktury na wszystkie gry, albo ze na E3 potwierdzą, że premiera będzie 'Soon' i jak z Halo MCC na Steam (a który miesiąc tam mija - 7 -8?).

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, easye napisał:

Po MS to spodziewam się absolutnie wszystkiego - np. ze będą dodawali po 1 grze raz w miesiącu, bo nie mają gotowej infrastruktury na wszystkie gry,

masz rację easye, na pewno   właśnie dlatego kilka dni temu zapowiedzieli GamePassa na PC z ponad setką gier w ofercie

 

Czytasz w ogóle to co wypisujesz czasami?

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, easye napisał:

Po MS to spodziewam się absolutnie wszystkiego - np. ze będą dodawali po 1 grze raz w miesiącu, bo nie mają gotowej infrastruktury na wszystkie gry, albo ze na E3 potwierdzą, że premiera będzie 'Soon' i jak z Halo MCC na Steam (a który miesiąc tam mija - 7 -8?).

 

xDDDDD

 

czekaj dam ci obrazek bo tekst może cię przerosnąć 

 

XGP_PC-Announce_Comp_HERO-hero.jpg

Odnośnik do komentarza

Wyobrażam sobie easyego podpisującego umowę na 100 kanałów w TV

 

- Ale jaką mam pewność że będę miał 100 kanałów od razu? Skąd mam wiedzieć że nie będziecie dodawali  kanałów pojedynczo co miesiąc?

 

7 minut temu, blantman napisał:

kurde fajnie będzie mam gamepass na rok więc liczę że innny zestaw na pc może jakieś fajne indyczki. 

 

6 minut temu, easye napisał:

Raczej mocno by ich hejtowali, gdyby gry w abonamencie się różniły. 

 

oferta będzie się różnić, to oczywiste. Gry Xbox Game Studios i inne pozycje Play Anywhere będą dostępne w obu ofertach ale reszta pozycji będzie inna. Zresztą sama grafika pokazuje logo Paradoxu czyli wydawcę którego gry z oczywistych względów nie będą mogły się pojawić w GamePassie na konsoli

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

A co do Halo na PC to przecież już są nagrania jak grają w Reach na PC więc pewnie na e3 będa podane szczególy (a może nawet HALO MCC na steame - dostępne NOW) eazi pewnie mając tydzień do dużego eventu by wszystko przed nim wypuscił i powiedział zamiast skupić uwage ludzi podczas targów xD

Odnośnik do komentarza

Jezu chodziło mi tylko o to, ze briefing nie musi oznaczać od razu premiery, równie dobrze mogliby jak zwykle po(pipi)ić, powiedzieć ze premiera Game Pass na PC bedzie "soon" i do usłyszenia za pół roku.

Jakoś im nie przeszkadza teraz od użytkowników PC brać tej samej kwoty za Game Pass, w którym jest 5 gier na krzyż? 

i tak jak piszesz Asx - dodają co jakiś czas jakiegoś krapa w abonamencie pokroju Disneyland czy Operencia.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Oczywiście że biblioteki będą się różnić, już teraz Paradox czy Devolver zapowiedzieli wspolprace, a ich gierek na Xboxie próżno szukać. Do tego abonament na PC+Xbox ma wynosić 15 dolcow co też może wskazywać na masz dostęp do większej ilości gier = plac więcej.

 

Gry od MS w Play Anywhere powinny działać jak do tej pory.

Odnośnik do komentarza

Czy mogę z konsoli albo na PC wejść w zakładkę z grami, które otrzymałem w związku z posiadaniem abonamentu? Dysk mam załadowany więc tylko "kupuję" te gry co miesiąc ale nie instaluję ich. Fajnie by było gdzieś rzucić na nie okiem i po prostu ściągnąć i zagrać. Bez szukania po store czy sprawdzania historii w internecie dot. comiesięcznych wrzucanych gierek.

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.06.2019 o 11:16, easye napisał:

Raczej mocno by ich hejtowali, gdyby gry w abonamencie się różniły. 

Będzie osobna lista gier dostępnych na PC (z oczywistych względów - będą to gry PC), co nie zmienia tego, że część tytułów będzie Play Anywhere. Nie będzie żadnego hejtu, bo GP na PC to nie osobny abonament - jedna subskrypcja i masz bibliotekę gierek na Xboksie i na PC.

 

A GP Ultimate

14.99$ miesięcznie

.

Odnośnik do komentarza

Nowe gry w Passie:

Astroneer
Battle Chasers: Nightwar
Bridge Constructor Portal
Everspace
Guacamelee 2
Hollow Knight
Lichtspeer: Double Speer Edition
Momodora: Reverie Under the Moonlight
Moonlighter
Neon Chrome
Old Man's Journey
Shadow Tactics: Blades of the Shogun
Shenmue
Shenmue II
Silence - The Whispered World 2
Smoke and Sacrifice
SteamWorld Dig 2
Supermarket Shriek
Riverbond
Thimbleweed Park
Wizard of Legend

 

Spencer nas za(pipi)ie tymi giereczkami :(

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...