Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, ASX napisał:

Premiera GamePassa na pc już dzisiaj, miesiąc kosztuje 5 dolarów :)

Ale to nie jest oddzielny abonament niż ten z konsoli? Bo teraz wchodząc do aplikacji część gier mogę zainstalować, przy niektórych mam informacje by Game Pass kupić - rozumiem, ze po prostu jeszcze nie wszystko działa?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, hav7n napisał:

To nie jest żadną promocja, po prostu łączysz dwa abonamenty. Taka opcja była dostępna wcześniej tylko na Insajderow.

Możesz mieć 3 lata na Golda i 0 na GP, a po przejściu na UGP masz 3 lata Golda i 3 lata GP, to nie wiem jak to inaczej nazwać, jeśli nie promocją ;)

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, easye napisał:

Ale to nie jest oddzielny abonament niż ten z konsoli? Bo teraz wchodząc do aplikacji część gier mogę zainstalować, przy niektórych mam informacje by Game Pass kupić - rozumiem, ze po prostu jeszcze nie wszystko działa?

Oddzielny, tak jak pisalem kosztuje 5 dolarow miesięcznie

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ASX napisał:

Oddzielny, tak jak pisalem kosztuje 5 dolarow miesięcznie

No totalnie zamieszali już z tymi abonamentami, bo część gier mogę mimo wszystko ściągnąć (pewnie przez Play Anyware)...

Edytowane przez easye
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Szkoda że każda gra dostająca się do gamepass nie dostaje podbicie do xbox one x , myślałem by ponownie skończyć Arkham Knight bo od dawna za mną chodzi a tutaj jakieś 720-900p gufno obsrane... na najmocniejszej konsoli obecnie na rynku...

Odnośnik do komentarza

Z tej całej setki znalazłem raptem parę, których nie miałem/ nie skończyłem na konsoli.

Astroneer, EverSpace, Valkyria Chronicles, Sinner, Guaccamelee 2, Thumper, Void Bastards i dla testów Shenmue wraz Wolfenstainem 2, a myślałem, ze nic nie znajdę w tym Game Passie.

 

Jutro Ubi pewnie zapowie swój abonament xD

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, suteq napisał:

O kurna, ile indorów. :obama: 

 

No doje,bali. Thimbleweed kupiłem pare miesiecy temu, HK tez i teraz tak patrzę, że gier juz nie trzeba kupować :kaz: Na konfie myslalem ze tylko Metro, Batman, HK a tutaj jeszcze wysyp :banderas:Guake dwójeczkę tez chętnie ogram, Lichtspeer, Steamworlda, Shadow Tactics, Shenmue ja je,bix

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, easye napisał:

Z tej całej setki znalazłem raptem parę, których nie miałem/ nie skończyłem na konsoli.

Astroneer, EverSpace, Valkyria Chronicles, Sinner, Guaccamelee 2, Thumper, Void Bastards i dla testów Shenmue wraz Wolfenstainem 2, a myślałem, ze nic nie znajdę w tym Game Passie.

 

Jutro Ubi pewnie zapowie swój abonament xD

Tyranny, into the breach, imperator rome, battlefleet Gothic czy slay the spire na konsoli skończyłeś? Tyranny polecam skoro lubisz crpg a slay the spire i into the breach to najlepsze indory tamtego roku

 

FM nie polecam bo 1000 h rocznie zabiera mi (pipi)ana gra

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, suteq napisał:

Ale Metro: Exodus akurat nie jest dostępne na XO tylko w gamepassie na PC. 

 

12 godzin temu, MaZZeo napisał:

ale w game passie na PC czy konsoli?

 

Normalnie możecie na konsoli zainstalować Metro (patrze własnie w apkę GP i mam do instalacji ;d ) 

 

4 minuty temu, blantman napisał:

Tyranny, into the breach, imperator rome, battlefleet Gothic czy slay the spire na konsoli skończyłeś? Tyranny polecam skoro lubisz crpg a slay the spire i into the breach to najlepsze indory tamtego roku

 

Wydaj mi się, że easy sprawdzał listę Xboxową xD

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, easye napisał:

No totalnie zamieszali już z tymi abonamentami, bo część gier mogę mimo wszystko ściągnąć (pewnie przez Play Anyware)...


ale co ci namieszali? wchodzisz na strone xbox.com i masz zakładke gamepass for pc

 

https://www.xbox.com/en-GB/xbox-game-pass/pc-games?xr=shellnav

 

możesz zobaczyć jakie są gry i polecają ci sciągnąc apke i tyle, konsolowy GP to inna sprawa i tak część gier występuje w play anywhere

6 minut temu, suteq napisał:

No teraz Metro: Exodus elegancko dostępne na XO (nawet podczas konfy MS już było ok), ale wtedy jak to pisałem to była możliwa tylko wersja na PC do ściągnięcia. :usmiech: 

 

Kumam, po prostu nikt tego nie sprostował a mazzeo tez pytał czy na XO więc napisałem z wyjasnieniem. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałem dlaczego mogłem np pobrać Astroneer, EverSpace, czy Guaccamelee 2, a przy innych kazało mi opłacić Game Passa, z promocjami jak zwykle maja burdel - raz wyświetla 4 zł, raz 18, ale do tego się już przyzwyczaiłem. Myślę ze 18 zł to dobra cena jak na PC - Origin który też ma już potężna bibliotekę kosztuje 15 i chyba dobrze się sprzedaje. Czekam na Ubisoft ^^

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...