Jump to content

Guest DonSterydo

Games with Gold / Game Pass / EA Access

Recommended Posts

Posted (edited)
10 godzin temu, easye napisał:

Z tej całej setki znalazłem raptem parę, których nie miałem/ nie skończyłem na konsoli.

Astroneer, EverSpace, Valkyria Chronicles, Sinner, Guaccamelee 2, Thumper, Void Bastards i dla testów Shenmue wraz Wolfenstainem 2, a myślałem, ze nic nie znajdę w tym Game Passie.

Jutro Ubi pewnie zapowie swój abonament xD

Tyranny, into the breach, imperator rome, battlefleet Gothic czy slay the spire na konsoli skończyłeś? Tyranny polecam skoro lubisz crpg a slay the spire i into the breach to najlepsze indory tamtego roku

FM nie polecam bo 1000 h rocznie zabiera mi (pipi)ana gra

Edited by blantman
  • Upvote 1

Posted (edited)
18 godzin temu, suteq napisał:

Ale Metro: Exodus akurat nie jest dostępne na XO tylko w gamepassie na PC. 

12 godzin temu, MaZZeo napisał:

ale w game passie na PC czy konsoli?

Normalnie możecie na konsoli zainstalować Metro (patrze własnie w apkę GP i mam do instalacji ;d ) 

4 minuty temu, blantman napisał:

Tyranny, into the breach, imperator rome, battlefleet Gothic czy slay the spire na konsoli skończyłeś? Tyranny polecam skoro lubisz crpg a slay the spire i into the breach to najlepsze indory tamtego roku

Wydaj mi się, że easy sprawdzał listę Xboxową xD

Edited by _Be_

No teraz Metro: Exodus elegancko dostępne na XO (nawet podczas konfy MS już było ok), ale wtedy jak to pisałem to była możliwa tylko wersja na PC do ściągnięcia. :usmiech: 

12 godzin temu, easye napisał:

No totalnie zamieszali już z tymi abonamentami, bo część gier mogę mimo wszystko ściągnąć (pewnie przez Play Anyware)...

ale co ci namieszali? wchodzisz na strone xbox.com i masz zakładke gamepass for pc

https://www.xbox.com/en-GB/xbox-game-pass/pc-games?xr=shellnav

możesz zobaczyć jakie są gry i polecają ci sciągnąc apke i tyle, konsolowy GP to inna sprawa i tak część gier występuje w play anywhere

6 minut temu, suteq napisał:

No teraz Metro: Exodus elegancko dostępne na XO (nawet podczas konfy MS już było ok), ale wtedy jak to pisałem to była możliwa tylko wersja na PC do ściągnięcia. :usmiech: 

Kumam, po prostu nikt tego nie sprostował a mazzeo tez pytał czy na XO więc napisałem z wyjasnieniem. 

• Upvote 1

Posted (edited)

Nie wiedziałem dlaczego mogłem np pobrać Astroneer, EverSpace, czy Guaccamelee 2, a przy innych kazało mi opłacić Game Passa, z promocjami jak zwykle maja burdel - raz wyświetla 4 zł, raz 18, ale do tego się już przyzwyczaiłem. Myślę ze 18 zł to dobra cena jak na PC - Origin który też ma już potężna bibliotekę kosztuje 15 i chyba dobrze się sprzedaje. Czekam na Ubisoft ^^

Edited by easye

Podpytam tutaj, bo w sumie temat pasuje.

W DwG jest aktualnie Planet Alpha w promocyji, grał ktoś? Gra wygląda przepięknie.

D8tLqnxX4AMDQpe.jpg:large

częśc gierek, która trafi do GP day one :banderas:cięzko już ogarnąć ilość dobroci, które nadchodzą. Jestem w pozytywnym szoku, że Outer Worlds ląduje d0 w Gp

Posted (edited)
7 minut temu, _Be_ napisał:

A i jakby ktoś przegapił wszystkie 26 nowych gier już są dostępne w GP

https://www.trueachievements.com/n38003/six-more-games-join-xbox-game-pass-bringing-this-weeks-total-to-26

Ktoś tutaj siedzi w temacie indie/niezależne/niedocenione i mógłby coś polecić z tej listy? Oczywiście poza Hollow Knight. 

