Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, C1REX napisał:

 

 

Kolejna niepozorna, a jednak świetna gra na GamePass.

 

Właśnie ogrywam, najlepszy okres, bo wakacyjny klimat aż sie wylewa z ekranu. Fajna nieprzesadnie rozbudowana gra z elementami zręcznościowymi. Mechaniki (sprint, duble jump) czasem kuleją, ale gra sie bardzo przyjemnie. No i oprawa wypalająca gały fajnym designem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Czoperrr napisał:

Nawet nie wiedziałem o istnieniu takiej gry jak Man of Medan, co dla fana horrorów powinno być wstydem. Xenocrisis również spoko gierka, wyszła niedawno także na Mega Drive (!).

 

Miałem kupić ten tytuł na jakiejś przecenie, dobrze, że się wstrzymałem. Mechanika gry jak w Until Dawn wydanym na ps4. Szkoda tylko, że nie została zlokalizowana. UD posiada pełną lokalizację.

Odnośnik do komentarza

Dziś ruszyła Beta xClouda w Game Passie - trzeba pobrać wolę Beta GamePass ze sklepu Google. Niestety żaden z moich 3 padów nie ma chyba BT by połączyć z komórką - mam jednego z czasów X1Fat, jednego z XoX kupionego jakoś półtora roku temu i Elite. I żadnego BT od fona nie widzi :/

Jak rozpoznać po padzie że ma BT? Teraz się zastanawiam nad którymś z dedykowanych rozwiązań. Szczególnie ten płaski pad ala od SNESa mnie ciekawi. Nie wiem czy jest sens brać nowego. Ktoś testował?

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, ASX napisał:

Aż 4 premiery od studiów first party w tym miesiącu

 

ale to naciągane, gry zrobione przez first party są dwie, z czego mrówki to wczesne demo a westland to multiplatforma na jeszcze obowiązującej umowie z poprzednim inwestorem. MSFL, BT i TMW to gry zrobione przez 3rd party.

MSFL banderasik dawać jak najszybciej wersje na XSX a w BT chętnie pogram.

 

Podobno EA play będzie w GPU co raczej nie oznacza gier na premierę, dla mnie meh ale dla wielu fifki i maddeny to mocny strzał.

 

edit: Chociaż te ku.wy z EA mogłyby wydać ładnie odświeżone ME czy DS.

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...