Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Arek_ napisał:

A skąd wiemy czy możemy? Jest na to jakiś dowód?

 

Bo ja mam tylko info o konwersji i nie mam ochoty jej robić w ciemno, chcę wiedzieć do kiedy zanim zatwierdzę, jest gdzieś to? Ponadto Pass nie istnieje, nie da się go kupić za żadną cenę na żaden okres (nie wiem czy to nie błąd idiotów z Microsoftu, tak jak z brakiem informacji jakie gry są usuwane z oferty, gdy niektórzy takie mają).

What? Przecież jest informacja, które gry zostaną usunięte 30 dnia danego miesiąca. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, chris85 napisał:

What? Przecież jest informacja, które gry zostaną usunięte 30 dnia danego miesiąca. 

Umiesz czytać? Przecież wyraźnie napisałem, że podobno u niektórych jest. U mnie nie ma już od około lutego (tylko raz było ok. lipca na chwilę). Debile z Microsoftu zrobili jakiś EKSTREMALNIE skandaliczny błąd i nie chcą go usunąć. A mają też inne miejsca informowania jak strona xbox.com czy strony zewnętrzne jak ppe.pl ("info dla prasy") więc brak informacji w źródle KRYTYCZNYM jak Xbox One oraz często w źródłach zapasowych to skandal godny kary śmierci.

 

To tak jakby zabić dziecko na przejściu mające zielone światło, godzinę później tak zabić staruszkę, a na końcu jadąc na komendę się poddać potrącić policjanta.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Daddy napisał:

1 października jest XO19 więc tam zobaczymy ciekawe zapowiedzi, residentów raczej nie będzie w GP bo $ony ma z Capcom umowę na promowanie gierek, chyba że wygaśnie.

Ny-y, promocja DMC5 leżała po stronie Microsoftu.

Odnośnik do komentarza

Wszystko od Capcom wylatuje do GP. Dead Rising, marvel vs capcom, MH wszystkie części DMC łącznie z najnowszą, wszytskie RE oprócz dwójki.  RE2 będzie albo na XO19 albo na gwiazdkę. Teraz spodziewam się A Plague Tale. Ostatnio MJ rozdawał kody na ten tytuł i gierka jest co chwilę w promocji. 

Z resztą jak dla mnie, to już mogą olać dodawanie gier przynajmniej do nowego roku. Mam już taka kolejkę, że chyba musiałbym rzucić robotę, żeby przejść wszystko co chcę. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bzduras napisał:

Ny-y, promocja DMC5 leżała po stronie Microsoftu.

chodzi o residenty tej generacji

2 godziny temu, Bzduras napisał:

No tak. Nie ma żadnego ogólnego deala z jedną firmą na promowanie gierek Capcomu, do tego zmierzałem

no jest, DR i DMC były promowane na XO i szybko wleciały do GP a RE7/RE2R do dziś nie ma bo mają deal'a z Sony. 

Scenariusz często się powtarza, Sony skumało się z Acti w sprawie Destiny i kilka mc temu wrzucili D2 do plusa, z drugiej strony te gry które promuje MS, bundle packi lub inne sprawy bardzo często trafiają do GP: metro, tomb raidery, dmc, fallout, itd..

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Figaro napisał:

ile dana gra na oko utrzymuje się w tym Game Passie zanim wyleci?

Minimum 3 albo 6 miesiecy ( nie pamietam dokladnie). Ale naturalnie wiekszość gier jest w usłudze znacznie dluzej, a gry firstparty są w uslidze "na zawsze".

 

Co do oferty to wygląda bardzo spoko, na pewno sprawdze Bad North i Dirta

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.