Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Torchlight :notbad: 

Castlevania Lords of Shadow :fsg: 

Forza Motorsport 6 :banderas:

GEARS OF FUCKIN WAR 4 :obama:

 

Konkretnie do(pipi)ali w tym miesiącu, zwłaszcza, że tylko Gearsy są w XGP.

 

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Te wszystkie gry na lowcach gier chodzą od paru miesięcy po pare zł - dosłownie...  Gearsy 4 widziałem ostatnio jakos za 6 zl, zarówno na Xbox jak i PC,  kody na Castlevanie podobnie, nie wiem czym się tu jarac. Jak ktoś miał ochotę zagrać mógł poświęcić te 1 piwo w butelce, dlatego jak dla mnie słaby miesiąc.

 

Nowe gry w sierpniu w GP też lekki meh:

  • Ashes Cricket (1 sierpnia, dostępne na konsoli)
  • Pandemic (1 sierpnia, dostępne na konsoli)
  • Downwell (1 sierpnia, dostępne na PC)
  • Jackbox Party Pack 2 (8 sierpnia, dostępne na konsoli)
  • Space Hulk Tactics (8 sierpnia, dostępne na PC) 
  • Slay the Spire (14 sierpnia, dostępne na konsoli) 

 

 

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Slay the spire to goty kto nie ograł na pc niech ogrywa na konsoli. Najlepsze połączenie karcianki z rogalikiem jakie w życiu ogrywałem. Goty

 

 

Ja cieszę się na space Hulka bo chciałem w to zagrać dawno ale jakoś nigdy kasy na to nie wydałem xD

Odnośnik do komentarza

W tym miechu dochodzi jeszcze Blair Witch od Bloober Team więc zestawik nie taki zły mimo, że bez AAA. Ze swojej strony polecam Downwell bo wciąga jak diabli.  Barda i Slay chciałem sprawdzić, więc jestem zadowolony plus i tak nie wyrabia z zaliczaniem wcześniejszych tytułów. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Dante napisał:

W tym miechu dochodzi jeszcze Blair Witch od Bloober Team więc zestawik nie taki zły mimo, że bez AAA. Ze swojej strony polecam Downwell bo wciąga jak diabli.  Barda i Slay chciałem sprawdzić, więc jestem zadowolony plus i tak nie wyrabia z zaliczaniem wcześniejszych tytułów. 

Od jakiegoś czasu gry są dodawane w pierwszej i drugiej połowie danego miesiąca. AAA trzymają na gamescom.  

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...