Jump to content

Guest DonSterydo

Games with Gold / Game Pass / EA Access

Recommended Posts

Wszystko od Capcom wylatuje do GP. Dead Rising, marvel vs capcom, MH wszystkie części DMC łącznie z najnowszą, wszytskie RE oprócz dwójki.  RE2 będzie albo na XO19 albo na gwiazdkę. Teraz spodziewam się A Plague Tale. Ostatnio MJ rozdawał kody na ten tytuł i gierka jest co chwilę w promocji. 

Z resztą jak dla mnie, to już mogą olać dodawanie gier przynajmniej do nowego roku. Mam już taka kolejkę, że chyba musiałbym rzucić robotę, żeby przejść wszystko co chcę. 

Edited by chris85

2 godziny temu, Bzduras napisał:

Ny-y, promocja DMC5 leżała po stronie Microsoftu.

chodzi o residenty tej generacji

2 godziny temu, Bzduras napisał:

No tak. Nie ma żadnego ogólnego deala z jedną firmą na promowanie gierek Capcomu, do tego zmierzałem

no jest, DR i DMC były promowane na XO i szybko wleciały do GP a RE7/RE2R do dziś nie ma bo mają deal'a z Sony. 

Scenariusz często się powtarza, Sony skumało się z Acti w sprawie Destiny i kilka mc temu wrzucili D2 do plusa, z drugiej strony te gry które promuje MS, bundle packi lub inne sprawy bardzo często trafiają do GP: metro, tomb raidery, dmc, fallout, itd..

Guest _Be_

Dla każdego coś miłego, Bloodstained i Bad North wyglądały zachęcająco i chciałem je sprawdzić :cool:

1 minutę temu, Figaro napisał:

ile dana gra na oko utrzymuje się w tym Game Passie zanim wyleci?

Minimum 3 albo 6 miesiecy ( nie pamietam dokladnie). Ale naturalnie wiekszość gier jest w usłudze znacznie dluzej, a gry firstparty są w uslidze "na zawsze".

Co do oferty to wygląda bardzo spoko, na pewno sprawdze Bad North i Dirta

Guest _Be_
2 minuty temu, ASX napisał:

6 miesiecy

By się zgadzało bo pamietam, że The Division wrzucili w czerwcu a w styczniu przed premierą dwójki już usunięty i to chyba była najkrócej będąca gra w GP, która pamietam. 

a to nie tak źle. Jakbym miał Xboxa, na pewno bym zainwestował w GP :)

okej, wg Google 3 miesięczna subskrypcja kosztuje prawie 170 zł, czy to prawda? :ermm:

Edited by Figaro
  • Downvote 2

46 minut temu, Figaro napisał:

okej, wg Google 3 miesięczna subskrypcja kosztuje prawie 170 zł, czy to prawda? :ermm:

Chyba nie uwierzyleś w propagande "gamepassa za złotówke" easyego?

Za gamepassa się normalnie płaci, co prawda zdarzają się promocje więc kto często idzie sie na coś załapać

Edited by ASX

Dirt rejli pięknie, bo juz zaczynałem się za uzywka rozgladac jak zwierzę 

@ASX Jest na Ziemi osoba, która zapłaciła więcej niż 4zł za miesiąc? Do tej pory na dobrą sprawę rozdają GP na 3 lata za darmo jeżeli posiada się Golda.

No ja znam takie osoby na PC ktorzy placili co miesiąc 30 a potem 40 zł.

Sam wykupując GamePassa na 2 lata do przodu zapłaciłem więcej niż 4 zl na miesiąc, korzystając z promocji

2 minuty temu, 20inchDT napisał:

Tego GP to chyba na PC nie brali, bo on kosztuje od początku 18,99 ;p

No oni kupowali abonament zanim pojawił sie specjalny abonament dla pc ;)

W dniu 12.09.2019 o 20:17, chris85 napisał:

Nie trudno zauważyć, że Capcom ma jakiś deal z Xboxem. RE2 to tylko kwestia czasu, aczkolwiek stawialbym na okres świąteczny. Wcześniej będzie Dirt Rally 2.0 na Halloween The Evil Within 2 i może kolekcja Bioshock. 

Znowu trafiłem :fsg:

Edited by chris85

2 godziny temu, Figaro napisał:

ile dana gra na oko utrzymuje się w tym Game Passie zanim wyleci?

Kup tego Xboxa póki można wyrwać Ultimate na kilka lat za grosze. na XO19 na pewno będą promocje.  Sam się zastanawiam jak wydłużyć mój, bo marzec 2021 już za chwilę xD 

1 godzinę temu, ASX napisał:

Chyba nie uwierzyleś w propagande "gamepassa za złotówke" easyego?

Za gamepassa się normalnie płaci, co prawda zdarzają się promocje więc kto często idzie sie na coś załapać

Promocje są co chwilę, teraz Gamescom za chwilę XO19, później black friday i gwiazdka. Po drodze pewnie jakieś amerykańskie święto, imieniny spencera i (pipi) wi co jeszcze. 

BTW ale będzie szutrowane i to w  4K/60 :banderas:

Edited by chris85

Promocje na GP, są bardzo często wiadome że trochę się płaci ale czasem można wyczajić za naprawde fajną kasę 80 PLN na 6 miesięcy itp..

+ Naprawde dokładają sporo ciekawych gier,  Bloodstained może siękiedyś nawet zainteresuje.

3 godziny temu, _Be_ napisał:

Dla każdego coś miłego, Bloodstained i Bad North wyglądały zachęcająco i chciałem je sprawdzić :cool:

JF chcialem sprawdzic ale w zyciu bym za to nie zaplacil. Z kolei Bloodstained rozwazalem na switcha, a tu prosze.

Gamepass keeps winning.

1 godzinę temu, ASX napisał:

No oni kupowali abonament zanim pojawił sie specjalny abonament dla pc ;)

Dla 6 gier na krzyż? To ładne freki, pewnie taniej było kupić normalnie na lowcach gier.

Bloodstained nawet spoko gierka, pogralem trochę na epic storze, Dirt 2.0 na PC chyba nawet lepszy niz 1, do tego trasy w Polsce! Jump Force pewnie tez bym wlaczyl jakbym mial konsole-spoko miesiac.

Na PC 0 zapowiedzi?

Edited by easye