Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

TW_ComingSoon_ALL-UP_9.1_JPG.jpg?w=1200

  • Crusader Kings III (PC) - 1st September
  • The Jackbox Party Pack 4 (Console) - 3rd September
  • Resident Evil 7 Biohazard (Console & PC) - 3rd September
  • Touhou Luna Nights (Console & PC) - 3rd September
  • Tell Me Why: Chapter Two (Console & PC) – 3rd September
  • World War Z (PC) – 3rd September
  • Star Renegades (PC) – 8th September
  • Disgaea 4 Complete+ (PC) – 10th September
  • Hotshot Racing (Console) – 10th September
  • Tell Me Why: Chapter Three (Console & PC) – 10th September
  • Destiny 2: Shadowkeep & Forsaken (Console) – Coming Soon

Games Leaving:

September 1st

  • NBA 2K20 (Console)

September 7th

  • Red Dead Redemption 2 (Console)

September 15th

  • Gonner: Blueberry Edition (Console & PC)
  • Jump Force (Console)

 

Czekałem na star renegades

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z usługi wypada naprawdę wyśmienity, klimatyczny tytuł. :(

 

9 minut temu, 20inchDT napisał:

Gonner

 

Świetnie, że Tell Me Why będzie wydawane co tydzień, bo obawiałem się że czekać będziemy miesiacami na każdy odcinek. Resident Evil 7 chciałem ograć już wcześniej, więc mając na dysku The Evil Within, Silent Hill Downpour, Men of Medan i Resident Evil 7 populacja osranych pieluch zwiększy się.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Crusader Kings 3 jaki to jest sztos nad sztosy. Chyba zmienię swoją goty grę ponownie i znowu z game pass. Wczoraj miałem pograć 1 h a siedziałem do 2 w nocy łącznie 7 h. Dzisiaj w pracy na 2 kawach i zasypiam :D 

 

Tell me why to super zaskoczenie. Bałem się że znowu na odcinki trzeba będzie czekać kilka miesięcy a tu co tydzień ep. Ogram w tym miesiącu całość i fajnie :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie marudź tylko graj. Dontnod to jedno z ciekawszych studio i robią naprawdę przyjemne gierki a TMW robi bardzo dobre wrażenie. Dzisiaj biorę się za drugi EP.

 

W pierwszym właśnie nie czuć by odjechali. Ot codzienność takich osób i podejście innych, szczególnie na jakimś zadupiu. Nie epatują tym, tak naturalnie po prostu.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, 20inchDT napisał:

Jak bardzo odjechali w kierunku biednych, uciemiężonych mężczyzn bez siuraczka?

 

a tam (pipi)isz panie kolego, ciekawa gra i prezencja też znacznie lepsza niż LiS czy LiS BTS

 

jedyny zarzut to (spoiler), tylko dla tych którzy skończyli pierwszy ep

 

Spoiler

szkoda że bohaterem jest facet bez siurka, a nie baba z fiutkiem :((((

 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Colin napisał:

Nie marudź tylko graj. Dontnod to jedno z ciekawszych studio i robią naprawdę przyjemne gierki a TMW robi bardzo dobre wrażenie. Dzisiaj biorę się za drugi EP.

 

W pierwszym właśnie nie czuć by odjechali. Ot codzienność takich osób i podejście innych, szczególnie na jakimś zadupiu. Nie epatują tym, tak naturalnie po prostu.

Niestety grałem w LiS2 i wiem, że im kompletenie odwaliło z SJW. W pierwszym epizodzie było to tak subtelne, że nawet nie zwróciłem uwagi, ale im dalej w las, tym bardziej rzucało się w oczy. Wszyscy ich ku.rwa bili, wyzywali, je.bać policję, bo wsadziliby ich za sam kolor skóry itd. XDD. Jedyne pozytywne postacie to gruby zboczeniec fan ekshibicjonizmu i banda wytatuowanych ćpunów z kolorowymi włosami.

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, bluber napisał:

 

dokładnie, ja nawet nie wiem o czym on mówi xd a z przyjemnością przeszedłem wszystkie gry z uniwersum LiS, no ale to te słynne urojenia prawakoidalne

mordo, ale to że przeszedłeś LiS BTS z przyjemnością wcale nie sprawia że przestałą być nudnym guanem :usmiech: 

Odnośnik do komentarza

Oj jak kupie XSX to wjedzie w Game Passie jak miło :banderas:

 

Jedyne co to ogladalem z 15 minut urywków pierwszego epizodu i fajnie że pracuja nad silnikiem i dwa że tworza swoje blantmany, w czym sa najlepsi. Wiecej grania, lepsze historie i postacie. 

 

A pod koniec roku Twin Mirror :obama: Oby wydali tak szybko jak Tell Me Why.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Colin napisał:

a tam (pipi)isz i tyle. zamiast cieszyć się dobrą grą to na siłę szukanie jakichś skrajności. hatfu.

Jeżeli czegoś nie dostrzegasz, to nie znaczy, że nie istnieje. Gra jest mocno polityczna, ewidentnie anty Trump, a ludzie w małych miasteczkach są przedstawieni jako red-necki i rasiści. Cała historia zaczyna się od tego, 

Spoiler

że policjant nie daje sobie rady z sytuacją i przez przypadek zabija meksykańca. Bohaterowie zamiast zostać na miejscu zabójstwa uciekają, bo jak później się dowiadujemy nikt by im nie uwierzył ze względu na kolor skóry i fuck the police ;v

W urojeniach to akurat przodują lewusy.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, 20inchDT napisał:

Co to za spoiler jak to sam poczatek pierwszego epa.

 

co nie zmienia faktu że spoiler i jak ktoś nie grał to może się naciąć więc uważaj co piszesz.

 

ja przynajmniej nie widzę rzeczy nieistniejących. dwóch latyno gówniarzy jest poszukiwanych, cisną ku granicy gdzie południowcy są jacy są, teksańczycy itp nigdy specjalnie nie kryli się ze swoim rasizmem i fanatyzmem, a na zadupiach każda mniejszość nie ma łatwego życia. no ale gra jest ewidentnie anty-trumpowa :yao: i kto tu kurna ma urojenia?  serio odpuść sobie TMW bo chyba dupa ci pęknie kiedy będziesz musiał grać transem, który wprawia w zakłopotanie większość ludzi z którymi rozmawia bo jest kim jest.

 

 

 

a teraz powrót do normalnej rozmowy. ograłem wczoraj drugi ep. szybszy niż pierwszy, kilka kwestii się wyjaśniło, pojawiło się trochę nowych wątków, dobry epizod. podoba mi się jak prowadzą tę historię i za tydzień finał. fajnie że zredukowali liczbę odcinków, mniej wodolejstwa a więcej konkretów. ładnie się to studio rozwija :notbad:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...