Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję przez apke w telefonie. Ale prawda jest taka, że problem istnieje od dobrych kilku miesięcy. Raz zaskoczy a raz nie. Pomaga na telefonie w przeglądarce zmiana widoku na komputerowy.

Ale nie ma reguły, bo raz zaskoczy na konsoli, innym razem w apce lub na telefonie w przeglądarce. Nie mam pojęcia jaki jest klucz :dunno:

Odnośnik do komentarza

Zagrałem dziś w SWOSa online i wróciły wspomnienia!!! Gałki to joy ale i tak było nieźle. Niestety musiałem po pół godzinie wyłączyć ale jest ruch online więc trzeba komuś wbić 5:0 póki okazja :) Serwery chyba rwą, no i lamusy też same wychodzą. Mam boska gra.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Matriks_1111 napisał:

Proponuję przez apke w telefonie. Ale prawda jest taka, że problem istnieje od dobrych kilku miesięcy. Raz zaskoczy a raz nie. Pomaga na telefonie w przeglądarce zmiana widoku na komputerowy.

Ale nie ma reguły, bo raz zaskoczy na konsoli, innym razem w apce lub na telefonie w przeglądarce. Nie mam pojęcia jaki jest klucz :dunno:

Apka xbox na tel widzi gry na 360? Myslalem, ze tylko na xo mozna na niej dodwac.

Odnośnik do komentarza

Ja pyerdole, nie wierzę, że Microsoft to tacy partacze w kwestii softu. Ktoś na Reddicie znalazł co jest problemem przy zakupie gier na 360 przez przegladarkę. Otóż chodzi o... przecinek. W stanach separatorem dziesietnym jest kropka, a te bęcwały prawdopodobnie nie zadbaly, żeby uwzglednić przecinek w javascripcie xD W ogóle przejrzałem sobie konsolę przegladarki i strona wywala różne errory. Boże, chyba pajety im to pisaly, tak jak psn dla sony.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, czapa napisał:

To ja już nie wiem o co chodzi. Ważne że dodałem :)

EDIT: ale i tak nie widze tego na xbox one... pisze do supportu xd

EDIT2: gościu twierdzi ze gra jest tylko na x360 ale popchnie sprawę do jakiegoś wyższego supportu xd

Bosze support nie ogarnia? Mi zawsze support Xboxa pomógł - tylko angielski. Nie wiem nawet czy jest polski. Na XOne SWOS działa oczywiście, grałem wczoraj i dziś. Tylko nie wiem co czy Live zrywa czy cieniasy wymiękają?

Odnośnik do komentarza

nie widzę jej wcale w bibliotece ani w store. Robiłem juz reset z tym typkiem z supportu. Właśnie dostałem odpowiedź:

Cytat

Hello Lukasz
i have checked your case about the game you want to download  ( Sensible World of Soccer )and it is showing that this game is a an xbox 360 game only therefor you will not be able to download it in the xbox one .
thank you for contacting the technical support.

ja (pipi)ie

EDIT: widze że nie tylko ja mam taki problem:

https://answers.microsoft.com/en-us/xbox/forum/all/swos-not-available-on-xbox-one/e5f01dc1-d04a-4621-b293-22eb3a869f76

EDIT2: dobra dodałem ja przez instalacje zdalne ze strony microsoftu a nie marketplace ale tak czy siak nie widze jej w bibliotece na konsoli

a support nic nie wie, moze jutro zadzwonię na tą infolinie :D

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.05.2020 o 22:04, 20inchDT napisał:

Ja pyerdole, nie wierzę, że Microsoft to tacy partacze w kwestii softu. Ktoś na Reddicie znalazł co jest problemem przy zakupie gier na 360 przez przegladarkę. Otóż chodzi o... przecinek. W stanach separatorem dziesietnym jest kropka, a te bęcwały prawdopodobnie nie zadbaly, żeby uwzglednić przecinek w javascripcie xD W ogóle przejrzałem sobie konsolę przegladarki i strona wywala różne errory. Boże, chyba pajety im to pisaly, tak jak psn dla sony.

 

Dziękuję pięknie. Skrypt pomógł. Nie wiem tylko (bo nie umie w skrypty) ile mnie to kosztowało :philosoraptor:

Odnośnik do komentarza
Teraz, JeDaj napisał:

 

Dziękuję pięknie. Skrypt pomógł. Nie wiem tylko (bo nie umie w skrypty) ile mnie to kosztowało :philosoraptor:

Nic ciebie nie kosztowało, bo wszelkie transakcje pieniężne są robione na backendzie. Sam skrypt jest bezpieczny, bo podmienia tylko cenę z przecinkiem na 0 w html. Ja też u siebie zrobiłem coś podobnego, ale bez tego rozszerzenia tampermonkey na przeglądarkę, a ręcznie pozmieniałem w devtools chroma.

Odnośnik do komentarza

Nie miałem czasu żeby odpalić konsolę w weekend, więc nawet nie miałem okazji sprawdzić czy wszystko poszło dobrze z zakupem. Na marketplace x360 w przeglądarce pokazuje, że gra została kupiona, ale nie ma jej w library > all owned games na konsoli. Sprawdzałem też znowu library > games with gold i nie ma kafelka ze swos. Sklep oczywiście też nie znajduje. W menu głownym dodałem zakładkę z xbox live gold i tu kafelek z grą jest. Gra była "zakupiona" i właśnie ściągam.  Słabo Ms, tyle pier.dolenia się, żeby dodać grę.

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...