Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

no i  rzeczywiście weszło :notbad: kupiłem golda za 119 zł na 6 miesięcy, game passa za 8 zł na dwa miechy i ultimecik się wyświetlił do 05.05.2020. 

 

spencer jesteś tak tani jak najtańsza dziwka z roksy. Za to cię kochamy sku.rwysynie 

 

 

pomyśleć, że chciałem kupić girsy w pudełku 10.09 jak jakieś zwierze, a właśnie ciągną się na dysk. Cyfra to przyszłość, mówię wam. 

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kubson napisał:

Mam nadzieje ze z okazji halloween wrzuca RE2

Nie trudno zauważyć, że Capcom ma jakiś deal z Xboxem. RE2 to tylko kwestia czasu, aczkolwiek stawialbym na okres świąteczny. Wcześniej będzie Dirt Rally 2.0 na Halloween The Evil Within 2 i może kolekcja Bioshock. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
Cytat

Czy mogę wrócić do subskrypcji Xbox Game Pass na konsolę lub Xbox Live Gold, jeśli nie chcę już używać subskrypcji planu Xbox Game Pass Ultimate?

Możesz anulować subskrypcję planu Xbox Game Pass Ultimate, logując się na stronie www.xbox.com/accounts, a następnie możesz ponownie utworzyć konto Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass na konsolę.

 

https://support.xbox.com/pl-PL/billing/xbox-subscriptions/xbox-game-pass-ultimate-faq#d7272c9f471b47ac8121e936a5914585

 

Nie jestem do końca pewny co to oznacza dlatego pytam. Czy konto XBLG rozumieją jako process nowej subskrypcji czy raczej "pałuj się, utwórz se nowe microsoft account"

 

Pewnie to drugie.

Odnośnik do komentarza

Gdyby zdecydowali, że jak raz skorzysta się z Gpu, to nie można potem kupować abonamentów osobno, to byłby większy strzał w stopę niż 2013.

Cytat

The upgrade of any prepaid time to Xbox Game Pass Ultimate cannot be reverted back to Xbox Live Gold or Xbox Game Pass, and you cannot receive a refund for Xbox Live Gold or Xbox Game Pass. You can, however, rejoin Xbox Live Gold or Xbox Game Pass when your Xbox Game Pass Ultimate subscription ends.

Z angielskiej wersji strony. Nie siejcie więcej zamętu. Po skończeniu aktywnej subskrypcji gpu można subskrybować tylko golda po staremu.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Sebas napisał:

 

https://support.xbox.com/pl-PL/billing/xbox-subscriptions/xbox-game-pass-ultimate-faq#d7272c9f471b47ac8121e936a5914585

 

Nie jestem do końca pewny co to oznacza dlatego pytam. Czy konto XBLG rozumieją jako process nowej subskrypcji czy raczej "pałuj się, utwórz se nowe microsoft account"

 

Pewnie to drugie.

 

Uwaga Przedpłaconego czasu objętego ulepszeniem do subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate nie można przywrócić do subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass i nie można otrzymać zwrotu kosztów subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass. Możesz jednak ponownie nabyć subskrypcję Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass po zakończeniu subskrypcji planu Xbox Game Pass Ultimate.

 

ps. czyli normalnie wracasz do XBL lub GP ale dopiero po zakończeniu XGPU wszystko masz wyjaśnione

 
Edytowane przez -DamiaN-
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, 20inchDT napisał:

Pewnie w końcu skończy się El Dorado i będzie przelicznik w stylu tego, który wklejał tu np. asax. Dlatego korzystajcie dopóki możecie i wbijać na 3 lata ;p

A skąd wiemy czy możemy? Jest na to jakiś dowód?

 

Bo ja mam tylko info o konwersji i nie mam ochoty jej robić w ciemno, chcę wiedzieć do kiedy zanim zatwierdzę, jest gdzieś to? Ponadto Pass nie istnieje, nie da się go kupić za żadną cenę na żaden okres (nie wiem czy to nie błąd idiotów z Microsoftu, tak jak z brakiem informacji jakie gry są usuwane z oferty, gdy niektórzy takie mają).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...