Jump to content

Guest DonSterydo

Games with Gold / Game Pass / EA Access

Recommended Posts

Może im brakło promocyjnych kodów i chwilowo blokują sprzedaż, Skontaktuj się z supportem

14 minut temu, Tomek P. napisał:

Przy kupnie w sklepie euro już wywala błąd

Ja kupiłem przed chwilą i wszystko poszło dobrze, kody już wklepałem w konsoli.

Radzę się nie zastanawiać - maja tylko 1000 kodów na stanie na cała promocje.

Posted (edited)

Spokojnie nie ma tylu posiadaczy xboxa w polsce

Edited by ASX
  • Like 1
  • Haha 1

Poszło i na starym koncie ,tylko bez aktywnej subskrypcji.

Posted (edited)
16 godzin temu, ASX napisał:

Spokojnie nie ma tylu posiadaczy xboxa w polsce

Cytat

Promocja obowiązuje na euro.com.pl, w sklepach RTV EURO AGD oraz dla zamówień telefonicznych pod numerem 855 855 855 i trwa do 17 lutego 2020 r. do godz. 23:45 lub do wyczerpania łącznej liczby Produktów Promocyjnych.

Jest możliwe :kaz:

Ok, chyba się walnęli z datą, bo na empik.com też jest

https://www.empik.com/gry-i-programy/promocja/xbox-game-pass-ultimate-3m

i jest do 17.04.

Edited by Shago

Witam.

Ostatnio podpinałem nową kartę kredytową do Xbox One po tym jak starsza straciła ważność, od tego momentu nie mogę pobrać gier z GWG z Xbox 360 na Xbox One. Miał ktoś może taki problem i wie jak to rozwiązać ?

26 minut temu, BuRRRza napisał:

Witam.

Ostatnio podpinałem nową kartę kredytową do Xbox One po tym jak starsza straciła ważność, od tego momentu nie mogę pobrać gier z GWG z Xbox 360 na Xbox One. Miał ktoś może taki problem i wie jak to rozwiązać ?

Próbowałeś pobrać gry za pomocą konsoli? Mi nie wiadomo czemu podczas kupowania przez WWW też zawiesza się i karta gry wchodzi w limbo , natomiast przez Xone wszystko idzie cacy.

Kupiłem na cały rok z tej promocji RTV agd. Przy tym dodatkowym kodzie podczas wpisywania kodu na konsoli ,pytalo czy chce dodatkowy miech za włączenie automatycznego odnawiania.Jak nie jak tak więc wyszło mi 14 miesiący. Na premierę sexa jak znalazł. 

58 minut temu, BuRRRza napisał:

miał ktoś może taki problem i wie jak to rozwiązać ?

Miałem tak na konsoli, minęło z czasem

Teraz już chyba nie ma tej opcji że niby kupujesz tylko od razu nasz zainstaluj 

20 minut temu, DumaDyma napisał:

Kupiłem na cały rok z tej promocji RTV agd. Przy tym dodatkowym kodzie podczas wpisywania kodu na konsoli ,pytalo czy chce dodatkowy miech za włączenie automatycznego odnawiania.Jak nie jak tak więc wyszło mi 14 miesiący. Na premierę sexa jak znalazł. 

Po wbiciu kodów na łącznie 6 msc zawsze pyta. Dlatego nie warto brać kodów na 12msc, a lepiej dwa na 6.

2 godziny temu, SpacierShark123 napisał:

Próbowałeś pobrać gry za pomocą konsoli? Mi nie wiadomo czemu podczas kupowania przez WWW też zawiesza się i karta gry wchodzi w limbo , natomiast przez Xone wszystko idzie cacy.

Właśnie na konsoli nie działa, spróbowałem teraz przez przeglądarkę i zaskoczyło, trochę dziwno bo kiedyś wszystko działało bez problemu i tu i tu.

Posted (edited)

Nowe gierki w GP zostaną ogłoszone na Inside Xbox. 

Edited by chris85

Posted (edited)

Ech z okazje Xbox Inside liczyłem na jaką bombę w postaci Control 

Edited by chris85

journey to the savage planet się obada reszta nic ciekawego dla mnie ale sporo osób się ucieszy przez FM2020.

Ostatnio jakoś mam przesyt tych japońskich gierek w XGP a tu jeszcze wszystkie finale mają wlecieć w tym półroczu. 

To jest Xbox Game Pass czy PlayStation Games Pass, bo już nie ogarniam :dunno:

Za dużo tych japońskich pedo gierek. 

• Haha 1

kolejny raz śmieciarka przyjechała ;/  jak tak dalej pójdzie to nie warto bedzie płacić na gamepassa xD

journey to the savage planet sprawdze 

Te Finale to mogliby dozować, bo jak pyerdolną wszystko na raz, to będzie masakra :obama:

Będzie grane. Po tym jak przejdę ff15 na xboxie i the messenger i pillars of eternity na pc :p

Posted (edited)
20 minut temu, SpacierShark123 napisał:

Ale lipa , mogli zarzucić jedną bombe chociaż na cały inside . Liczyłem na jakiegoś starocia chociaż pokroju The Evil Within 2 albo RE2 by ponownie ograć a tutaj jakieś kasztany ...

Na RE2 nie ma szans, TEW2 kosztuje grosze a jest świetne,więc jeśli masz ochotę na horrorek, to bierz. 

Jak już się wysrają z tych wszystkich jRPGów i Yakuz, to wrzucą Borderlands 3, Bioshock Collection, Control, Grid i MK 11 

Edited by chris85

1 minutę temu, chris85 napisał:

Yakuz

Jeszcze przynajmniej cztery oprócz tych zapowiedzianym mogą dać :fsg::kaz: