Jump to content

Xbox Game Pass - gry w abonamencie

Guest DonSterydo

Recommended Posts

Spokojnie, to ten jeden typ co gra w WoWa. Do nich trzeba dużo cierpliwości i życzliwości, bo i tak mają już ciężko w gierkowym życiu.

Wezyr, jesteśmy z Tobą, pamiętaj o tym!

• Like 1
3 minuty temu, ProstyHeker napisał:

Proszę nie szkalować jedynej dobrej serii jRPG. Za P5S bym się nie obraził, a za P5R też nie. 

Mówi ci coś takiego jak Xenoblade?

• Like 1

Mogliby dać P5R od razu, bo 4 i 5 ograne prawilnie dawno temu na ps2 i ps4.
W sumie to nic nie stoi na przeszkodzie by je wrzucic, bo Atlus jest pod Sega a MS zawsze dobrze z nimi stał od xboxa 1.
Pod względem sprzedazy to chyba yakuzy sa bardziej niszowe do Person, a mamy wszystkie zaraz na xboxie.

Jeżeli nawet persona 5 by wyszła na PC i XBOX to już tylko w wersji royal. Nikt tam nie będzie bawił się w portowanie zwykłej persony.  Ja nadal nie wierzę raczej szybciej persona 4 golden na pc  w game pass. No ale Octopath na xbox to był szoker więc kto wie 

30 minut temu, ProstyHeker napisał:

Owszem. W moim sercu tylko Persona.

Rozumiem, Mi oczywiście chodziło oto ze Persona to nie jedyna dobra seria jRPG jak napisales.

3 minuty temu, XM. napisał:

Rozumiem, Mi oczywiście chodziło oto ze Persona to nie jedyna dobra seria jRPG jak napisales.

Ja się tylko droczę :) Jakoś inne jRPG mi nie wchodzą, tylko Personę kocham bezgranicznie. Ale im więcej japońszczyzny na X, tym lepiej. Więcej osób będzie miało motywację do skosztowania zielonego obozu :rayos:

W dniu 16.03.2021 o 15:07, devilbot napisał:

Gra z przed 3 generacji powinna chodzić płynnie.

Nie licząc dość osobliwego przedstawienia przyimka "sprzed", zgadzam się z całą resztą. :sir:
M$ już przy One X poszedł w 4k kosztem klatek. To zrozumiałe. Ludzie kupowali drogie 4k tv. więc chcieli grać w 4k, a skoro wielu, że tak to ujmę, klasycznych graczy twierdzi, że im wystarczy trzydzieści, bądź (o zgrozo) nie widzi różnicy względem sześćdziesięciu, to na cóż kombinować. :unknown:

Często nawet nie dawano wyboru grającemu, a ciężko uwierzyć, że taki Far Cry New Dawn na One X nie poszedłby w kombinacji fHD + 60 k/s.

Mnie cieszy, że w wielu nowych pozycjach walczą o odpowiednią płynność rozgrywki. Takie AC: Valhalla aż miłe dla oczu jest - bo ładne i hula jak należy.
Bardzo dobrze, że dbają o usprawnienia starszych pozycji. Ja akurat sporo gram, więc jako takich zaległości nie mam, ale nawet ja coś znajdę dla siebie.
Natomiast osoby, które sporo ominęły, to nadrobią kupkę wstydu w sposób należyty. :i_am_so_happy:

Warto też wspomnieć o dobroci SSD. Taki Dishonored, nie tylko otrzymał więcej klatek, ale też czas ładowania danych stopniał z okolic aż 34 sekund do zaledwie .... jednej z hakiem.

Nic to, wracam do Wreckfest. :lapka:Natomiast grającym życzę jak najwięcej pozycji posiadających logo X/S.

• Upvote 5
11 minut temu, Sylvan Wielki napisał:

Nie licząc dość osobliwego przedstawienia przyimka "sprzed", zgadzam się z całą resztą. :sir:
M$ już przy One X poszedł w 4k kosztem klatek. To zrozumiałe. Ludzie kupowali drogie 4k tv. więc chcieli grać w 4k, a skoro wielu, że tak to ujmę, klasycznych graczy twierdzi, że im wystarczy trzydzieści, bądź (o zgrozo) nie widzi różnicy względem sześćdziesięciu, to na cóż kombinować. :unknown:

Często nawet nie dawano wyboru grającemu, a ciężko uwierzyć, że taki Far Cry New Dawn na One X nie poszedłby w kombinacji fHD + 60 k/s.

Mnie cieszy, że w wielu nowych pozycjach walczą o odpowiednią płynność rozgrywki. Takie AC: Valhalla aż miłe dla oczu jest - bo ładne i hula jak należy.
Bardzo dobrze, że dbają o usprawnienia starszych pozycji. Ja akurat sporo gram, więc jako takich zaległości nie mam, ale nawet ja coś znajdę dla siebie.
Natomiast osoby, które sporo ominęły, to nadrobią kupkę wstydu w sposób należyty. :i_am_so_happy:

Warto też wspomnieć o dobroci SSD. Taki Dishonored, nie tylko otrzymał więcej klatek, ale też czas ładowania danych stopniał z okolic aż 34 sekund do zaledwie .... jednej z hakiem.

Nic to, wracam do Wreckfest. :lapka:Natomiast grającym życzę jak najwięcej pozycji posiadających logo X/S.

No ale jak ms poszedł w 4k jak to dewi wydawali takie gry? Ms im odgórnie narzucił te rozdziałki kosztem fps czy jak? 

16 minut temu, schabek napisał:

Wolfenstein youngblood faktycznie taki syf jak pisza w internetach czy moze jednak gierka zasluguje na miejsce na dysku?

jest inny od reszty, najsłabszy z nowych części ale jak Ci mało strzelania do nazistów to sam sprawdź

• Thanks 1
10 minut temu, messer88 napisał:

jest inny od reszty, najsłabszy z nowych części ale jak Ci mało strzelania do nazistów to sam sprawdź

i do tego najlepiej w coopie. AI też ujdzie ale z kimś dużo fajniej się gra.

7 godzin temu, Wredny napisał:

Jak we wszystkim, ale tutaj sprawdzę sam. Fajnie, że to wpadło do GP, bo jakoś nigdy nie mogłem się zmobilizować, by to kupić po tych wszystkich recenzjach.

Przeciwnicy to takie gąbki na kule w youngblood. Przypomina to destiny, jakieś poziomy wrogów, ciągłe respawny itd. Da się pograć, bez szału imo. 

poniedziałek - Outriders w gamepassie w dzień premiery

wtorek - zapowiedź 12 gier do gamepassa

środa - ponad 60 gier EA dodanych do gamepassa na PC

czwartek - ?