Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, marbel007 napisał:

SWOS! :banderas:

Mam od lat, kupione jeszcze za MSP, ale może jakiś online ruszy i uda się zdobyć ostatnie osiągnięcie jak się jakiś leszcz trafi ;) Chętni?

 

Jak kupie DŻOJTIK to cie rozniese a tak.. To na pewno sprawdze czy jeszcze zapłakę nostalgią. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.04.2020 o 13:57, Matriks_1111 napisał:

Na pepperze to można wyczaić spokojnie nawet i 11-15 miesięcy GPU za średnio 130 zł ;) 

Tutaj kilka przykładów ;)

 

Z użyciem VPN - 15 miesięcy

Bez VPN - 11 miesięcy

to jest aktualnie najlepsza oferta na GPU? 

"Oferta dotyczy tylko nowych i powracających subskrybentów" mam odczekać aż mi aktualny abonament zleci i wtedy to ponownie załadować? Abonament za 4 zł już wykorzystałem. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, marbel007 napisał:

Nie grałem kilka lat w to ale sporo funu miałem. Fajne odświeżenie gry i feeling ten sam co kiedyś.

 

Kurła co to za piękne miodowe czasy były oblane takimi pokładami grywalności, że michałek sam brykał. 

Batalie z ojcem i kumplami. Dżoje łamane, ciepane z wqurwu. Ah i te skladanie sprężynek do kupy xD

Gumki były trwalsze ale też miażdżone. 

 

Jestem ciekaw jak to teraz wypada grając na krzyźaku i czy jest w Tony Yeboah :ragus:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Streets Of Rage 4! OMG ile tam jest hektolitrów miodu!:banderas:Chyba nie warto dla tej gierki zakładać nowego topicu, ale napiszę, że ultragrywalna to pozycja i z całą pewnością nie jest łatwa. O ile z niemałym trudem bodaj za czwartym razem udało mi się przejść Stage 1 na Normalu to już w następnym rozdzialiku kolesie z tarczami i pałkami wyjaśniają mnie w pewnym momencie w sposób bezdyskusyjny. Ściągać i grać jak Pan Spencer daje!

Odnośnik do komentarza

Street of Rage 4 no dobra gierka, właśnie skończyłem 8-/10

 

na plus

- oldschool

- oprawa

- wysoki poziom trudności

- co-op kanapowy do 4 graczy jak i online do 2

 

na minus 

- przejście gry to z 2-3h  xD

- w większości leveli słaba muzyka

- ślamazarność postaci

 

Dzięki panie Spencer bo w życiu bym nie dał 114zł za tą grę, z ceną to pojechali grubo.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, kubson napisał:

to jest tego typu gierka żeby co chwile do niej wracać 

...tym bardziej, że jest przecież kilka postaci do ogrania. No i jak już Daddy napisał jest coop online:banderas:

 

Przy okazji pytanko. Po drodze zbiera się szmal. Na coś można go wydawać?

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...