Jump to content

Xbox Game Pass - gry w abonamencie

Guest DonSterydo

Recommended Posts

3 minuty temu, ProstyHeker napisał:

O ile framerate jeszcze soł soł (tak mi się wydaje, późno było xD), o tyle rozdzielczość pierwszej części w wersji z GP jest koszmarna. Wczoraj odpaliłem i nie wiem, czy to ma 720p. Stylówka w grze jest kozacka, ale momentami muszę się domyślać, co jest na ekranie :frog:

Niestety jeśli devowie nie zrobią patcha to to będą w większości wypadków wersje ze zwykłego XOne które często działały w okolicach 900p.

• Sad 1
10 minut temu, łom napisał:

Niestety jeśli devowie nie zrobią patcha to to będą w większości wypadków wersje ze zwykłego XOne które często działały w okolicach 900p.

niekoniecznie, 

z tego co wiadomo Xbox pracował/pracuje nad odpalaniem gier w wyższej rozdzielczości bez ingerencji w kod gry, czyli bez potrzeby robienia patcha przez devów. Ma to działać podobnie jak fps boost

Pokazywali to jeszcze przed premierą XSX na przykładzie kilku gier. Niestety ficzer ten zaginął gdzieś w akcji, ale mam nadzieje że prędzej czy później się odnajdzie.

• Upvote 2

Oj ciężko by było. Mieli by do wyboru rekompilacje (jak gry z 360 i pierwszego Xa), emulację (nie wchodzi w grę) lub jakąś formę upscalingu (może jak AMD wprowadzi odpowiednik DLSS to coś się ruszy) ale tutaj pewnie by zabrakło mocy. Niech kombinują to dopiero pierwszy rok konsoli.

dali radę w poprzedniej generacji, kiedy kilkadziesiąt gier z 360-tki i pierwszego X-a, dostało upgrade do 4K bez ingerencji w kod gry to teraz też im się powinno udać,

to nie jest żadne science-fiction i magia chociaż czasami tak to wygląda

Dobrze rozumiem, że jeśli gierka jest XOX Enhanced, to z boostem działa w wersji z XOS? Bo widzę, że Shadow of the Tomb Raider działa z boostem w 4k/60, a też jest XOX Enhanced i zgłupiałem xd

Różnie, division ma wersję z one x i działa w 60 klatkach.

Tam gdzie w ostatniej kolumnie masz "off by default", działa wersja z one s.

A co do shadow, to nie miał dwóch trybow graficznych? Wysoka rozdzielczość i większy framerate? To pewnie teraz w wysokiej rozdzielczości śmiga w 60.

• Thanks 1
1 godzinę temu, ProstyHeker napisał:

O ile framerate jeszcze soł soł (tak mi się wydaje, późno było xD), o tyle rozdzielczość pierwszej części w wersji z GP jest koszmarna. Wczoraj odpaliłem i nie wiem, czy to ma 720p. Stylówka w grze jest kozacka, ale momentami muszę się domyślać, co jest na ekranie :frog:

W ogóle to zależy mocno od gry. W takim Titanfall jest poniżej 1080p a grafika jest bardzo czysta i nawet po tylu latach da się grać bez wbijania widelców w oczy. 

• Upvote 1
18 godzin temu, Figaro napisał:

:( Nie ma SO, ale fajnie że Yakuza 6 bedzie grywalna w 60 klatkach.

Nie ma SO bo gra zaraz wychodzi na PlayStation. Sony właśnie zarejestrowało tytuł. Czyli Xboxa nie dość że nie dostaje exów to jeszcze je traci. Szkoda.

4 minuty temu, devilbot napisał:

Nie ma SO bo gra zaraz wychodzi na PlayStation. Sony właśnie zarejestrowało tytuł. Czyli Xboxa nie dość że nie dostaje exów to jeszcze je traci. Szkoda.

Jakieś źródło? 

Posted (edited)

Jak nic nie robią jak już zrobili. Zabierają resztki paliwa botów z CW czym teraz będą walczyć i podawać jako grę must play na Xboxie? Może Ryse?

Odnośnie wyżej ninja gaiden 2 też ex na Xboxa więc na Sonke wydali NG sigma 2.

Edited by devilbot
  • Downvote 1
12 minut temu, devilbot napisał:

Jak nic nie robią jak już zrobili. Zabierają resztki paliwa botów z CW czym teraz będą walczyć i podawać jako grę must play na Xboxie? Może Ryse?

Odnośnie wyżej ninja gaiden 2 też ex na Xboxa więc na Sonke wydali NG sigma 2.

Ale w czym masz tutaj problem? Że gra wyjdzie na sonkę, czy o cw się martwisz? 

to baity, 

żaden normalny gracz nie powinien się nigdy przejmować czymś w stylu CW

Posted (edited)

W ogóle fajne jest to, że co jakiś czas wpada ktoś z "przeciwnego" obozu i na siłę stara, się striggerować boty. To pewnie przez ASX i te jego bezstronne wrzutki. Nie dają rady jak im wrzuca te twitty i muszą odreagowywać. 

Dobrze, że nie muszę pisać tutaj o duszy i pieprzu w gierkach. A jeśli zacznę to uśpijcie mnie. 

Edited by lpcl
  • Haha 3
  • Downvote 1