Jump to content

Guest DonSterydo

Games with Gold / Game Pass / EA Access

Recommended Posts

Posted (edited)

D2 super gierka, tylko zrobiłem błąd, wybierając kobietę a nie Corvo. Przez całą grę brakowało mi tego za(pipi)stego ataku szczurów xD 

W każdym razie polecam. 

Z okazji Halloween powinien dojść The Evil Within 2. Widać, że Bethesda bardzo chętnie dzieli się grami, które wydała. 

Edited by chris85
  • Upvote 1

Posted (edited)

D2 nie był w GP? Wwz  :banderas:  

Edited by Daddy

D2 super przeszedłem z przyjemnością na premierę jak kiedyś dadzą dlc to chętnie wrócę :)   WWZ też mnie interesuje pod coopa. W weekend trzeba jakieś forumowe granie uskutecznić. 

Panzer Dragon orta mam już i ograne ale polecam każdemu sprawdzić bo takich gierek już teraz nie ma. A Yoka-Laylee chciałem kupić chyba 100 razy na wyprzedaży i nigdy jakoś się nie zabrałem za to. Idealnie wejdzie z game pass :) 

• Downvote 1

Też polecam D2, WWZ w coopie jak coś to :ogor:

ten felix za(pipi)isty opis ma na steam "Felix The Reaper is a romantic comedy about the life of Death. It's brought to you as a 3D shadow manipulation puzzle adventure game of dance, dying people and dangerous love."  Zainteresowali mnie nie powiem 

• Upvote 1

Guest _Be_
Posted (edited)
2 godziny temu, blantman napisał:

D2 super przeszedłem z przyjemnością na premierę jak kiedyś dadzą dlc to chętnie wrócę :)

Mówisz o Death of the Outsider? To nie było DLC tylko standalone gierka. 

Edited by _Be_

Narazie chyba tylko konsola, a nie masz czego żałować, gierka nawet w coopie jest lekkim crapem.

Jak wyjdzie na PC to już będzie lepsza

Posted (edited)

Mam ta grę i jest milion innych lepszych tytułów obecnie na rynku na coopa, no ale zieloni fani gierek na 6tke! moze będą zadowoleni.

Ja tam nie polecam.

Edited by easye
  • Downvote 7

17 minut temu, marbel007 napisał:

A te WWZ ma też lokalnego coopa? Jest w GP coś jeszcze na kanapowego coopa poza gearsami?

Niestety nie ma. Ale jest kilka innych gier, na myśl przychodzi mi np. RE5, Halo MCC i Human Fall Flat

Godzinę temu, easye napisał:

Mam ta grę i jest milion innych lepszych tytułów obecnie na rynku na coopa, no ale zieloni fani gierek na 6tke! moze będą zadowoleni.

Idź może z takimi projekcami do CW lepiej

• Upvote 1

19 minut temu, marbel007 napisał:

A te WWZ ma też lokalnego coopa? Jest w GP coś jeszcze na kanapowego coopa poza gearsami?

Guacamelee

• Upvote 1

41 minut temu, ASX napisał:

Idź może z takimi projekcami do CW lepiej

Jak sami pójdziecie z takimi :lapka:

3 godziny temu, hav7n napisał:

Jak wyjdzie na PC to już będzie lepsza

4 godziny temu, marbel007 napisał:

Dzięki @zagroo i @ASX.

RE5 chyba wypada na koniec miecha a Guacamele 1 przeszliśmy w dwójkę żona już nie chce. Nie rozumiem bo teraz tylko chce grać w Gearsy a tak to w nic innego.

Jeszcze Borderlands kolekcja, Broforce, kolekcja Halo, Gang Beast, Rocket League, Enter The Gungeon. Pewnie znajdzie się więcej.

Dziwi mnie taki hejt na WWZ, idealna gierka na coopa ze znajomymi, fajny gameplay. W sam raz na kilka wieczorków.

które z tych gó.wno gierek w passie są warte ogrania? 

Edited by D.B. Cooper

Godzinę temu, D.B. Cooper napisał:

które z tych gó.wno gierek w passie są warte ogrania? 

Są Wolfensteiny, Batman, Dirt Rally 2 i pewnie coś jeszcze się znajdzie.