@Rozirzuć okiem proszę. 

Edited by chris85

The Turing Test jest bardzo spoko symulatorem chodzenia z zagadkami trochę inspirowanym Portalem, Steamworld Dig 2, Guacamelee 2, Shadow Tactics, Thimbleweed Park i Battle Chasers mogę zdecydowanie polecić. 

• Upvote 1

Godzinę temu, chris85 napisał:

Ktoś tutaj siedzi w temacie indie/niezależne/niedocenione i mógłby coś polecić z tej listy? Oczywiście poza Hollow Knight. 

@Rozirzuć okiem proszę. 

Guacamelee 2, Lichtspeer (niedoceniana gierka polskiego studia, przyjemny klimat i dużo żartów i nawiązań), Moonlighter (teraz z większą ilością contentu), SteamWorld i Thimbleweed Park, tak jak Bartek powiedział.

• Upvote 1

Posted (edited)

Czy ktoś kupował już tego GP ultimate?Jest w promocji za 4 zł na miecha.Golda mam do września a gp dziś mi się skończył.Jak wykupie dziś to przedłuży mi golda?Czy to jest tylko miesiąc tego i tego liczony od momentu zakupu.

Bo GP nie potrzebuję a miesiąc golda za 4 zł to by było na :cebula:

Edited by czesio83

9 minut temu, czesio83 napisał:

Jak wykupie dziś to przedłuży mi golda?

Zmieni Ci subskrypcję na XGPU. Będziesz miał Golda i Game Passa do października.

• Thanks 1

Jak juz macie gp ultimate na xboxie to na pc polecam obadać into the breach i sly the spire, gry pójdą na lodówce, a jedne z lepszych gierek z tamtego roku.

• Upvote 1

Mam game passa i chcę ściągnąc sobie FM2019. Zamiast ramki z "zainstaluj" mam "dołącz do gp" Jak to załatwić? Subskrypcja działa, bo zainstalowane wcześniej forza i gyrosy chodzą.

Masz aktywny Game Pass na PC bądź Ultimate? Forza/Gearsy mogły działać na konsolowym GP dzięki Play Anywhere.

Sprawdź czy masz ten sam komunikat z innymi grami (np. Into the Breach).

• Upvote 1

Jest tak jak piszesz. Czyli są tak jakby 2 gamepassy? Jeden, który działa z play anywhere i ten drugi do PC? 

Posted (edited)
12 minut temu, Kosmos napisał:

Jest tak jak piszesz. Czyli są tak jakby 2 gamepassy? Jeden, który działa z play anywhere i ten drugi do PC? 

Masz aktualizację win 10 i aplikacje game pass? Trzeba ją zainstalować. Mi gry chodzą ale z apki game pass pc. Game pass ultimate to game pass Xbox plus pc. Jak kupiłeś jakiś czas temu game pass na Xbox one to możesz teraz upgrade za 4 zł go do ultimate zrobić. Jak na samym pc się kupuje to nie wiem. 

Edited by blantman
  • Upvote 1

20 godzin temu, Bzduras napisał:

Zmieni Ci subskrypcję na XGPU. Będziesz miał Golda i Game Passa do października.

No to nieźle można przycebulić.Kupić golda na rok z allegro + ultimate za 4 ziko i mamy gmpasa na 13 miesięcy.

I jest tak jak mówiłeś po zakupie zmieniło mi subskrybcję na ultimate.:thanks:

30 minut temu, czesio83 napisał:

No to nieźle można przycebulić.Kupić golda na rok z allegro + ultimate za 4 ziko i mamy gmpasa na 13 miesięcy.

Dokładnie tak ludzie robili ;) A nawet lepiej, bo kupujesz rok Golda i rok GP + ten upgrade do XGPU i masz 25 miesięcy abonamentu.

• Upvote 2

Jak mam grę z gamepassa,a chcę kupić DLC to rozumiem,że będzie działać dopóki mam wykupioną subskrypcję na główną grę?
Ktoś tak robił może?

tak